pomoc w zalezieniu agencji

[quote=krysta63]Przed świętami to wszystkich biorą,liczy się każda para rąk ,więc ta koleżanka miała by okazję wyjechać. Doświadczenie nie jest aż tak ważne,wazniejszy jest język...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#91 2016-11-14 15:59:44

AniaLis
Member

Re: pomoc w zalezieniu agencji

krysta63 napisał:

Przed świętami to wszystkich biorą,liczy się każda para rąk ,więc ta koleżanka miała by okazję wyjechać.
Doświadczenie nie jest aż tak ważne,wazniejszy jest język.

Ooooo to bardzo dobra wiadomość, bo język przynajmniej ma ok smile Dobrze wiedzieć, że ma teraz szansę smile

#92 2016-11-14 16:31:52

violettas-pflegeagentur24
Member

Potrzebne Opiekunki d zaraz - od 1450 Ero plus PREMIA SWIATECZNA 200 Euro.

Oczekiwania :
- doswiadczenie w opiece - nowe mieejsca
- komunikatywny,dobry jezyk niemiecki
- dzialanosc gospodarcza ( pomozemy otworzyc)
- prawo jazdy ale takze bez

Prosze wejsc na strone:
www.violettas-pflegeagentur24h.de
nacisnac przycisk 'polish' obok polskiej flagi i wypelnic ankiete prsonalna.
Oddzwonimy

#93 2016-11-14 20:58:59

Kasia31
Member

AniaLis napisał:

Kasia31 napisał:

AniaLis napisał:

Która agencja płaci najwięcej?

Ciezko powiedziec. Pensje sa ustalane indywidualnie wg znajomosci niemieckiego,doswiadczenia,pflegestufe pacienta/pacientów, tego jak zaprezentujesz sie na 1 rozmowie

A co najbardziej waszym zdaniem liczy się na takiej rozmowie? Na co zwracają uwagę? Zastanawiam się też czy mając niewielkie doświadczenie można czymś zabłysnąć smile Moja koleżanka jest przesympatyczna, tylko ma małe doświadczenie, ale chciałaby wynegocjować lepszą stawkę, zastanawiam się, czy jest to w ogóle możliwe smile

W pierwszej kolejnosci o stawce decyduje znajomosc niemieckiego oraz doswiadczenie.Jesli kolezanka chce zablysnac za pierwszym razem niech zadeklaruje ze chetnie posiedzi z babcia w okresy swiateczne smile

#94 2016-11-14 21:02:48

Kasia31
Member

violettas-pflegeagentur24 napisał:

Potrzebne Opiekunki d zaraz - od 1450 Ero plus PREMIA SWIATECZNA 200 Euro.

Oczekiwania :
- doswiadczenie w opiece - nowe mieejsca
- komunikatywny,dobry jezyk niemiecki
- dzialanosc gospodarcza ( pomozemy otworzyc)
- prawo jazdy ale takze bez

Prosze wejsc na strone:
www.violettas-pflegeagentur24h.de
nacisnac przycisk 'polish' obok polskiej flagi i wypelnic ankiete prsonalna.
Oddzwonimy

1.Czy opiekunka bez prawa jazdy zarobi o wiele mniej niz jakby miala prawo jazdy?
2. Trzeba zalozyc niemiecka czy polska dzialanosc ?

Pozdrawiam

#95 2016-11-18 15:42:40

pegyys
New member

Praca na własnej działalności bez osoby, która zostanie w kraju i będzie reprezentować przed urzędami może być problematyczna. Moim zdaniem lepiej współpracować z agencją, która opłaci składki w PL bo takie umowy są korzystniejsze. Ofert jest na rynku sporo. Dobry przykład to jeśli się nie mylę http://www.opiekunki24.pl.

#96 2016-11-18 16:58:36

bozencina50
Member

pegyys napisał:

Praca na własnej działalności bez osoby, która zostanie w kraju i będzie reprezentować przed urzędami może być problematyczna. Moim zdaniem lepiej współpracować z agencją, która opłaci składki w PL bo takie umowy są korzystniejsze. Ofert jest na rynku sporo. Dobry przykład to jeśli się nie mylę http://www.opiekunki24.pl.

A moim zdaniem -gówno prawda.
A co ma do współpracy z agencjami forum opiekunki 24.pl O co chodzi bo nie kumam?

#97 2017-05-04 11:07:24

młoda_opiekunka
New member

Cześć smile Dwa lata temu moja ciocia wyjechała do Niemiec z pomocą firmy Centrum Pracy 24. Solidne przedsiębiorstwo, wszystko legalne, umowa bez zarzutu. Organizacją dojazdu zajmowała się agencja. Z początku siostra mamy miała problemy z podopiecznym oraz zaaklimatyzowaniem się. Pomogli jej wówczas inni pracownicy na prośbę pracodawcy smile Ciocia tak zachwalała swoje szefostwo i podopiecznych, że postanowiłam skorzystać z ich usług (link: https://centrumpracy24.tumblr.com/) Wyjeżdżam w lipcu smile Pozdrawiam serdecznie.

Ostatnio edytowany przez młoda_opiekunka (2017-05-04 15:07:33)

#98 2017-05-04 12:27:10

mobilna
Member

pegyys napisał:

A co ty chcesz w tych urzedach załatwiać ? Steuerberater robi za mnie wszystko i pasi.
Agencja to twór który żre pieniądze i nic wiecej.
Nie ma się czego bać na wlasnym rozrachunku. Czasy kiedy musiał się nazreć polski i niemiecki posrednik dawno mineły.
Trzeba odpowiednio skonstruowac paragrafy w bezposredniej umowie z rodzina i tyle.
Kasa na konto co tydzień i nie ma ryzyka.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-05-04 12:35:49)

#99 2017-08-17 15:10:36

Simply Jobs
New member

Dzień dobry,

Oferujemy legalną pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech , zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech u Klienta indywidualnego. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała pomoc Podopiecznemu w życiu codziennym, troska o jego dobre samopoczucie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę

- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS od średniej krajowej(4263zł)

- zarobki zaczynają się od 1250 euro netto (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

- wyjazdy 2-3 miesięczne lub dłuższe

- pomoc naszego biura w razie ewentualnych problemów, stały kontakt

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi (w Niemczech)
- uśmiech, zaangażowanie oraz szacunek do osób starszych
- odpowiedzialność, cierpliwość
- mile widziane prawo jazdy - ale nie jest konieczne

To nas wyróżnia:

- do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny
- rozwiązujemy wszystkie pojawiające się problemy
- zawsze służymy pomocą
- jesteśmy otwarci na negocjację
- zapewniamy przyjazną atmosferę pracy
- nasze warunki pracy są lepsze niż u konkurencji
- doceniamy lojalnych i zaangażowanych pracowników
- warunki współpracy i umowa są przejrzyste
- cenimy długotrwałą współpracę
- rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników – Wasze uwagi są dla nas w

Kontakt:

tel: 725-900-869
e-mail: klaudia.stachowicz@simplyjobs.com.pl
www.simplyjobs.com.pl

#100 2017-10-02 12:11:05

Krystyna_60
Member

nie wiem skąd takie podejście, że agencje są złe. Przecież to nie działalność charytatywna, wiadomo że za usługi trzeba zapłacić. Może to jest minus ale przynajmniej oferty są sprawdzone. zawsze jak wyjeżdżałam z agencją pracy dla opiekunek miałam umowę i ubezpieczenie - prywatnie zdarzało się że tego nie było. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. Jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia w pracy jako opiekunka osób starszych albo zależy mu na bezpieczeństwie to jest jakieś rozwiązanie. Ja korzystałam z http://www.veritas-opieka.pl/, stawki mają od razu podane przy ofertach. ogłoszenia są różne ale wynagrodzenie jak dla mnie bardzo dobre, w większości około 1500 euro za 6-8 tygodni pracy w Niemczech.

#101 2017-11-15 20:34:13

Opiekunka z Polski
Member

Temat stary, ale chciałabym podzielić się moimi spostrzeżeniami, może się komuś przydadzą. Każdy jakoś musi zacząć, a rozpoczynanie z agencją jest o wiele wiele łatwiejsze. Na przykład na stronce mojej obecnej firmy Procare jest nawet zakładka dla osób, które dopiero zaczynają. Agencja na pewno Ci pomoże, także też jestem zdania, że nie ma agencji co demonizować. Dostajesz umowę, jasne warunki, opis pracy. Oczywiście, że coś może wyjść nieco inaczej  – ale to i tak pewniejsze niż praca z prywatnego ogłoszenia.

#102 2018-06-12 12:38:53

kratafka
New member

ja jestem bardzo zadowolona z medipe.pl , konkretnie , szybko , miła atmosfera , świetne zarobki a teraz dodatkowo premia letnia nawet do 300 euro! smile

#103 2018-06-13 23:38:31

kajek111
Member

Bałabym się pierwszy raz wyjeżdżać sama. Tak na prawdę jest bardzo dużo załatwień związanych z wyjazdem. Poza tym w razie trudności z podopiecznym,  wzrasta prawdopodobieństwo, że zostaniemy oszukani...
Moja kuzynka wyjeżdżała z AKTIVMED24 i koordynatorka, która zajmowała się wyjazdami opiekunek miała z nimi stały kontakt w razie jakichkolwiek problemów. Zresztą, sam komfort psychiczny jest lepszy, bo wie się, że jest ktoś, kto pomoże w razie wątpliwości w obcym kraju. yikes Lepiej poczytać o firmach i zagrożeniach.

#104 2018-12-10 12:01:21

vibratosurfeit
New member

Proponuje abys doczytala jak jakas pani Aneta!!!  wmawia  Amelii "czerpanie zysku za zaganianie opiekunek"!Nieobecna wiele   tygodni nagle wyskakuje z powaznymi zarzutami ,to po prostu niesmaczne.Jezeli Amelii agencja jest dobra firma ,to nie potrzebuje nowych opiekunek!Moje znajome tak trafily/bardzo dobry jezyk,prawo jazdy,doswiadczenie/i nie musza werbowac nowych!Maja godne wyplaty ,ale....sa na gewerbie.Korzystaja czasem z posrednictwa agencji,ale wiekszosc juz znajduje bezposrednio prace ku zadowoleniu rodzin.
flyer design

Ostatnio edytowany przez vibratosurfeit (2018-12-10 12:01:40)

#105 Wczoraj 15:31:20

paniusiabogusia01
Member

Ja jestem zadowolona z pracy w laxo care, a szczególnie z ich podejścia do nas jako opiekunek. Z niejednego pieca chleb się w życiu jadło że tak powiem a takich ludzkich koordynatorek jak tam to nigdzie nie spotkałam. No i od razu na stronie publikują w jakim stanie jest pdp, nie ukrywają faktycznego stanu zdrowia.

Reklama