Jakimi busami najczęściej jezdzicie do Niemiec

Ja korzystałam narazie z usług sinbada, mars

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#91 2015-11-02 15:08:55

DanutaB
New member

Re: Jakimi busami najczęściej jezdzicie do Niemiec

Ja korzystałam narazie z usług sinbada, mars

#92 2015-12-02 20:02:15

Kasiek85
New member

maja35 napisał:

Kasiek85 napisał:

Pas Trans Gryfów Śląski, serdecznie polecam :-)

to pewnie ktoś z firmy zachwala ale musze przyznac racje jezdze z nimi cały czas zawsze wszystko ok, mam zaufanie także do tego ze przekazuje pieniądze przez kierowce do domu zero problemów

Z firmy nie jestem ale od 3 lat jeżdżę tylko z nimi.

#93 2016-01-27 10:07:00

MagdalenkaDz
New member

Ja od autokarów wolę busy. Jakoś tak kwestia przyzwyczajenia. Wygodnie, sprawnie i ceny konkurencyjne. Zawsze korzystam z usług tej firmy http://przewozy-holandia.com/.

#94 2016-01-27 10:13:31

..?eto
Member

MagdalenkaDz napisał:

Ja od autokarów wolę busy. Jakoś tak kwestia przyzwyczajenia. Wygodnie, sprawnie i ceny konkurencyjne. Zawsze korzystam z usług tej firmy http://przewozy-holandia.com/.

Jakie konkurencujne ceny?
Ja  jeździłam busem ,bo nie potrafiono wynegocjować z rodziną inaczej.
Płaciłam open 560 zlotych, a teraz autobusem płacę open 350 złotych.

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-27 10:14:20)

#95 2016-02-03 09:15:05

babielato
New member

Jechałam ostatnio busem, bałam się ze będzie ścisk jak to w tych wszystkich busach. Pierwsze miłe zaskoczenie to to że mogłam zarejestrowawszy sobie miejsce i z moją chorobą  lokomocyjna transport na przednim siedzeniu to było zbawienie przez tyle godzin. Po drogie bus był naprawdę nowoczesny, wygodne siedzenia, klimatyzacja nie to co te stare ogórki które rzucają ludźmi jak ziemniakami. Zawsze brałam Autokar ale teraz nie pasowała mi godzina i miło się zdziwiłam. Nie wiem skąd jesteście ale oni mają tam dużo miast odjazdu więc można coś znaleźć blisko siebie. Ja jechałam na trasie Polska- Niemcy i z powrotem ale wiem że jeżdżą też do Holandii. Jakby ktoś chciał to https://gtvbus.pl/

#96 2016-02-03 11:33:36

Panna Julia
New member

Jeżdżę na razie z http://www.twoj-bus.com/busy-do-niemiecceny poniżej 300zł. Teraz mieszkam w Paderborn więc podwożą mnie pod sam dom smile
Podróż jest przyjemna, mają wi-fi więc przeważnie oglądam filmy w czasie podróży albo śpię.

#97 2016-02-03 12:06:25

..?eto
Member

Panna Julia napisał:

Jeżdżę na razie z http://www.twoj-bus.com/busy-do-niemiecceny poniżej 300zł. Teraz mieszkam w Paderborn więc podwożą mnie pod sam dom smile
Podróż jest przyjemna, mają wi-fi więc przeważnie oglądam filmy w czasie podróży albo śpię.

Rozumiem , że w jedną stronę te 300zł.
Czyli tak , jak u innych.smile

#98 2016-02-16 12:31:23

MagdalenkaDz
New member

Standard busów się zmienił. Jest wygodnie, komfortowo. Dla mnie dużo lepiej niż w autobusie, bo źle znoszę podróż - choroba lokomocyjna. Do tego można uzgodnić skąd dokąd dokładnie się jedzie. Zdecydowanie wolę busy takie jak te - busy do niemiec.

#99 2016-02-16 15:48:40

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

jednak to jest zawsze kilkanaście godzin jazdy siedząc - zdecydowanie wolę samolot. Dojazdy na lotniska są w większości dopasowane...a ceny podobne

#100 2016-02-16 15:59:29

ewal8
Member

Nie no, samolot jest bezapelacyjnie poza konkurencją, jeśli chodzi o komfort podróży.
Tylko trzeba niestety w jakimś dogodnym miejscu mieszkać, bo przeciwnym razie koszty są poza konkurencją big_smile big_smile
Podczas ostatniej podróży (oczywiście busem) jechał ze mną chłopak, który na stałe ma zamiar zamieszkać w Hanowerze.
Zapytałam go tak mimochodem, czy nie woli podróżować samolotem, a ten mi mówi, ze sprawdzał połączenia od nas i nie dość, ze bilet ok. 2500 (Lufthansa, bo nic od nas innego nie lata), to jeszcze podróż 14 godzin, bo przesiadki wchodzą w grę. sad sad

#101 2016-02-16 17:36:10

Spectre31
New member

Mieszkam w województwie pomorskim i do niemczech jeżdżę tylko z jedną firmą pomorskie-przewozy-hermes. Mili kierowcy. Z pod domu mnie zabieraja i pod dom podopiecznej podwożą. Na początku przyznam, że średnio z nimi było długo jechałam i jakoś z organizacją było średnio.  2 razy jechałam z kim innym ale albo musiałam się przesiadać albo płacić za bagaż.  Teraz na szczęście jakość hermesa się poprawiła i naprawde muszę przyznac że teraz jeździ mi się z nimi super

#102 2016-02-16 18:47:07

copyfield
Member

ewal8 napisał:

Nie no, samolot jest bezapelacyjnie poza konkurencją, jeśli chodzi o komfort podróży.
Tylko trzeba niestety w jakimś dogodnym miejscu mieszkać, bo przeciwnym razie koszty są poza konkurencją big_smile big_smile
Podczas ostatniej podróży (oczywiście busem) jechał ze mną chłopak, który na stałe ma zamiar zamieszkać w Hanowerze.
Zapytałam go tak mimochodem, czy nie woli podróżować samolotem, a ten mi mówi, ze sprawdzał połączenia od nas i nie dość, ze bilet ok. 2500 (Lufthansa, bo nic od nas innego nie lata), to jeszcze podróż 14 godzin, bo przesiadki wchodzą w grę. sad sad

Gdańsk - Hamburg poniżej 100 PLN. Hamburg(ZOB) - Hanover BUS ok 15 Euro. odlrgłośc ok150 km, częstotliwość busów co godzina

#103 2016-02-16 18:50:19

copyfield
Member

Ponadto każdy może się reklamować.
Mały BUS byłby dla mnie ostatnim rozwiązaniem ze względu na bezpieczeństwo. 1 przemęczony kierowca.........dalej sobie dopowiedz

#104 2016-02-16 19:08:40

ewal8
Member

Oczywiście, że masz rację.
Z drżącym sercem wracam zawsze do domu, bo o ile jak  jadę na stellę, to kierowca jest w miarę wypoczęty, a ja wysiadam zawsze jako pierwsza, o tyle jak wracam, to kierowca jest po 4-6 godzinach snu w busie, zabiera mnie w środku nocy i do tego wysiadam prawie zawsze na końcu sad Przeważnie w drodze powrotnej siedzę koło kierowcy, bo tylko to miejsce jest wolne i zagaduję cały czas, żeby chłopina nie przysnął sad
No ale co zrobić, z moich stron jedynie busy wchodzą w grę.  Gdybym miała połączenie lotnicze w rozsądnej cenie, nie wahałabym się ani chwili. Pal licho bagaż i nadbagaż smile

#105 2016-02-16 20:05:30

..?eto
Member

Cześć!
Ja z gdańska mam dwie możliwosci  tanich lotów do Dortmund, lub do Hamburg Lubeka.
Sprawdziłam i jak bym się uparla , to mogłabym z tej lubecki skorzystać, ale to w sumie bedzie 5 przesiadek do pinnebergu .W sumie jak policzylam od domu do domu ok.7 godzin zamiast 14-15 godzin .
Cenowo zmieszcze sie w cenie biletu za open autobusowy , ale tez zależy od daty cena przelotu.
Mozna to wszystko zgrac.
Już nawet spr. sobie wylot 6.05.16 roku.
No właśnie,ale  te przesiadki i targanie z bagażem.
Ale moze sie jednak namyślę , bo w sumie wszystkie przesiadki są dobrze skomunikowane.
Zobaczę.
na razie wracam 7 marca Estem.
Pa. smile

#106 2016-02-28 10:38:05

jagnak
Member

Ja tak samo

#107 2016-02-28 12:06:19

Gabi55
Member

..?eto napisał:

Cześć!
Ja z gdańska mam dwie możliwosci  tanich lotów do Dortmund, lub do Hamburg Lubeka.
Sprawdziłam i jak bym się uparla , to mogłabym z tej lubecki skorzystać, ale to w sumie bedzie 5 przesiadek do pinnebergu .W sumie jak policzylam od domu do domu ok.7 godzin zamiast 14-15 godzin .
Cenowo zmieszcze sie w cenie biletu za open autobusowy , ale tez zależy od daty cena przelotu.
Mozna to wszystko zgrac.
Ale moze sie jednak namyślę , bo w sumie wszystkie przesiadki są dobrze skomunikowane.
Zobaczę.
Pa. smile

Eto.....a probowałaś pociągiem?
Ja byłam baaardzo mile zaskoczona jak wracałam z Kiel do Warszawy - zapłaciłam 39e za bilet (+chyba 3e za miejscówke na trasie Kiel-Berlin, ale to niekonieczne) - jechałam 11 godz. zamiast ok. 20 autobusem liniowym. Wygoda i komfort nie do porównania - pierwszy raz po podróży wcale nie byłam zmęczona.
Ty jesteś chyba w Pinneberg? - to do Gdańska masz połączenie z 2 przesiadkami (Hamburg i Berlin) - czas podróży: 8.26 - cena Spaarpreis: od 59e.
Niestety na 7.03. te najtańsze już wyprzedane, można dostać za 79e......ale już na 8.03. są i po 59e!

#108 2016-02-28 14:18:22

..?eto
Member

Gabi55 napisał:

..?eto napisał:

Cześć!
Mozna to wszystko zgrac.
Zobaczę.
Pa. smile

Ja byłam baaardzo mile zaskoczona jak wracałam z Kiel do Warszawy - zapłaciłam 39e za bilet (+chyba 3e za miejscówke na trasie Kiel-Berlin, ale to niekonieczne) - jechałam 11 godz. zamiast ok. 20 autobusem liniowym. Wygoda i komfort nie do porównania - pierwszy raz po podróży wcale nie byłam zmęczona.
Ty jesteś chyba w Pinneberg? - to do Gdańska masz połączenie z 2 przesiadkami (Hamburg i Berlin) - czas podróży: 8.26 - cena Spaarpreis: od 59e.
Niestety na 7.03. te najtańsze już wyprzedane, można dostać za 79e......ale już na 8.03. są i po 59e!

Dzięki Gabi za zapodanie pociągu.
Jakos nie brałam pod uwagę pociągów.
może ze względu na jakość wagonow jaka byla do tej pory no powiedzmy taka sobie.Ale przeciez wiele sie zmienilo.
Widzę , że cenowo tez jest nie najgorzej.
No zastanowie sie .
No i ten czas bajeczny 8godzini 26minutplus jeszcze 1godzina 15 minut do mego miasta i jeste w 10 godzin wdomu.
no no rozważę, tym bardziej , że idzie lato .
W pociągu jest poza tym wiecej przestrzeni, można sie troche poruszać do warsu, na korytarzyk w przedzialę w najgorszym razie 8 osob, a jak nawet bez przedzialow to przestrzen wieksza i nie nachuchane tak jak w autokarze.
Chyba juz wiem , że spróbuje.
Dzięki smile

#109 2016-02-28 15:16:51

Gabi55
Member

..?eto napisał:

Gabi55 napisał:

..?eto napisał:

Cześć!
Mozna to wszystko zgrac.
Zobaczę.
Pa. smile

Dzięki Gabi za zapodanie pociągu.
Jakos nie brałam pod uwagę pociągów.
może ze względu na jakość wagonow jaka byla do tej pory no powiedzmy taka sobie.Ale przeciez wiele sie zmienilo.
Widzę , że cenowo tez jest nie najgorzej.
No zastanowie sie .
No i ten czas bajeczny 8godzini 26minutplus jeszcze 1godzina 15 minut do mego miasta i jeste w 10 godzin wdomu.
no no rozważę, tym bardziej , że idzie lato .
W pociągu jest poza tym wiecej przestrzeni, można sie troche poruszać do warsu, na korytarzyk w przedzialę w najgorszym razie 8 osob, a jak nawet bez przedzialow to przestrzen wieksza i nie nachuchane tak jak w autokarze.
Chyba juz wiem , że spróbuje.
Dzięki smile

No własnie o tą przestrzeń chodzi i oczywiście czas. Jedziesz Eurocity i Intercity - jakosc wagonów jest o wiele lepsza niz w autobusie .....poza tym o wiele wiecej miejsca. Pociągi niemieckie są przeważnie bez przedziałów - ten relacji Berlin Gdańk ma takie i takie wagony - mozna sobie wybrać przy rezerwacji (w cene jest wliczona miejscówka na ten pociąg, bo on tylko z miejscówkami).

Ważne: nigdy nie kupuj za jednym zamachem powrotnego! - bo wtedy automatycznie bilet w jedną stronę jest liczony po pełnej cenie: 133,60
Jesli znasz datę powrotu - możesz nawet tego samego dnia kupic....ale osobno (wtedy załapiesz się też na Spaarpreis).
Warto też wcześnie sprawdzić (nawet w necie) na jakie dni są jeszcze te najtańsze bilety - to są te same miejsca, co za pełną cenę i ta sama jakość podróży, tylko jest ich niewiele (limit) i mają ograniczenia formalne - np. nie możesz ich zwrócić. Ja w kazdym razie byłam baaaardzo zadowolona z tej podróży smile smile smile

#110 2016-03-03 12:15:37

hampa
New member

Organizowaliśmy sami transport dla 12 osób z pomocą http://hemarbus.pl/ Wyszło finansowo trochę taniej, ale przede wszystkim zaliczyliśmy trasę, która interesowała uczestników, nie mieliśmy przesiadek, wszystko poszło szybko i sprawnie. A pomysł wyszedł stąd, że po prostu droga na takich zasadach skróciła się o prawie 3h.  Po prostu wszyscy trafiliśmy w jedną okolicę.

#111 2016-03-03 13:56:29

krysiaw
New member

jak dla mnie to http://www.busemdoniemiec.eu/  sprawdzony przewoźnik, punktualny, nowa flota i za dobre pieniądze, sporo młodych go wybiera mi poleciła go koleżanka ze studiów.

#112 2016-03-08 22:35:40

miki789
New member

Chwalę sobie podróże z Efectbus -efectbus.pl. Mają dobrych kierowców, jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na kogoś niemiłego, czy jakiegoś wariata drogowego. Jeżdżą spokojnie, ale sprawnie. Co do samych busów, to wyższa półka – klima, ogrzewanie, wifi.

#113 2016-03-09 06:30:09

copyfield
Member

miki789 napisał:

Chwalę sobie podróże z Efectbus -efectbus.pl. Mają dobrych kierowców, jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na kogoś niemiłego, czy jakiegoś wariata drogowego. Jeżdżą spokojnie, ale sprawnie. Co do samych busów, to wyższa półka – klima, ogrzewanie, wifi.

Mój Boże, jak ta technika to do przodu gna...nawet ogrzewanie mają

#114 2016-03-09 11:18:21

mobilna
Member

Skorpion Opole, chamowatośc kierowców tej firmy skłoniła mnie do zmiany przewożnika.

#115 2016-03-15 12:54:28

Halinka1955
New member

Ja już rok jeżdżę z ECOLINES. Naprawdę mogę wam polecić, dziewczyny smile
Jest komfortowo, nowocześnie i sympatycznie ze względu na przemiłą obsługę smile
https://www.facebook.com/ECOLINES/

#116 2016-03-29 12:49:19

vianooo
New member
Od: Kraków

Owszem jeśli grupa jest zorganizowana to można skorzystać z jakieś oferty na wynajem busów i wtedy przewoźnik podstawi jednego np 20-sto osobowego busa dla całej grupy np taki: http://m-bus.com.pl/mercedes-sprinter-519-4-2015r/ to jest fajne rozwiązanie gdy się wszyscy znamy i jedziemy w to samo miejsce.

#117 2016-03-30 10:54:44

krysta63
Member

Wczoraj znowu pod Świebodzinem bus miał wypadek,wszyscy,6 osób zginęło.
5 osób się ostatnio zarejestrowało  aby tu reklamować busy.Ja---- gdyby kosztowały  nawet 10 e nie jezdziłabym nimi.Niebezpiecznie,kierowcy gnają jak wariaci.śpią w busach po przyjeździe z Pl.
Duży autobus ma większe szanse na drodze.tyle w temacie.🚌🚌🚌🚌🚌🚌🚌🚌

#118 2016-03-30 12:36:13

mobilna
Member

Świete słowa Krysta.
Już nigdy i za zadne pieniądze.
Podam rozkład trasy mojego ostatniego przejazdu.
Trasa z Polski do Niemiec ...rozwózka po NRW...godż 22.30 dzwonie do kierowcy by spytać o której będzie...odpowiedż brzmi że jeszcze tylko wysadżi panią w Krefeld i koniec trasy...za pół godziny telefon że bedzie w Kolonii o 2.00, jestem pierwsza do zabrania...potem jeszcze jedna pani w Kolonii i następne dwie z okolic ok 100km...potem stajemy na stacji paliw na odludziu ( nieczynnej zresztą)i kierowca wchodzi do holu budynku, tak mija 30 min...myślę sobie może zasłabł w toalecie ?...idę zobaczyc a pan gra w najlepsze na automacie ...w busie czekaja pasażerowie...mija 10 min i pan kierowca wraca i jedziemy dalej... przejazd trwał 16 godzin...

Nigdy wiecej !

#119 2016-03-30 13:13:36

krysta63
Member

Całkiem fajnie..... Haha jeden kierowca na 16 godz.i jeszcze objezdzanie wiosek.miasteczek.
Ja ; kocham; Sindbada i pozostanę mu wierna do emerytury.
Ostatnio po powrocie do domu, pani z Sindbada dzwoniła z zapytaniem czy miałam dobrą podróż,czy kierowcy i pilot byli mili.i czy mam jakieś uwagi,powiedziałam że film był nieciekawy i kawa-- lura.To był żart z mojej strony,ale Pani powiedziała,że każda opinia jest ważna.

#120 2016-03-30 13:21:24

mobilna
Member

16godzin to była moja podróz powrotna z Niemiec.
Dolicz do tego drugie 16 które wykonał z Polski , bo to był ten sam kierowca !!!!!!!!!!!!!!Moze miał 3 godziny przerwy , MOŻE ???

#121 2016-03-30 16:58:25

krysta63
Member

Masakra.jak można swoje życie powierzyć takiemu niewyspanemu kierowcy.zadna Halinka,Miki czy inna osoba mnie nie zachęci.
Szkoda ich pisania tu.Ale takich firemek przewozowych jest pewnie tyle co opiekunek.I każda próba reklamowania  jest im potrzebna.

#122 2016-04-08 16:56:12

Hilary
Member

Bezpieczeństwo to rzecz najważniejsza.

#123 2016-04-15 15:42:39

marek.leb
New member

W miarę wygodne busy ma Efectbus (efectbus.pl). Jak z nimi jeżdżę do Holandii to mimo że kilometrów jest ponad 1000 to podróż się jakoś strasznie nie dłuży. Jest dvd na pokładzie, wi – fi, także zawsze sobie kompa odpalę i czas leci.

#124 2016-04-15 17:16:52

morskie-oko
Member

Wiadomo nie od dziś, że busiarze mają prze***ne. Kierowcy ciężarówek potocznie zwanych "tirów" to już inna bajka, tam tacho rządzi, ale są tacy, co i na niego mają sposoby, jak czas goni... A busiarze? Jest trasa i nie ma, że boli, trzeba jechać.

Ale dziwię się, że tylko jeden kierowca jechał. Normalnie jest dwóch.

mobilna napisał:

16godzin to była moja podróz powrotna z Niemiec.
Dolicz do tego drugie 16 które wykonał z Polski , bo to był ten sam kierowca !!!!!!!!!!!!!!Moze miał 3 godziny przerwy , MOŻE ???

#125 2016-06-23 12:51:35

magdamm
New member

Ja wybieram tylko busiki, szybko się jedzie i prosto do celu, po autokarach niestety nie mam dobrych wspomnień. Na wiosnę z Lublina do Monachium jechałam nowym busem, kierowca mówił, że od niedawna kursują z Lublina. Na stronie mają rozkład jazdy http://www.busemdoniemiec.eu/uslugi/prz … o-niemiec/ Może komuś się przyda, bo zatrzymują się też na Śląsku, po drodze jeszcze w Kielcach z tego co pamiętam.

#126 2016-06-27 18:13:34

copyfield
Member

magdamm napisał:

Ja wybieram tylko busiki, szybko się jedzie i prosto do celu, po autokarach niestety nie mam dobrych wspomnień. Na wiosnę z Lublina do Monachium jechałam nowym busem, kierowca mówił, że od niedawna kursują z Lublina. Na stronie mają rozkład jazdy http://www.busemdoniemiec.eu/uslugi/prz … o-niemiec/ Może komuś się przyda, bo zatrzymują się też na Śląsku, po drodze jeszcze w Kielcach z tego co pamiętam.

Ile godzin???? trwa ten horror????

#127 2016-06-28 18:13:12

marta0098
New member

Chyba jeszcze nikt nie podał http://twojeprzewozy.pl/ mają w ofercie przewóz osób z Polski do Niemiec. Plus jest taki, że dowożą naprawdę do wielu punktów na terenie Niemiec, co pozwala na uniknięcie przesiadek:) Ale nie jeżdżą z całej Polski, chyba tylko z kilku południowych województw. Może się komuś przyda:)

#128 2016-06-30 11:41:06

loanna
New member
Od: Opole

Z Opola jeżdżę z firmą piatkabus.pl. Mogę zarezerwować bilet przez internet, więc to duże ułatwienie. Średnio raz w miesiącu jeżdżę do Osnabrück i z powrotem. Polecam tego busa, bo szybko i komfortowo można dojechać do wielu miast w Niemczech. Kierowcy są doświadczeni i jeżdżą bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo istotne (ciągle się słyszy o wypadkach polskich busów). Pojazdy są 2-letnie, a co za tym idzie sprawne technicznie. Wejdź na ich stronę internetową, jeśli chcesz zobaczyć dokąd jeździ Piątka Bus.

#129 2016-10-11 12:28:43

marta2323eu
Member

polecam sprawdzić oferty dostępne na wyszukiwarce eurobusy.pl, można porównać i wybrać najlepsza ofertę przewozową (wielu różnych przewoźników). Do Niemiec ceny zaczynają sie od 99zł smile

#130 2016-11-04 10:40:50

jowita
New member

Ja mogę polecić firmę JD trans. Jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i zawsze jest szybko, tanio i wygodnie. Obsługują województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie

#131 2016-11-04 11:01:27

krysta63
Member

No co ty nie powiesz,zarejestrowalas się aby nam zareklamować ta firma.Tanio??? Ceny jak wszędzie.bez sensacji.
A objezdzanie wiosek miasteczek nie dla każdego jest atrakcją.
Małe busy mają zbyt często wypadki.
Ja stawiam na Sindbada.Samolot nie każdemu pasuje.

jowita napisał:

Ja mogę polecić firmę JD trans. Jeżdżę z nimi od dłuższego czasu i zawsze jest szybko, tanio i wygodnie. Obsługują województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie

#132 2016-11-07 18:14:15

aleksja
New member

Ja mieszkam na wschodzie Polski i jeżdżę do Niemiec busami z Lublina. Korzystam z usług firmy Prestige Bus - http://prestigebus.pl/ - i co 6 przejazd mam za darmo. To co mi odpowiada to stały grafik, więc mogę z dużym wyprzedzeniem zaplanować powrót do domu czy przejazd do pracy i mam pewność, że nic się nie zmieni.

#133 2016-11-07 18:51:02

krysta63
Member

Też mi coś.u każdego przewoźnika można zaplanować wyjazdy dużo przed podróżą.

Następna reklama.
Święta się zbliżają więc każdy chce swoją firmą zareklamować.

aleksja napisał:

Ja mieszkam na wschodzie Polski i jeżdżę do Niemiec busami z Lublina. Korzystam z usług firmy Prestige Bus - http://prestigebus.pl/ - i co 6 przejazd mam za darmo. To co mi odpowiada to stały grafik, więc mogę z dużym wyprzedzeniem zaplanować powrót do domu czy przejazd do pracy i mam pewność, że nic się nie zmieni.

#134 2016-11-08 08:25:47

copyfield
Member

To już nie lepiej tym dojechać ????? Za pewne rodzinka będzie zachwycona...moja babka byłaby na pewno
http://highclassrent.pl/ Wszyscy reklamują się to ja także

Ostatnio edytowany przez copyfield (2016-11-08 08:27:07)

#135 2016-11-08 08:49:38

krysta63
Member

To jakbyś jechal przez Monachium to możesz mnie podrzucić. Zresztą takim autkiem 500 km w tą czy we wta  to bez różnicy.

copyfield napisał:

To już nie lepiej tym dojechać ????? Za pewne rodzinka będzie zachwycona...moja babka byłaby na pewno
http://highclassrent.pl/ Wszyscy reklamują się to ja także

#136 2016-11-21 16:40:45

copyfield
Member

Marek26 napisał:

Ja ze swojej strony mogę polecić przewoźnika: http://perfecttour.pl/ Mają wygodne i co najważniejsze nowe busy. Nie obawiam się, że coś się zepsuje w czasie drogi, a raz już miałem taką sytuację i wiem jak to smakuje. Jeżdżę z nimi od roku i nic przykrego się nie wydarzyło, także dla zainteresowanych polecam!

Weź zweryfikuj swoje posty - w jednym piszesz, że wyruszasz jako świeżak i boisz się, potem, że jeździsz jakimiś busami od roku i na kursy uczęszczasz???? - pogubić się można

#137 2016-11-21 17:04:42

LidiaSz
Member

copyfield napisał:

Marek26 napisał:

Ja ze swojej strony mogę polecić przewoźnika: http://perfecttour.pl/ Mają wygodne i co najważniejsze nowe busy. Nie obawiam się, że coś się zepsuje w czasie drogi, a raz już miałem taką sytuację i wiem jak to smakuje. Jeżdżę z nimi od roku i nic przykrego się nie wydarzyło, także dla zainteresowanych polecam!

Weź zweryfikuj swoje posty - w jednym piszesz, że wyruszasz jako świeżak i boisz się, potem, że jeździsz jakimiś busami od roku i na kursy uczęszczasz???? - pogubić się można

A ponad to raz pisze jako kobieta, raz jako mężczyzna wink big_smile

#138 2016-11-29 20:54:39

maria.krol
New member

Ja ostatnio z Krakowa do Berlina jechałam z Oes Transport. Spoko firma mają wygodne busy i kierowcy są mili

#139 2017-01-30 16:08:12

busdoniemiecpl
New member

tytuły :
Bus do Niemiec - Śląsk/Opolskie BEZ PRZESIADEK , BEZ OPŁAT ZA NADBAGAŻ  / DOLNY ŚLĄSK

Bus do Niemiec : www.busdoniemiec.pl
tel.883535706

Doświadczony kierowca.
Tanie przewozy do Niemiec z Śląska , Opolszczyzny i Dolnego Śląska dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Nasze samochody zabiorą Państwa spod domu i dowieziemy pod wskazany przez Państwa adres, bez znaczenia czy jest to duże miasto czy oddalona od autostrady mała miejscowość.

Wyjazdy :
WE WTORKI , POWRÓT W ŚRODĘ.
W PIĄTKI , POWRÓT W SOBOTĘ.

Podróż odbywa się w komfortowych warunkach :

- nie pobieramy opłat za nadbagaż, a po wcześniejszej rezerwacji miejsc możemy przewieźć większy bagaż ( typu np. lodówka , telewizor itp. ).
- klimatyzowane pojazdy
- bez przesiadek

Oferujemy również :

-przejazdy na lotniska : Praga - Warszawa - Frankfurt
-wyjazdy dla grup zorganizowanych w każdy dzień tygodnia ( komunie,wesela itp ) .

Cena za przejazd od 180zł do 260zł.
www.busdoniemiec.pl
tel.883535706

Nysa Rybnik Żory Gliwice Zabrze Kłodzko Bielsko-Biała Bytom Ruda Śląska Opole Kędzierzyn-Koźle Brzeg Kluczbork Prudnik Strzelce Opolskie Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Jastrzębie-Zdrój Mysłowice Siemianowice Śląskie Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Racibórz Świętochłowice Zawiercie Wodzisław Śląski Mikołów Knurów Cieszyn Żywiec
Pszczyna Lubliniec Łaziska Górne Rydułtowy Orzesze Bieruń Pyskowice Radlin Radzionków Lędziny Ustroń Skoczów Pszów Kłobuck Wisła Blachownia Wojkowice Poręba Imielin Kalety Miasteczko Śląskie Łazy Szczyrk Siewierz Kuźnia Raciborska  Sośnicowice    
Krapkowice Namysłów Głuchołazy Głubczyce Zdzieszowice Olesno Ozimek Grodków Praszka Zawadzkie Paczków Niemodlin Gogolin Kietrz Głogówek Otmuchów Leśnica Ujazd

#140 2017-01-31 09:28:51

wera1122
New member

Najlepiej sprawdzic ogloszenia na stronach dla podroznych,i wybrac sie z kims kto jedzie w tamta strone. Tak samo zanim zrobię zakupy to sprawdzę najpierw na http://www.ceneo.pl/sklepy/reserved.com-s23571 jakie ceny są rzeczy które mam zamiar sobie zakupić w najbliższym czasie.

Ostatnio edytowany przez wera1122 (2017-02-20 12:27:05)

#141 2017-02-15 16:40:30

busdoniemiecpl
New member

Ja od 3 lat jeżdżę z : www.busdoniemiec.pl
Nigdy nie było problemu,  szybko i fajne ceny.

#142 2017-04-26 14:18:31

Redaktor
Member

Najbardziej komfortowo - duże busy typu Sindbad, na niektórych trasach także PolskiBus. Wiadomo jednak, że w tym przypadku w grę wchodzą wyłącznie wielkie ośrodki miejskie.
No ale jeśli zależy nam na transporcie z spod drzwi bezpośrednio na adres można myśleć tylko o małych busach.
Efectbus, ChampionTravel - jak dla mnie sprawdzeni operatorzy.

#143 2017-05-08 12:01:27

Alexmarr
New member

hej, czy ktoś z Was kupował już może bilety na przejazdy door to door  www.e-podroznik.pl/busy-door-to-door ? W sumie może być to duże ułatwienie, bo nie trzeba obdzwaniać kilku lub kilkunastu busiarzy. Widziałam też, że ceny niektórych biletów są chyba trochę tańsze niż kupowane u kierowców. Dajcie znać, będę wdzięczna za wszelkie opinie na temt tego portalu.

#144 2017-05-08 13:24:09

mobilna
Member

Alexmarr napisał:

hej, czy ktoś z Was kupował już może bilety na przejazdy door to door  www.e-podroznik.pl/busy-door-to-door ? W sumie może być to duże ułatwienie, bo nie trzeba obdzwaniać kilku lub kilkunastu busiarzy. Widziałam też, że ceny niektórych biletów są chyba trochę tańsze niż kupowane u kierowców. Dajcie znać, będę wdzięczna za wszelkie opinie na temt tego portalu.

Jesli już musisz podróżować busem , to wybierz busiarzy z twojego regionu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie jeżdził z Lublina do Gdańska po jakaś osobę.
A zatem busy do niemiec i miejscowosć i jazda.
A firmom zatrudniajacym kierowców busów polecam szkolenie z ogłady. Miałam przypadkiem do czynienia z jednym takim z Gorzowa Wlkp. Cham jakich mało.Dobrze że ja nie jestem skazana na takie usługi.

#145 2017-05-08 14:58:59

Alexmarr
New member

mobilna napisał:

Alexmarr napisał:

Jesli już musisz podróżować busem , to wybierz busiarzy z twojego regionu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie jeżdził z Lublina do Gdańska po jakaś osobę.
A zatem busy do niemiec i miejscowosć i jazda.
A firmom zatrudniajacym kierowców busów polecam szkolenie z ogłady. Miałam przypadkiem do czynienia z jednym takim z Gorzowa Wlkp. Cham jakich mało.Dobrze że ja nie jestem skazana na takie usługi.

Dzięki, ale wyczytałam, że na ich portalu mają połączenia ze wszystkich województw w Polsce - kilkudziesięciu busiarzy https://www.e-podroznik.pl/busy-door-to … ska-niemcy

#146 2017-05-13 21:00:21

Opiekunka z Polski
Member

86ania napisał:

Ja najczęściej korzystam  z Sindbad

Zgadzam się! Najlepsza forma transportu. Polecam osobiście. Niezawodni i w miarę komfortowo i szybko.

#147 2017-05-26 15:19:26

Redaktor
Member

Alexmarr napisał:

Ktoś już korzystał? Polecacie?
Ostatnio mocno poszukują klientów wśród firm, które na stałe muszą wysyłać pracowników do Niemiec smile

#148 2017-06-01 20:40:04

Jolanta
Member

busdoniemiecpl napisał:

Ja od 3 lat jeżdżę z : www.busdoniemiec.pl
Nigdy nie było problemu,  szybko i fajne ceny.

OOOOjjjj
Ktoś tu kłamie, Do Niemiec  może i większych problemów nie ma ale droga powrotna to czasami horror a w szczególności przed samymi świętami,
Przesiadki też są i niekiedy nawet 2 razy pierwsza na granicy i czasami w Legnicy znam to z własnej autopsji bo też często z nimi jeżdżę.

#149 2017-06-05 12:45:17

mirka456
New member

Czy któraś z Was jeżdziła do Niemiec busami z firmą http://prestigebus.pl/? Jakie macie opinie na temat podróży?

#150 2017-06-27 11:40:45

Kamilxxx
Member

Ja polecam za to ten przewóz BUSEM jeżdzą praktycznie wszędzie, dopłat prawie w ogóle nie ma.

#151 2017-07-18 12:12:28

Sabina073
New member

Ja z Malborka jeździłam do Niemiec tym busem. Bardzo wygodny transport i co najważniejsze ekonomicznie opłacalny.

#152 2017-07-18 13:12:58

barbara.b
Member

Dla mnie ten temat jest śmieszny . Jakby jakość usług między jednym a drugim busem jakiś drastycznie miała siecroznic. Mam jechać, biorę pierwszego lepszego busa i jadę  zawsze innym jeżdżę i nie zauważyłam, żeby podróż czym się różniła.

#153 2017-07-19 08:00:42

copyfield
Member

Sabina073 napisał:

Ja z Malborka jeździłam do Niemiec tym busem. Bardzo wygodny transport i co najważniejsze ekonomicznie opłacalny.

Ktoś jeździł z Malborka jak ja ???????????. Z Malborka masz dziesiątki regularnych Lini rożnych firm o rożnych porach dnia. króluje oczywiście Sindbad

#154 2017-07-19 08:08:03

Tosia
Member

Jeżdżę z Warszawy. Każda podróż trwa nieskończenie długo.

#155 2017-09-01 14:53:36

Karollo
New member

Firmy transportowe bardzo chętnie wynajmują nam pojazd razem ze swoim kierowcom, który zawiezie nas we wskazane miejsce. Rzadko kiedy mamy udostępniany sam pojazd. Właściciele takich firm wolą jednak, aby to ich kierowcy prowadzili ich pojazdy, bowiem to jednak im bardziej ufają, że zadbają o ich autokary i busy. W obecnych czasach dużo istnieje takich firm, które prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych ofert dla swoich klientów. W końcu każda firma chciałaby mieć jak największe i najbardziej oddane grono klientów, które będzie korzystało z ich usług http://www.autokarwarszawa.pl/

#156 2017-09-06 14:14:52

Lenaa52
Member

ja też Sindbad

#157 2017-09-06 14:16:27

Lenaa52
Member

Tosia napisał:

Jeżdżę z Warszawy. Każda podróż trwa nieskończenie długo.

ale to teraz przez te remonty???

#158 2017-09-19 22:36:50

Schiaf
New member

A powiedzcie mi czy znacie jakąś dobrą firmę oferującą transport w drugą stronę? Interesują mnie busy z niemiec do polski. Wiadomo dobrze by było aby były w miarę komfortowe i w przystępnej cenie. Jak możecie polecić jakąś dobrą firmę to było by super ponieważ już niedługo będę potrzebować tego transportu.

#159 2017-10-12 15:17:23

kazimierzzietek
New member

Ja osobiście polecam firmę STRADA http://www.stradabus.pl/. Pełna kultura i obsługa na najwyższym poziomie. Pewna i rzetelna firma, a kierowcy nigdy mnie nie zawiedli jak w innych busach. Ważne jest to, że robią to tanio, a pojazdy ich są przystosowane do długich podróży. Mają WiFi oraz stały dostęp do prądu.

#160 2017-10-19 10:51:10

Iwa-nde
New member

Witam już od dłuższego czasu wyjeżdżam do Niemiec i ze względu bezpieczeństwa wybierałam zawsze Sindbada, ale raz nie miałam wyjścia i musiałam pojechać busem znajoma poleciła mi Mars Przewozy i od około 2lat już z nimi jeżdżę . Polecam naprawdę miła i fajna firma.

#161 2017-11-02 21:31:53

Gocha_m
New member

Ja jeździłam do Niemiec jako opiekunka z firmą  www.marcinbus.pl. Zawsze bezpieczna podróż, kierowcy doskonale radzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dojazd na czas i w rozsądnej cenie.

#162 2018-02-21 12:40:52

kejt999
New member

Normalnie jeżdżę w grupie i wynajmujemy busa dla siebie. Zdarzają się jednak nagłe wyjazdy no a w takich przypadkach muszę skorzystać z usług prywatnych przewoźników. Do tej pory korzystałem, korzystam i najprawdopodobniej będę korzystał z firmy fliper-bus.pl która jest dostępna na tej stronie fliper-bus.pl Nigdy się nie zawiodłem , widać że oferują usługi na najwyższym poziomie. Busy są bardzo dobrze wyposażone dzięki czemu podróż staje się szybka i przyjemna a nie tak jak w przypadku autokarów długa i żmudna. Jeżeli ktoś szuka czegoś dla siebie to polecam

#163 2018-04-16 23:54:36

DawidGlob
New member

Można wziąć jakieś autko z http://globalelitecar.pl i jesteśmy w Niemczech raz dwa. Szkoda, że nie można zwrócić w innym Państwie no ale może wprowadzą to do oferty.

Ostatnio edytowany przez DawidGlob (2018-04-16 23:55:55)

#164 2018-05-09 12:58:24

joannanwk
New member

Przy okazji wyjazdu do Niemiec długo szukałam przewoźnika. Zajęło mi to dużo czasu, aż znalazłam kierowcazadzwoni.pl. Strona pozwala na znalezienie odpowiedniego transportu dla siebie, łatwy i szybki kontakt. Super sprawa! smile

#165 2018-06-12 12:29:37

kratafka
New member

dlatego najlepiej jest rekrutować się przez jakąś potwierdzoną stronę jak np. medipe.pl gdzie dodatkowo jest jeszcze 300 euro premii także ja się nie nabiorę na te niby fajne ale nie sprawdzone ogłoszenia bo to nie wiadomo kto co i czego chce .

#166 2018-07-05 16:07:39

Maria145
New member

Polecam firmę, z którą jeżdżę. Pracuję w Monachium i jeżdżę z firmą bromarbusy.pl bardzo mili ludzie i wygodne busy. Podróżuję z Zamościa, a na miejscu jestem w ciągu 16 godzin, to bardzo dobry czas. Polecam te busy do Niemiec.

#167 2018-07-10 11:38:29

chrikula
Member

Ja o przewóz do Polski nie muszę się martwić bo moja firma MEDIPE załatwia mi cały transport. Także najlepiej zatrudnić się w firmie, która bedzie wam sama załatwiać przejazd

#168 2018-09-03 12:22:22

barii86
New member

Ja od jakiegoś czasu jeżdżę https://zetbus.pl/ bo mają bardzo fajne ceny i komfortowe Busy

Ostatnio edytowany przez barii86 (2018-09-03 12:22:45)

#169 2018-11-26 09:30:48

wielka-werka
New member

Ja już jakiś czas korzystam z usług firmy fast trans i jestem zadowolona, komfort jazdy bardzo dobry. Zawsze na czas smile namiary na tą firmą znajdziecie na stronie przewozy-niemcy.pl sama ich znalazłam przez internet i nie żałuje że się zdecydowałam na nich.

Reklama