Juz zameldowalam znane mi opiekunki "na czarno" do Zollu. A Ty?

[quote=Elizabeth68]Helołł:) Mamy na Skarbka tez maly donosik;) hehe Oszukuje Panstwo Polskie i nie odprowadza podatkow!!!!;) Skarbus Co Ty na to?;)[/quote] Ja szukam pracy na czarno - ale ciężko mi to idzie A propos podatków to ja także nie odprowadzam...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#181 2014-08-31 17:58:58

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Juz zameldowalam znane mi opiekunki "na czarno" do Zollu. A Ty?

Elizabeth68 napisał:

Helołł:)

Mamy na Skarbka tez maly donosik;) hehe
Oszukuje Panstwo Polskie i nie odprowadza podatkow!!!!wink
Skarbus Co Ty na to?wink

Ja szukam pracy na czarno - ale ciężko mi to idzie
A propos podatków to ja także nie odprowadzam. Oszukiwać złodziei - to nie grzech

#182 2014-09-01 16:22:24

Mariaa
Member

Jakbym była w sytuacji, że w portfelu pustki, dzieci głodne i rachunki do zapłacenia, to nie zastanawiałabym się czy oferowana mi praca jest na czarno, niebiesko czy popielato. Pracuje się, żeby mieć za co żyć, a nie po to, żeby urzędnicy państwowi dostali wyższe premie. Obawiam się, że we wspomnianej przeze mnie sytuacji dzieci skarbka już dawno pomarłyby z głodu, ale ona by tego nie zauważyła, bo byłaby zajęta donoszeniem na sąsiadów. Przykro, że człowiek człowiekowi wilkiem, a podłe gnidy jeszcze chwalą się swoim bezmózgowiem w sieci.

#183 2014-09-02 09:55:59

beata1970
Member

Powrót do tematu i po co się nakręcać????

#184 2014-09-21 20:48:13

Monilla
New member
Od: pl

Witam wszystkie kobietki pilnie poszukuje pracy mam doświadczenie opieka i pomoc w Tawernie w kuchni,dyspozycyjna bo samotna wyjadę na dłuższy czas ,język słaby ale ciągle się uczę .Pozdrawiam

#185 2014-09-21 20:51:12

amelia
Przyjaciel Forum

Monilla napisał:

Witam wszystkie kobietki pilnie poszukuje pracy mam doświadczenie opieka i pomoc w Tawernie w kuchni,dyspozycyjna bo samotna wyjadę na dłuższy czas ,język słaby ale ciągle się uczę .Pozdrawiam

A gdzie Ty się tutaj umiejscowiłaś? Popatrz na temat....

#186 2014-10-14 19:51:31

anetta33
New member

Rzadko bywam na tym forum a ten temat mnie zaskoczył i to bardzo, szczególnie słowa pani/a która/y założył/a ten temat.  Ja od początku mojej przygody z opieką pracuję legalnie ale nie mam wrogiego nastawienia do osób jeżdżących prywatnie. Jak można spisywać dane tych ludzi? Jak można myśleć o przekazaniu takich osób władzom? Każdy chce pracować po to by przeżyć, każdy ma swoje powody wybierając pracę przez agencje czy pracę prywatnie. Czy wam pracującym legalnie brakuje pracy że tak wrogo jesteście nastawieni na osoby pracujące prywatnie? Jestem zdania że zło powraca i jeśli chcecie takim ludziom zaszkodzić nawet jak są tu na czarno to kiedyś zwróci się wam wyrządzone zło z podwójną siłą i tego życzę  wam złośnikom

#187 2014-10-14 20:43:43

urszula47
Member

Ta Skarbek musi byc zwiazana z agencja ,wiec nagania rodziny straszac karami  http://www.opiekunki-forum.pl/search.ph … 1952957374  tu masz watek gdzie wychwala jedna agencyjke.

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2014-10-14 20:45:24)

#188 2014-10-14 20:46:01

Elizabeth68
Member

urszula47 napisał:

Ta Skarbek musi byc zwiazana z agencja ,wiec nagania rodziny straszac karami  http://www.opiekunki-forum.pl/search.ph … 1952957374  tu masz watek gdzie wychwala jedna agencyjke.

zly linkus...

#189 2014-10-14 20:55:59

urszula47
Member

#190 2014-10-14 21:09:28

jogi45
Member

anetta33 napisał:

Rzadko bywam na tym forum a ten temat mnie zaskoczył i to bardzo, szczególnie słowa pani/a która/y założył/a ten temat.  Ja od początku mojej przygody z opieką pracuję legalnie ale nie mam wrogiego nastawienia do osób jeżdżących prywatnie. Jak można spisywać dane tych ludzi? Jak można myśleć o przekazaniu takich osób władzom? Każdy chce pracować po to by przeżyć, każdy ma swoje powody wybierając pracę przez agencje czy pracę prywatnie. Czy wam pracującym legalnie brakuje pracy że tak wrogo jesteście nastawieni na osoby pracujące prywatnie? Jestem zdania że zło powraca i jeśli chcecie takim ludziom zaszkodzić nawet jak są tu na czarno to kiedyś zwróci się wam wyrządzone zło z podwójną siłą i tego życzę  wam złośnikom

To ze jedna opiekunka, o ile na prawde nia jest straszy Zollamtem to nie znaczy ze wszystkie takie jestemy. To znaczy tylko tyle ze czowiek czlowiekowi wilkiem czasem jest. No niestety opiekunki bez umw musza by ostrozne w podawaniu danych kontaktowych. Niestety wiem ze Zoll sprawdza czesto donosy i nie wystarczy powiedziec ze jest sie " zum besuch" Donosza chetnie agencje, tak polskie jak i niemieckie a zaraz potem wysylaja swoje prospekty na " doniesiony" adres.

Moze lepiej zakonczy temat i ignorowac Skarbka

#191 2014-10-14 21:11:16

Elizabeth68
Member

urszula47 napisał:

http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=4178  teraz ok?

yesss:)

#192 2014-10-14 21:34:07

iza46
Member

Zakonczmy temat milym akcentem.Przypuscmy ze to pani szefowa jakiejs agencji X http://image1.obrazki.org/smieszne-obrazki-i-gify-moja-zona-ma-wiatry-w-nocy.PNG

#193 2014-10-15 13:31:38

maja35
Member

Skarbek napisał:

Precz z praca na czarno! Precz z okradaniem panstwa i nas - pracujacych uczciwie!
Kazda pani opiekunka pracujaca na czarno szkodzi legalnym opiekunkom!
Ile to razy sie nasluchalam od dziadka ze ja kosztuje ponad "az" 2300  e , a pani W. u sasiadow tylko 1200 e.
Czy to przyjemne ? Nie.  Gdyby nie nieuczciwa konkurencja ze strony kolezanek-Polek-oszustek pracujacych " na czarno" nigdy bym takich porwnan nie slyszala. Te panie zanizaja nam stawki! Te panie to przestepczynie - bo dziaja na przeciw prawu.
Czy nie donioslybyscie na gwalciciela? Czy nie donioslybyscie na zlodzieja ? Czy nie donioslybyscie jakby ktos pobil wasze dziecko?
Donioslybyscie, bo to przestepstwa- tak jak i praca na czarno. Przestepstwo to przestepstwo. Trzeba tepic przestepczosc!
*
Zastanawiacie sie na pewno teraz jak pomoc Wam samym , innym uczciwym kolezankom a tym samym przeciwdzialac oszustkom...
Otoz ja zrobilam tak .
Na poczatku dowiedzialam sie czy panie opiekunki w sasiedztwie i okolicznych wioskach , ktore znam z widzenia sa oby na pewno nielegalnie .
Zoll oczekuje mianowicie konkretnych podejrzen. O dziwo te panie specialnie sie nie krepuja przyznac ze sa w DE nielegalnie.
Nastepnie spisalam ich adresy. W sumie tylko 3 panie , ale zawsze jakis pozytek dla Panstwa i dla nas jesli sie je wyeliminuje.
Na stronie http://www.zoll.de/SiteGlobals/Forms/Fo … _form.html sa odpowiednie Formularze, ktore trzeba wypelnic. Trzeba podac w miare jak najwiecej szczegolow. Adres osoby podejrzanej i w jakich godzinach ona/on pracuje i kiedy zauwazylysmy to przestepstwo.
Nie musicie (!) jesli nie chcecie podawac swoich danych - mozecie powiedziec ze wolicie zostac anonimowe. - jak chcecie.
Pamietajcie zlo ( praca na czarno) wraca zlem (kara za prace na czarno i oszustwo) , wiec nie zatajajcie swoich informacji ! Jedzcie do Zollu w waszym rejonie przedstawcie wasze podejrzenia lub wypelnijcie formularz online!!!
Razem jestesmy silne !

wątek już stary ale ta pani co pisze musi byc niezle pierdoln......,nagdorliwosc gorsza od faszyzmu,    jakas zakąpleksiona zazdrośnica,  z agencjii ma moze 1000euro i zazdrosci ze ktos na czarno ma 200 euro wiecej,  współpraca pewnie z kims takim np.jako zmienniczka musi byc straszna nagdorliwosc tej pani w pracy,wchodzenie w dupe poopiecznym    fuj,     dlatego jak gdzies spotkacie opiekunke w sasiedztwie w sklepie nic nie mówic gdzie jak i po co bo nidgy nie wiemy co to za osoba, pracy jest tyle ze starczy i dla agencjii i na czarni i dla rumunek

#194 2014-10-31 21:09:58

kajka91
Member

Zdarza się wam wyjeżdżać na czarno? chcę wyjechać i nie wiem czy w ogóle opłaca się tak ryzykować. Czy lepiej jechać samej czy z pośrednikiem, legalnie czy na czarno? Może coś poradzicie. Pytań mnóstwo. łącznie z tym, czy w ogóle sobie dam radę, czy sobie poradzę.

#195 2014-10-31 21:55:26

jolki
Member

kajka91 napisał:

Zdarza się wam wyjeżdżać na czarno? chcę wyjechać i nie wiem czy w ogóle opłaca się tak ryzykować. Czy lepiej jechać samej czy z pośrednikiem, legalnie czy na czarno? Może coś poradzicie. Pytań mnóstwo. łącznie z tym, czy w ogóle sobie dam radę, czy sobie poradzę.

To zależy ile pośrednik ma lat i czy jest przystojny i kasiasty.

#196 2014-10-31 22:25:50

arielka
Member

jolki napisał:

kajka91 napisał:

Ale z pośrednikiem można też zalegalizować. To trochę kosztuje, ale dostajesz koperty z kasą i masę prezentów: 5 żelazek, 3 miksery, wazony i wiele innych do niczego nie pasujących rzeczy...
Za to masz pośrednika na zawsze, gotujesz mu, sprzątasz, robisz zakupy...takie rodzime 24/24 z ciągle tym samym podopiecznym big_smile

#197 2014-10-31 22:38:52

arielka
Member

..?eto napisał:

arielka napisał:

jolki napisał:

Ale z pośrednikiem można też zalegalizować. To trochę kosztuje, ale dostajesz koperty z kasą i masę prezentów: 5 żelazek, 3 miksery, wazony i wiele innych do niczego nie pasujących rzeczy...
Za to masz pośrednika na zawsze, gotujesz mu, sprzątasz, robisz zakupy...takie rodzime 24/24 z ciągle tym samym podopiecznym big_smile

Brawo Arielka . Następna przedowcipna odpowiedź. Takie talenty mamy na  forumhahahahaaaa.

A ty, ?eto, masz dzisiaj dobry humor wink
Ja zresztą też , jak to bywa w Halloween...dzieciaki mnie autentycznie wystraszyły wink wink

#198 2014-10-31 22:44:26

arielka
Member

..?eto napisał:

arielka napisał:

..?eto napisał:

Brawo Arielka . Następna przedowcipna odpowiedź. Takie talenty mamy na  forumhahahahaaaa.

A ty, ?eto, masz dzisiaj dobry humor wink
Ja zresztą też , jak to bywa w Halloween...dzieciaki mnie autentycznie wystraszyły wink wink

ARielko, czy czytałaś odpowieź  Jolki dla Kajki na wątku jak obciąć paznokcie....hahahaha.............

Czytam... na okrągło big_smile

#199 2014-10-31 22:47:01

jolki
Member

..?eto napisał:

arielka napisał:

jolki napisał:

Kurcze, no właśnie, masz racje Arielko. Ja kiedyś zalegalizowałam, dawno, bardzo dawno temu. I man większe koszty niż przychody do dziś. Nawet prezentów mi nie robi, bo wszystko kupuję sama. No, zdarza mu się kupić kwiatka na imieniny! Teraz Biedaczek musi sobie sam radzić! Ale już niedługo, bo może 10-12 dni.

#200 2014-11-04 22:47:24

arielka
Member

jolki napisał:

Kurcze, no właśnie, masz racje Arielko. Ja kiedyś zalegalizowałam, dawno, bardzo dawno temu. I man większe koszty niż przychody do dziś. Nawet prezentów mi nie robi, bo wszystko kupuję sama. No, zdarza mu się kupić kwiatka na imieniny! Teraz Biedaczek musi sobie sam radzić! Ale już niedługo, bo może 10-12 dni.

No  to życzę ci samych dobrych, miłych chwil z twoim Biedaczkiem. Czasem myślę, że tyle z nas (ludzi, nie tylko kobiet) jest, ile się jak w lustrze odbija w drugim człowieku. Człowiek został stworzony z miłości i do miłości. Pójście za tym powołaniem czasem bywa baaaardzo trudne. sad
Jednak warto powalczyć o miłość, zadbać o nią nie tylko od święta smile

#201 2014-11-05 09:06:04

ewa5
Member

Skarbek napisał:

Precz z praca na czarno! Precz z okradaniem panstwa i nas - pracujacych uczciwie!
Kazda pani opiekunka pracujaca na czarno szkodzi legalnym opiekunkom!
Ile to razy sie nasluchalam od dziadka ze ja kosztuje ponad "az" 2300  e , a pani W. u sasiadow tylko 1200 e.
Czy to przyjemne ? Nie.  Gdyby nie nieuczciwa konkurencja ze strony kolezanek-Polek-oszustek pracujacych " na czarno" nigdy bym takich porwnan nie slyszala. Te panie zanizaja nam stawki! Te panie to przestepczynie - bo dziaja na przeciw prawu.
Czy nie donioslybyscie na gwalciciela? Czy nie donioslybyscie na zlodzieja ? Czy nie donioslybyscie jakby ktos pobil wasze dziecko?
Donioslybyscie, bo to przestepstwa- tak jak i praca na czarno. Przestepstwo to przestepstwo. Trzeba tepic przestepczosc!
*
Zastanawiacie sie na pewno teraz jak pomoc Wam samym , innym uczciwym kolezankom a tym samym przeciwdzialac oszustkom...
Otoz ja zrobilam tak .
Na poczatku dowiedzialam sie czy panie opiekunki w sasiedztwie i okolicznych wioskach , ktore znam z widzenia sa oby na pewno nielegalnie .
Zoll oczekuje mianowicie konkretnych podejrzen. O dziwo te panie specialnie sie nie krepuja przyznac ze sa w DE nielegalnie.
Nastepnie spisalam ich adresy. W sumie tylko 3 panie , ale zawsze jakis pozytek dla Panstwa i dla nas jesli sie je wyeliminuje.
Na stronie http://www.zoll.de/SiteGlobals/Forms/Fo … _form.html sa odpowiednie Formularze, ktore trzeba wypelnic. Trzeba podac w miare jak najwiecej szczegolow. Adres osoby podejrzanej i w jakich godzinach ona/on pracuje i kiedy zauwazylysmy to przestepstwo.
Nie musicie (!) jesli nie chcecie podawac swoich danych - mozecie powiedziec ze wolicie zostac anonimowe. - jak chcecie.
Pamietajcie zlo ( praca na czarno) wraca zlem (kara za prace na czarno i oszustwo) , wiec nie zatajajcie swoich informacji ! Jedzcie do Zollu w waszym rejonie przedstawcie wasze podejrzenia lub wypelnijcie formularz online!!!
Razem jestesmy silne !

Wszystko cacy, jednak mnie bardziej boli to, że agencje polskie tez potrafią nieźle oszukiwać. Historii na ten temat można znaleźć mnóstwo w internecie, zatem oszczędzę swojej. Praca przez agencję w DE u starszej osoby nie jest łatwa, bo nie raz miałam sytuacje i całe pobyty u podopiecznych, gdzie wręcz wytykali mi ile to muszą za mnie płacić za miesiąc i jestem tu od wszystkiego, dzielili po jednej kromeczce na śniadanie i kolację, obiadek połowę tego co babcia ( oczywiście nie dałam się ale to inna historia). Panią na czarno zapłacą troszkę mniej, ale za to też docenią, ze ktoś jest i opiekuje się mamą, tata, a rodzinka wolna "fruwa". Boli bardziej, to że trzeba jeździć na słuzbę zagranice, bo własny kraj nie zapewnia pracy i normalnych warunków życia.
http://wpolityce.pl/polityka/220637-sze … -nasz-news

#202 2015-03-11 13:11:43

opiekunka71
Member

masakra czemu nie narzekacie na Wasze firmy co Was okradaja z kasy robicie jak dzikie osly na paniczki przy biurkach na dupsku siedzace .A nie przyszlo komus do glowy ze te kobity tez kiedys robily legalnie i doszly do wniosku ze nie beda kogos urzymywac .Takie jestescie madre a dupska ucieracie za grosze firmie dziadki placa za Was tako kasa i zaloza sie ze jak by nie jedna z Was dostala oferta roboty na czarno za lepszo kasa to leciala w podskokach.Trzeba ostatnia krowa zeby na swoje rodaczki pisac to jest ostatni smiec i kobito zycza Ci zebys kiedys zaczela robic na czarno bo nigdy nie mow nigdy i zeby sie tez znalazla dobro dusza co Cie podpierdoli do zoll:) jestes skonczonym smieciem i nawet nie mozna Cie nazwac opiekunka

#203 2015-03-11 13:29:12

DanusiaS
Member

opiekunka71 napisał:

masakra czemu nie narzekacie na Wasze firmy co Was okradaja z kasy robicie jak dzikie osly na paniczki przy biurkach na dupsku siedzace .A nie przyszlo komus do glowy ze te kobity tez kiedys robily legalnie i doszly do wniosku ze nie beda kogos urzymywac .Takie jestescie madre a dupska ucieracie za grosze firmie dziadki placa za Was tako kasa i zaloza sie ze jak by nie jedna z Was dostala oferta roboty na czarno za lepszo kasa to leciala w podskokach.Trzeba ostatnia krowa zeby na swoje rodaczki pisac to jest ostatni smiec i kobito zycza Ci zebys kiedys zaczela robic na czarno bo nigdy nie mow nigdy i zeby sie tez znalazla dobro dusza co Cie podpierdoli do zoll:) jestes skonczonym smieciem i nawet nie mozna Cie nazwac opiekunka

Brawo !!!!!! opiekunko71 , dokładnie tak !!!!!

#204 2015-03-11 14:05:57

barbara.b
Member

dostają takie panie emerytki albo kobiety rolników siedzących na kruzie 1200 euro od niemca harując na czarno i ubliżają ludziom, którzy się na to nie godzą. dlaczego warto nie godzić się na pracę na czarno? np. żeby pobierać emereturę wyższą niż wyżebraną 800 zł i w wieku emerytalnym nie być zmuszonym wyjeżdżać na roboty do obcego kraju i do grobowej deski podcierać dziadkom dupy. może i firmy zarabiają swoje ale to wkońcu firmy wyciągają od takiego dziadka 2000 euro podczas, gdy opiekunka sama jest w stanie wyciągnąć od niego 1200 euro. i z tego co firma wytarguje opłaca opiekunce składki. korzysta więc i opiekunka i firma. pracując na czarno pracujesz i zarabiasz jedynie na chwilę obecną a nie pracujesz na swoja przyszłość. a korzyści ma na tym jedynie dziadek, który wyda o połowę mniej. niestety zawsze tak będzie, że ktoś będzie pracował na czarno, za niższą stawkę lub robił to czego nie ma prawa robić. psując przy tym rynek pracy. nie każdy może być wykształcony i nie każdy może rozumieć, że pracując na czarno nie okrada państwa tylko samego siebie, swoje dzieci i wnuki. a niemiec siedzi, robi w pampersy i się śmieje.

#205 2015-03-11 20:36:33

jakniew
Member

Nie odniosę się do postu autorki Skarbek, ponieważ to co napisała jest obrzydliwe. Co do legalności naszej pracy, czy na czarno czy poprzez agencje, na jedno to wychodzi oprócz tego, że podopieczni płacą więcej zatrudniając poprzez pośrednictwo agencji, a ten sposób zatrudnienia wobec niemieckiego prawa też nie jest legalny. To tylko przykrywka, na co wciąż państwo niemieckie przymyka oczy ponieważ rozwiązuje problem opieki nad chorymi, starszymi osobami. Dużo o tym pisze się w prasie niemieckiej i co z tego? Nawet to, że wprowadzono minimalną stawkę 8,50 e za godzinę nic to nie zmieniło. Pracujemy za te same stawki i robimy to wszystko jak przedtem i pomimo ogromnych kar pieniężnych za nie płacenie tej stawki, nikt się nie obawia. Agencje świetnie z tego wybrnęły zapisując w umowach, że pracujemy tygodniowo od 30 do 40 godzin ( w zależności od stawki miesięcznej ), co jak same wiemy jest to totalną fikcją. My możemy sobie tylko popsioczyć na forach i to wszystko - karawana idzie dalej, nic się nie zmieni. Albo godzimy się na taki system, albo kończymy "przygodę" w tej pracy, ale jak wiemy zarabiać trzeba, bo chleb nam sam z nieba nie spadnie. Pracując za pośrednictwem agencji zyskujemy to, że takie osoby jak p. Skarbek nam nie zaszkodzą.

#206 2016-02-27 14:31:01

MaRtUsInKa29
Member

Skarbek napisał:

ALEX52 napisał:

Hej ty Skarbek wez ty sie zastanow porownujesz gwalciciela z praca na czarno chyba masz nie pokolei w glowie ,a okradaniu jakiego panstwa mowisz ,w polsce tysiace ludzi pracuje na czarno bo nie chca zatrudniac legalnie a musza z czegos zyc.Apanstwo to nas nie okrada biorac kolosalne podatki i zus a do lekarza nie mozna sie dostac .Normalnie jestes kapusiem a kapusi sie linczuje.

Mnie zadne panstwo nie okrada.
Gwalciciel dostanie odpowiednia do swoich czynnow kare, oszust pracujacy na czarno dostanie inna kare - najwazniejsze ze przestepstwo zostanie przerwane.
Nie pokolei w glowie to ty masz, skoro tego nie rozumiesz.
Dzieki mojej uczciwosci, prawosci, moralnosci 3 polskie oszustki / kretaczki ( nazywajcie jak chcecie) pracujace w opiece na czarno poniosa bolesne konsekwencje. Jednej pani oszustki niestety nie udalo sie zlapac na "goracym uczynku" ale sprawiedliwosc ja kiedys dopadnie!
Zmobilizowana powyzej opisanym sukcesem postanowilam dalej tepic zlo jakiego Polki dopuszczaja sie zagranica.

jestes zwyklym społeczniakiem i kapusiem nic wiecej...WSTYDZ SIE Tschuss!!!!!!!!!!!!

#207 2016-02-27 16:43:17

festynka
Member

MaRtUsInKa29 napisał:

Skarbek napisał:

ALEX52 napisał:

Hej ty Skarbek wez ty sie zastanow porownujesz gwalciciela z praca na czarno chyba masz nie pokolei w glowie ,a okradaniu jakiego panstwa mowisz ,w polsce tysiace ludzi pracuje na czarno bo nie chca zatrudniac legalnie a musza z czegos zyc.Apanstwo to nas nie okrada biorac kolosalne podatki i zus a do lekarza nie mozna sie dostac .Normalnie jestes kapusiem a kapusi sie linczuje.

Mnie zadne panstwo nie okrada.
Gwalciciel dostanie odpowiednia do swoich czynnow kare, oszust pracujacy na czarno dostanie inna kare - najwazniejsze ze przestepstwo zostanie przerwane.
Nie pokolei w glowie to ty masz, skoro tego nie rozumiesz.
Dzieki mojej uczciwosci, prawosci, moralnosci 3 polskie oszustki / kretaczki ( nazywajcie jak chcecie) pracujace w opiece na czarno poniosa bolesne konsekwencje. Jednej pani oszustki niestety nie udalo sie zlapac na "goracym uczynku" ale sprawiedliwosc ja kiedys dopadnie!
Zmobilizowana powyzej opisanym sukcesem postanowilam dalej tepic zlo jakiego Polki dopuszczaja sie zagranica.

jestes zwyklym społeczniakiem i kapusiem nic wiecej...WSTYDZ SIE Tschuss!!!!!!!!!!!!

I to się nazwało Skarbek?
Czytałam i nie wierzyłam ,że takie poje,,,e baby chodzą jeszcze po świecie,do wora taką i na chłostę.
We łbie jaka musi być  sieczka,to jest faszystka i ona by się nadała na gestapo-brak słów.Jak najdalej od takich śmierdzących bab.
Powinna się nazwać ,,Kapo" albo żmija jadowita.
Gdzie taka potwora do opieki,kto taką przyjął.

#208 2016-02-27 19:11:54

iza46
Member

Festynko ta krowa skarbkowa wystapila w innym tylko watku jeszcze http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=4178   chwalac druga enteligentna zniemczona rodaczke z wielka pseudoagenturka .A teraz pewnikiem z innych nickow da dwa wpisy w watku http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=1001   ile tam brudow w tych firemkach to glowa mala.

#209 2016-02-27 19:17:38

iza46
Member

Wlasciwie to ten watek ,specjalnie tam cytowalam te skarbek aby nie usunela posta. http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=4178

#210 2016-02-28 10:32:17

mobilna
Member

Nawet nie wiedziałam  ze tutaj taki temat istnieje. Ale jaja.

#211 2016-02-28 14:49:36

MaRtUsInKa29
Member

pełno takich gangren łazi po świecie jakies hitlerowskie nawyki w niej .... 100% inwigilacja naprawde powinna sie wstydzic konfident zasrany

#212 2016-02-28 15:28:50

..?eto
Member

Martusinka z jakąż żarliwością podgrzewasz temat.
Wszystko juz zostalo napisane na temat tej osoby.
A wogóle o okim tu pisać?
Hejterka jakaś jesteś? smile

#213 2016-02-28 15:47:34

MaRtUsInKa29
Member

tak bardzo mnie to kreci wiesz.... daj spokoj mam duzo kolezanek ktore pracuja na czarno chcą nie boja sie ich sprawa mnie to dynda nie donosze na nie bo nie odporowadzaja podatkow i nie uwazam by mnie okradaly bo jestem na swoim rozliczam sie z rachunkow a gdyby moja rodzina chciala mnie na czarno nie zastanawiala bym sie nawet przez chwile tylko zawiesila bym dzialalnosc ... tyle w tym temacie

#214 2016-02-28 17:31:52

..?eto
Member

MaRtUsInKa29 napisał:

tak bardzo mnie to kreci wiesz.... daj spokoj mam duzo kolezanek ktore pracuja na czarno chcą nie boja sie ich sprawa mnie to dynda nie donosze na nie bo nie odporowadzaja podatkow i nie uwazam by mnie okradaly bo jestem na swoim rozliczam sie z rachunkow a gdyby moja rodzina chciala mnie na czarno nie zastanawiala bym sie nawet przez chwile tylko zawiesila bym dzialalnosc ... tyle w tym temacie

I bardzo dobrze , że tylko tyle w tym temacie, bo już pomyślałam przez moment, ze nawołujesz do pracy na czarno, proponując tym samym nam uwsteczenie się w naszych poglądach  o co najmniej 20-30 lat.
Za kogo ty nas, mnie uważasz?
Dobrze , że ta twoja Rodzina jest na poziomie i nie proponuje Ci pracy na czarno.
Gdyby mi rodzina podopiecznej zaproponowała pracę na czarno odmówiła bym.
Czasy się zmieniły i świadomość polskich kobiet także .
Ty chyba nie zauważyłaś w jakich czasach żyjemy i że swiat się zmienił.
Tyle w temacie.smile

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-02-28 17:43:18)

#215 2016-02-28 17:59:25

mobilna
Member

Skarbet jest typem który by doniósl nawet na własną rodzinę.
Takie typy są obrzydliwe i oślizgłe.

#216 2016-02-28 18:28:44

urszula47
Member

..?eto napisał:

MaRtUsInKa29 napisał:

I bardzo dobrze , że tylko tyle w tym temacie, bo już pomyślałam przez moment, ze nawołujesz do pracy na czarno, proponując tym samym nam uwsteczenie się w naszych poglądach  o co najmniej 20-30 lat.
Dobrze , że ta twoja Rodzina jest na poziomie i nie proponuje Ci pracy na czarno.
Tyle w temacie.smile

?eto bez obrazy ale najlepsze czasy dla pomocy domowych juz nie wroca.Wiele Polek skorzystalo z opcji zatrudnienia u rodzin na umowach o prace ,A co to za legalnosc gdy opiekunka de facto pomoc domowa zaklada dzialalnossc i pracuje non stop u tej samej rodziny ?albo agencja podsyla zleceniobiorce na delegacji czy podrozy sluzbowej ?nie popieram pracy na czarno i dlatego takie obejscia mnie nie przekonuja .Nawet gewerbe da sie zalozyc bez meldunku na polskich Ekuz a podatku wrecz lichwiarskim.

#217 2016-02-28 18:30:25

MaRtUsInKa29
Member

..?eto napisał:

MaRtUsInKa29 napisał:

Tyle w temacie.smile

nie wiem o co sie bulwersujesz kazda z nas jest osoba dorosla i sama o sobie decyduje tak samo o warunkach pracy .... ja co miesiac w panstwo polskie wplacac musze okolo 1000 zl zeby bylo wszystko legalnie a co mam w zamian ? nic bo preferencyjny ZUS nic mi nie daje i tak sluzba zdrowia tylko prywatnie.Czasy moze i sie zmienily ale na gorsze bo polak musi szukac pieniedzy za granica a tak byc nie powinno wyrazam swoje zdanie nie kaze ci sie uwsteczniać jest wolnosc slowa i kazdyma prawo sie wypowiedziec..... kazdy zasluguje na legalne zatrudnienie owszem ale za haraczami ktore sciagaja z opiekunek i rodzin agencje jakos nikt sie nie zajmuje bo po co.....

#218 2016-02-28 18:46:21

..?eto
Member

MaRtUsInKa29 napisał:

..?eto napisał:

MaRtUsInKa29 napisał:

Tyle w temacie.smile

nie wiem o co sie bulwersujesz kazda z nas jest osoba dorosla i sama o sobie decyduje tak samo o warunkach pracy .... ja co miesiac w panstwo polskie wplacac musze okolo 1000 zl zeby bylo wszystko legalnie a co mam w zamian ? nic bo preferencyjny ZUS nic mi nie daje i tak sluzba zdrowia tylko prywatnie.Czasy moze i sie zmienily ale na gorsze bo polak musi szukac pieniedzy za granica a tak byc nie powinno wyrazam swoje zdanie nie kaze ci sie uwsteczniać jest wolnosc slowa i kazdyma prawo sie wypowiedziec..... kazdy zasluguje na legalne zatrudnienie owszem ale za haraczami ktore sciagaja z opiekunek i rodzin agencje jakos nikt sie nie zajmuje bo po co.....

No widzisz i znowu mnie pobudziłaś i napiszę, że Nikt się nie zajmie naszymi sprawami.
Dlaczego?
Bo w pierwszej kolejności to my same musimy się tą naszą sprawą zająć.
Ale  jak tu się zająć , jak ciągle w rozjazdach.
Związki nie , bo nieufamy nikomu, stowarzyszenie nie , bo skladki mogą się okazac za duże i trzeba będzie trochę spolecznie się udzielić.
A może w końcu ktoś niezainteresowany dotąd nami dojdzie  do wniosku , że zbije na nas niezły kapitał polityczny i zajmnie się naszymi sprawami .
No , ale to też musiały byśmy pojść do sejmu polobbować trochę.
Własnie przed godzinką ogladałam film o sufrażystkach w latach 1912-1917 i one poszły lobbować do Bialego Domu w Obronie praw kobiet i przyzyznania prawa do glosowania.
A my co?
Przepraszam koleżanki i kolegów na forum, że ciągle otym piszę i tak piszę, ale mamy taki potencjał, jest nas tyle i jeszcze więcej , anie potrafimy się zjednoczyc i walczyc o swoje.
Mniejmy nadzieje , że mlodsze pokolenia nie będa mialy zahamowań w tej sferze.
Pozdrawiam smile
I nie denerwuj sie tylko pisz , pisz , pisz, potrzebujemy piszących.

#219 2016-02-28 19:00:59

MaRtUsInKa29
Member

bardzo czesto jest tak ze jak polegasz na grupie to wychodzi duze G.... ja do niedawna pracowalam tu u tej rodzinki przez agencje i co to bylo ? Śmiech na sali nic wiecej ... jałmużna i tyle zawalczylam sama o siebie i takim o to sposobem rodzina oszczedzila troszeczke bo ja nie sciagam od nich tyle co agentura a ja mam 120% wiecej niz w firmie i tyle ,,, jak samemu sie nie wezmie zycia w swoje rece nikt za nas tego nie zrobi a wszyscy chetnie sie wypowiadaja do sasiada jak to sie mowi a w szerszym gronie rzadko kto sie odwazy  ja bym chetnie poszla na czele strajkujacych opiekunek ze pracujemy w DE tu mieszkamy niemieckimi pieniedzmi obracamy a Polska nas okrada ..... na samą mysl o tym kawy nie potrzebuje

Reklama