Praca w szwajcari

[quote=Tosia]Możesz napisać coś o poziomie języka?[/quote] Poziom języka powinien być naprawdę dobry, wszystko pewnie też zależy, czy masz wykształcenie medyczne (pielęgniarka?) czy choćby kurs, ja zrobiłam taki kurs jak pracowałam dla Promediki24, można kurs zrobić drogą internetową, koleżanka taki zrobiła tu: - http://www...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#91 2016-03-10 19:34:48

axelmerino
New member

Re: Praca w szwajcari

Tosia napisał:

Możesz napisać coś o poziomie języka?

Poziom języka powinien być naprawdę dobry, wszystko pewnie też zależy, czy masz wykształcenie medyczne (pielęgniarka?) czy choćby kurs, ja zrobiłam taki kurs jak pracowałam dla Promediki24, można kurs zrobić drogą internetową, koleżanka taki zrobiła tu: - http://www.kursopiekuna.pl ; jeśli chodzi ocenę to na tej stronie jest do przyjęcia (600pln), inni mają horrendalnie wysokie ceny. Poza tym jeśli ktoś ma czas, to taki kurs trwa 2 semestry w szkołach policealnych prywatnych, a szkoła Cosinus ma za darmo taki kurs, ale trzeba mieć 50% obecności.

#92 2016-03-11 09:41:32

Tosia
Member

Axelmerino
Dziękuję. Wiesz, na dzisiaj Szwajcaria jest poza moim zasięgiem. Za rok czy dwa, mogę być gotowa na podjęcie pracy w Szwajcarii.  Ważne dla opiekunek, że ten kurs można zrobić w PL, 200 godz da się zrobić. Pozdrawiam z Mazowsza

#93 2016-03-11 14:15:05

Violcia(mazowieckie)
Member

Tosia napisał:

Axelmerino
Dziękuję. Wiesz, na dzisiaj Szwajcaria jest poza moim zasięgiem. Za rok czy dwa, mogę być gotowa na podjęcie pracy w Szwajcarii.  Ważne dla opiekunek, że ten kurs można zrobić w PL, 200 godz da się zrobić. Pozdrawiam z Mazowsza

Axelmerino

dołączam się do podziękowań. Byłam na podanej stronie i wygląda to nieźle, ponieważ taki kurs jak piszą można ukończyć internetowo nawet  w 3 dni (??) Zapewne ten 200 godz. będzie trwał trochę dłużej, ale co to jest w porównaniu do chodzenia w 2 semestry do szkoły, nawet w przypadku płatności 600 zł,  więc nasuwa się pytanie czy to zaświadczenie które wystawiają po niemiecku ma rzeczywiście  wartość dla szwajcarskiej agencji i pozostałych za granicą w przypadku okazania się takim ''papierem''  ???

#94 2016-03-13 14:44:40

axelmerino
New member

Sądzę, że takie zaświadczenie byłoby honorowane. Osobiście sprawdziłam, czy to jakaś prawdziwa szkoła czy oszustwo, jest ok, znana w kuratorium wrocławskim.

Violcia(mazowieckie) napisał:

Tosia napisał:

Axelmerino

Axelmerino

dołączam się do podziękowań. Byłam na podanej stronie i wygląda to nieźle, ponieważ taki kurs jak piszą można ukończyć internetowo nawet  w 3 dni (??) Zapewne ten 200 godz. będzie trwał trochę dłużej, ale co to jest w porównaniu do chodzenia w 2 semestry do szkoły, nawet w przypadku płatności 600 zł,  więc nasuwa się pytanie czy to zaświadczenie które wystawiają po niemiecku ma rzeczywiście  wartość dla szwajcarskiej agencji i pozostałych za granicą w przypadku okazania się takim ''papierem''  ???

Ostatnio edytowany przez axelmerino (2016-03-13 14:46:52)

#95 2016-03-13 17:42:37

Tosia
Member

Przeglądałam ogłoszenia do pracy w Szwajcarii. Zdarzają się takowe, nie zawsze jest wymagane zaświadczenie  z kursu. Należy oferty szukać wytrwale, każdego dnia. Póki co język jest najważniejszy.

#96 2017-01-20 12:34:56

Monika37
New member

Witam Koleżanki po fachu .

Chciałabym się coś więcej dowiedzieć na temat pracy w Szwejcari . Szukam właśnie pracy jako opiekunka .
Może ktoś ma jakieś dobre namiary. Mój namiar na który można się ze mną skontaktować  nika3379.79@wp.pl
Pozdrawiam

Reklama