Czas płynie, na szczęście

[quote=krysta63]Co tu taka cisza?czy to przed wszystkimi swietymi wszyscy w zadumę popadli? Nikt się nie kłóci. Krysia. 555 sobie poszla. 🎃🎃🎃🎃🎃🎃 Halloween dziś...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1041 2016-10-31 17:55:58

LidiaSz
Member

Re: Czas płynie, na szczęście

krysta63 napisał:

Co tu taka cisza?czy to przed wszystkimi swietymi wszyscy w zadumę popadli?
Nikt się nie kłóci.
Krysia. 555 sobie poszla.
🎃🎃🎃🎃🎃🎃 Halloween dziś.

Może z tęsknoty? big_smile

#1042 2016-11-01 18:06:47

mobilna
Member

Ja zagladam.
A nie tęsknie za nikim smile
Zmarłym zapalilam dziś znicze.

Na szczęscie czas płynie , robota leci , kasa wpada i nie odliczam bo na razie sie nigdzie nie wybieram.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2016-11-01 18:19:03)

#1043 2016-11-01 18:57:40

LidiaSz
Member

mobilna napisał:

Ja zagladam.
A nie tęsknie za nikim smile
Zmarłym zapalilam dziś znicze.

Na szczęscie czas płynie , robota leci , kasa wpada i nie odliczam bo na razie sie nigdzie nie wybieram.

No tak, czas płynie, a ja bez pracy, chyba dopiero po Nowym Roku się rozejrzę wink

#1044 2016-11-01 19:09:10

krysta63
Member

A ja nikomu dziś nie zapalilam znicza.😳żadne z trzech dzieci dziadka nie przyjechało aby zabrać mnie i dziadka na grób babci która zmarła 3.5 miesiąca temu.Zamiast na groby jak co roku w PL poszłam na jesienny spacer 🎿🎿🍁🍁🍂🍂

Czemu tu w De  czas płynie zbyt wolno??
W domu,ten sam czas trzy razy szybciej.⏳
Pocieszające jak mobilna piszesz, że kasa za to nudzenie się wpada.🆒💰💰💰i można planowac next wakacje.✈✈✈✈✈✈✈

#1045 2016-11-02 08:15:47

mobilna
Member

Next
wakacje , wycieczki, ksiazki , płyty , zachcianeczki,samochodziki i co tam jeszcze komu do głowy wpadnie wink

#1046 2016-11-03 08:16:19

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

ja za 4 grudnia mam być u babki...kupa czasu. Hiszpanię zaliczyłem. ......
Zmiennik mój "świeży"  - co trzeci dzień dzwoni....czy te krzaki wyciąć???....tam pod plotem coś zrobić?????.... i w teń deseń.
babka także pisze maile..., że niby ma w kwestionariuszu podany "język komunikatywny" a dogadać się z nim jest bardzo cięzko. Na dodatek hrabiostwo z Bremen się odzywa...czy w styczniu do nich przyjadę?????.......... Jakaś paranoja. Jestem w PL a czuję się jakbym telefonicznie i mailowo cały czas pracował i zarządzał babki geszeftem....

#1047 2016-11-03 08:40:56

LidiaSz
Member

Popatrz na to z innej strony: jaki jesteś potrzebny, ważny big_smile big_smile big_smile

#1048 2016-11-03 10:46:43

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

LidiaSz napisał:

Popatrz na to z innej strony: jaki jesteś potrzebny, ważny big_smile big_smile big_smile

No niby "próżność " mile nas łechcze - ale widzę jaką kasę zarabiają ludzie w PL za 8 h/ dziennie.
Kiedyś to był pieniądz, teraz 1300 to dno... na niemieckie warunki i zakres naszych obowiązków. Troche się człek napatrzył na ichnich emerytów spedzającyh starość w ciepłych kurortach

#1049 2016-11-03 10:55:39

LidiaSz
Member

copyfield napisał:

LidiaSz napisał:

No niby "próżność " mile nas łechcze - ale widzę jaką kasę zarabiają ludzie w PL za 8 h/ dziennie.
Kiedyś to był pieniądz, teraz 1300 to dno... na niemieckie warunki i zakres naszych obowiązków. Troche się człek napatrzył na ichnich emerytów spedzającyh starość w ciepłych kurortach

No fakt, dzieli nas wielka przepaść, nie do pokonania w ciągu jednego pokolenia, dlatego staram się o tym nie myśleć, i doceniać to co mam smile

#1050 2016-11-03 18:05:52

jasminka
Member

I ja wracam do pracy 6 listopada, w domu czas tak szybko płynie, a tam się wlecze strasznie ale...w domu nic się nie wysiedzi niestety sad

#1051 2017-06-14 09:34:16

Tadek90
Member

Ja wczoraj wróciłem do domu na szczęście na całe wakacje. Mój zmiennik aż do września będzie się zajmował moimi podopiecznymi. Ten okres był strasznie wyczerpujący. Ale wiem, że wakacje także będą dość zabiegane. Muszę odświeżyć wygląd domu. Żona już kupiła mi farbę z http://nobiles.pl/produkty/fasady/nobil … likon-mix/ i zapowiada, że muszę pomalować cały dom.  Ale na szczęście jak tylko skończy się rok szkolny to jedziemy całą rodziną na całe dwa miesiące na domek nad jeziorem. I tam będę odpoczywał. Mam jakiś kryzys w pracy i zastanawiam się czy jej nie rzucić i nie znaleźć czegoś tutaj na miejscu

#1052 2017-06-15 18:00:25

andrea
Member

a ja jestem dopiero 16 dzień i już jestem taka wynudzona, nie mogę się doczekać kiedy będę w domu, planuję, że zrobię to i owo w domu,może gdzieś wyjadę, ale nie jestem pewna czy to rekompensuje tą samotność tutaj i takie odizolowanie od normalności

#1053 2017-06-15 22:15:05

bozencina50
Member

A ja już prawie siedzę na walizkach smile smile W niedzielę wieczorem  wyjazd do domciu.Jeszcze nie wiem kto będzie pierwszy , ja czy moj facet.Na kogo spadnie przygotowanie romantycznej kolacji wink
Juz sobie zmówiłam fryzjera i kosmetyczkę.Będę jak nowa big_smile big_smile
Bosze , już się nie mogę doczekać mojego łózia , mojej pościeli  i spania do tąd aż się wyśpię .Ach , rozmarzyłam się smile

#1054 2017-06-16 08:11:39

barbara.b
Member

bozencina50 napisał:

A ja już prawie siedzę na walizkach smile smile W niedzielę wieczorem  wyjazd do domciu.Jeszcze nie wiem kto będzie pierwszy , ja czy moj facet.Na kogo spadnie przygotowanie romantycznej kolacji wink
Juz sobie zmówiłam fryzjera i kosmetyczkę.Będę jak nowa big_smile big_smile
Bosze , już się nie mogę doczekać mojego łózia , mojej pościeli  i spania do tąd aż się wyśpię .Ach , rozmarzyłam się smile

Haha. Ja bardzo lubie moje lozko u podopiecznej. Nie Wiem czy to czasami nie to lozko przesadzilo o tym, ze tu wracam i Tyle siedze. To jedyne wygodne lozko na zleceniu. A zlecenie mialam 10 ! Super pokojbw ktorym lubie przebywac. Niestety Stars telewizor i od lipca przestanie odbierac. Jak znam syna nie kupic recivera i miesiac bede Bez tv. To bedzie ciezko miesiac.

#1055 2017-06-16 17:53:26

krymas48
Member

andrea napisał:

a ja jestem dopiero 16 dzień i już jestem taka wynudzona, nie mogę się doczekać kiedy będę w domu, planuję, że zrobię to i owo w domu,może gdzieś wyjadę, ale nie jestem pewna czy to rekompensuje tą samotność tutaj i takie odizolowanie od normalności

Ja ratuję się filmami z laptopa wieczorem, spacerami i kawą na świeżym powietrzu z książką podczas przerw. http://nieocenioneopiekunki.com/spacer- … -opiekuna/

Reklama