Poszukuję osoby na zastępstwo za mnie w opiece w Niemczech

No to witaj !

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#181 2013-05-23 19:29:21

ANTONIA***
Member

Re: Poszukuję osoby na zastępstwo za mnie w opiece w Niemczech

No to witaj !

#182 2013-11-17 11:49:53

anka28
New member

witam.Mam prosbe.Szukam dobrej posredniczki ,ktora zalatwia prace.Pojade teraz na swieta,ale nie chce na legalu.Prosze o informacje na email:anka28.07@interia.pl.Bardzo dziekuje.

#183 2013-11-17 13:04:50

iza46
Member

Moze jeszcze aktualne?watek "szukam zmienniczki"lub "tablica ogloszen",wejdz w opcje "szukaj"i czytaj,a nuz sie uda?Nie licz na to,ze ktos poda posrednikow/dobrych/zupelnie obcej osobie/pani z agencji,kontrola z Zoll/.Pomysl logicznie i szukaj na wlasna reke.Czasem na jobleer.pl sa anonse szukam zmienniczki itp.calymi dniami wertuj i znajdziesz,tylko chciec.Oczywiscie znajomosc jezyka to mus .

#184 2014-01-22 20:41:05

rzenka
New member

hejka szukam pracy na czarno na stałe oczywiście z podmianką lub na skoczka.moja podopieczna mi zmarła i znowu muszę szukać pracy.jest jakaś sprawdzona pośredniczka?nie jestem laikiem i wiem o co chodzi.   rzenka.76@o2.pl

#185 2014-07-06 12:19:30

ewa99
Member

Dziewczyny,szukam pilnie zmienniczki najlepiej z prawem jazdy od ok.20 lipca do polowy wrzesnia.  Tel-016092753656

#186 2014-07-06 20:36:55

amelia
Przyjaciel Forum

ewa99 napisał:

Dziewczyny,szukam pilnie zmienniczki najlepiej z prawem jazdy od ok.20 lipca do polowy wrzesnia.  Tel-016092753656

Za Ciebie?

#187 2014-07-07 18:51:57

ewa99
Member

Tak za mnie.

#188 2014-07-08 11:52:35

ewa99
Member

No i "prawie "mam zmienniczke ale musze zaczekac do wieczora,z tego forum nikt sie niestety nie odezwal:(szkoda,bo nie jestem i nie bylam posredniczka sad

#189 2014-07-08 12:06:57

urszula47
Member

Mialabym kolezanke na zastepstwo ale nie ma prawa jazdy niestety...Sama chyba tez bede potrzebowac od wrzesnia na 5 tygodni.Widzisz,u mnie jest troche inaczej,bo jakos nadgorliwych nie bylo do tej pory,a wrecz przeciwnie.Problem z rodzina czasem zraza do pracy,mnie pomalu rowniez:)

#190 2014-07-08 13:20:31

Tercja
Member

Ewo!
Dwa dni temu wysłałam Ci PW!

#191 2014-07-14 21:57:30

karolil
New member

Witam,
Czy dalej Pani ewa99 szuka na zastępstwo?

#192 2014-07-15 11:34:57

kamilka12
New member

Witam , szukam pracy na zastepstwo po 20 stym lip jestem spokojna uczciwa, po 50 tce mam prawo j moze ktoras  z pan potrzebuje pozdrawiam

#193 2014-08-20 08:52:16

elka19692
Member

Hej dziewczyny, wchodzę tu b rzadko ale teraz szukam kogos do pracy prywatnie. Może powiem o co chodzi. Przyjechalam tu jako pierwsza i po tygodniu widze ze nie nadaje się tutaj.Rodzina jest b mila nie ma prawie pracy bo dziadek chodzący.To jest takie większe miasteczko kolo Karlsruhe.Jesli ktoś szuka naprawdę pracy to nie będzie miał zle tutaj. Ja zdecydowałam się jednak jechać do miasta bo tam się lepiej czuje i już tam bylam i znam wszystko. Ja np. nie lubie mieszkac z rodzina a może ktoś lubi. To tak w skrocie. Aha, praca bylaby możliwa od ok 22 września. Zostawiam trochę czasu na przemyślenia ale nie wiem tez jak zrobi corka bo 25 wrz jedzie na 8 dni na urlop. A ja musze wyjechać przed nia bo mam jeszcze cos do załatwienia w PL.Pozdrawiam i piszcie albo na poczte albo tu.

#194 2014-08-20 08:54:32

elka19692
Member

oj i jeszcze jedno. Opiekunka powinna znac komunikatywnie niemiecki bo mowia tu dialektem. Wyplata ok 1200 na m-c.

#195 2014-08-31 23:15:36

Małgosia41
Member

Witam serdecznie,
Szukam pracy na zastępstwo lub na stałe.
Porozumiewam się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym, mam spore doświadczenie.
Jestem osobą dyspozycyjną od zaraz.
Pozdrawiam,
Małgosia

#196 2014-09-03 20:24:41

sand
New member

Witam
Szukam pracy, może być zastępstwo, nie przez firmę.
Mam doświadczenie i bezproblemowy język w mowie i piśmie.
Mogę wyjechać już w przyszłym tyg.

#197 2014-09-04 17:32:09

elka19692
Member

hej, witam ponownie.Nici z ogłoszenia które niedawno tu dalam.Jak to pozory myla, rodzina mila no i pokazala za niedługo swoje rozki tzn. corka która mieszka na gorze. Z początku myslalam ze to taka sporadyczna pomoc z mojej str dla niej w kilku rzeczach ale potem zaczelam zauwazac ze ona po prostu zatrudnila sobie kogos by obslugiwal i ja i dziadka. Po prostu jak sluzaca albo niwolnica bylam. no i zaczelam odmawiać czynności typu nie pojde do ogrodka cos zrobić, czy choćby podlać czy zamiatać ulice przed domem. i ta się wsciekla ze wszystko mam robic bo za dużo pieniędzy biore /300 tyg/ ze mam mało pracy przy dziadku itd. i ze jeszcze snieg będę w zimie robic tzn odsniezac. no to się wscieklam i powiedziałam ze na pewno nie. A ze tu w ogole jest porąbane miejsce to to wszystko tylko narastało i potegowalo moja nerwice. Wczoraj sobie pomyslalam ze dziś zrobie na obiad druga czesc kiełbasy piecz a ona do mnie ze mam zrobić kartoflankę. już nie będę mowic jaka glodna tu jestem.  o pieniądze na zakupy się proszę a ona pyta co chce kupic. Matko w co ja wdepnelam teraz. Przyjechalam tu bo ktoś znajomy powiedział mila corka to się tym zasugerowałam ze będzie dobrze bo ta osoba tu pracuje na przeciwko. Nigdy więcej takiego miejsca i ta kartoflanka przelalo się już.Jutro musi mi dac pieniądze za prace i jeszcze nie dala za bilet choć już 3 tyg. wiec jak to dostane to w sobote po prostu ich zostawiam. Proszę Was wszystkie nie dajcie się wykorzystywać Niemcom bo zrobia z was prawdziwe niewolnice. A ta zajoma z naprzeciwka chciała jeszcze bym ja uprzedzila ze wyjezdzam by ona sobie kogos znalazła. Zdziwilam się tylko z kim o na się solidaryzuje z niemka czy z polka? Mialam niby fair się zachować. A czy ona była ok do mnie? NIE!!! wiec ja tez nie będę. Pozdrawiam

#198 2014-09-04 17:48:23

krystynka
Member

elka19692 napisał:

hej, witam ponownie.Nici z ogłoszenia które niedawno tu dalam.Jak to pozory myla, rodzina mila no i pokazala za niedługo swoje rozki tzn. corka która mieszka na gorze. Z początku myslalam ze to taka sporadyczna pomoc z mojej str dla niej w kilku rzeczach ale potem zaczelam zauwazac ze ona po prostu zatrudnila sobie kogos by obslugiwal i ja i dziadka. Po prostu jak sluzaca albo niwolnica bylam. no i zaczelam odmawiać czynności typu nie pojde do ogrodka cos zrobić, czy choćby podlać czy zamiatać ulice przed domem. i ta się wsciekla ze wszystko mam robic bo za dużo pieniędzy biore /300 tyg/ ze mam mało pracy przy dziadku itd. i ze jeszcze snieg będę w zimie robic tzn odsniezac. no to się wscieklam i powiedziałam ze na pewno nie. A ze tu w ogole jest porąbane miejsce to to wszystko tylko narastało i potegowalo moja nerwice. Wczoraj sobie pomyslalam ze dziś zrobie na obiad druga czesc kiełbasy piecz a ona do mnie ze mam zrobić kartoflankę. już nie będę mowic jaka glodna tu jestem.  o pieniądze na zakupy się proszę a ona pyta co chce kupic. Matko w co ja wdepnelam teraz. Przyjechalam tu bo ktoś znajomy powiedział mila corka to się tym zasugerowałam ze będzie dobrze bo ta osoba tu pracuje na przeciwko. Nigdy więcej takiego miejsca i ta kartoflanka przelalo się już.Jutro musi mi dac pieniądze za prace i jeszcze nie dala za bilet choć już 3 tyg. wiec jak to dostane to w sobote po prostu ich zostawiam. Proszę Was wszystkie nie dajcie się wykorzystywać Niemcom bo zrobia z was prawdziwe niewolnice. A ta zajoma z naprzeciwka chciała jeszcze bym ja uprzedzila ze wyjezdzam by ona sobie kogos znalazła. Zdziwilam się tylko z kim o na się solidaryzuje z niemka czy z polka? Mialam niby fair się zachować. A czy ona była ok do mnie? NIE!!! wiec ja tez nie będę. Pozdrawiam

Ta znajoma prawdopodobnie ma pieniążki za załatwienie pracy...Nie wiem,ale coraz częściej spotyka się takie sytuacje. Przykre to,ale prawdziwe.To jest jeden z przykładów na to jakie potrafią być Polki dla siebie na wyjeździe... Ale Ty Elu masz jednak "sumienie",mogłaś nie uprzedzać...widzisz ile chętnych...No i jeszcze przy okazji "zarobić"...Dzięki temu postowi przywracasz wiarę w uczciwość,trzymaj się!Moim zdaniem masz rację wyjeżdżając,być może "za rogiem" czeka lepsza praca ,czego Ci z całego serca życzę! Pozdrawiam!

#199 2014-09-04 18:38:57

amelia
Przyjaciel Forum

elka19692 napisał:

Przykre to wszystko. Masz rację zachowanie rodziny - okropne, ale tej znajomej Polki jeszcze gorsze. Niemiec by Niemca nie sprzedał. Dla Polaka największym wrogiem jest rodak. Niestety , przykre jest to , że wśród nas jest wiele sprzedawczyków, zawistników, zazdrośników........
Elu masz rację. Trzymaj się cieplutko!

#200 2014-09-10 14:06:29

kasia_skr
New member

Opiekunka (aupair) do Hiszpani do dwoch dziewczynek

Szukam dziewczyny bardzo lubiaca dzieci do Hiszpani do dziewczynek 6lat i 1rok. Zapewniam wlasny pokoj, wyzywienie, ubezpieczenie prywatne, kieszonkowe (nie zarobek), nauka jezyka hiszpanskiego,pomoc z tym zwiazana a takze wekendowe wyjazdy nad morze i zwiedzanie Katalonii.
Od osoby chetnej oczeuje uczciwosci, odpowiedzialnosci, cierpliwosci, dobrego stosunku do dzieci i wzorca. Chcialabym zeby dziewczyna byla pelnoletnia i sama decydowala o swoim stanie zdrowia w przypadku koniecznosci, latwiej tez ze zalatwieniem szkoly jezykowej.
<Nie przyjme dziewczyny palacej z nalogami i wulgarnie mowiacej.
Mile widziana znajomosc j.niemieckiego lub angielskiegu w celu lekcji dla starszej corki, mile widziane takze prawo jazdy kat.B.
Dziewczyny chetne bardzo prosze o wczesniejsze przemyslenie wyjazdu a pozniej kontakt.

#201 2014-09-25 12:20:13

Ella52
Member

Witajcie dziewczyny!

Szukam od połowy listopada pracy  dla siebie. Język komunikatywny.prawo jazdy ,doświadczenie ,miłe i cierpliwe usposobienie. tylko prywatnie.  moj e-mail ;  tp.ela@op.pl     Proszę podać numer telefonu -ja zadzwonię.    Mogę pojechać nawet na krótkie zastępstwo .

Pozdrawiam was serdecznie,miłego dnia życzę.

Ela

#202 2014-09-25 15:30:10

maja35
Member

witam,od 1 listopada potrzebuje zmienniczke dla siebie najchetniej na stałe wymiany co 2 miesiące, babcia 84 lata,65 kg,z demencją, wymaga transweru -jest wyciąg do tego,  obowiazki pielegnacja, podawanie leków,jedzenia, jest ogólnie obojętna,najchetniej cały dzien lezy w łózku po kazdym posiłku. szukam zmienniczki do lat 45,z jezykiem komunikatywnym,cierpliwej itp
oferta jest prywatnie córka babci płaci do ręki 1200euro i 150 za podróż
prosze o zgłoszenia na meila   z kilkoma słowami o sobie i zdjęciem    tylko panie zdecydowane  praca jest fajna,duza swoboda,rodzina wpada sporadycznie     majamajowa177@wp.pl

#203 2014-09-27 15:33:22

wampirek
Member
Od: slaskie

Maja-jestem wolna wtym czsie,wyslalam Ci wiadom...

#204 2014-09-27 16:37:45

lonia61
New member

Witam .
Jestem opiekunką . Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym. W opiece w Niemczech pracuje od 3 lat. Obecnie  jestem na steli przez agencje . Ale szukam  nowej pracy pracy . Może ktoś potrzebuje zmienniczki ??? Mój nr tel : 0049 015163886096

#205 2014-09-28 18:43:40

mariateka74
New member

Witam, jestem nowa. Zapisałam się do forum bo myslę o wyjechaniu za granicę do pracy jako opiekunka. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi i osobami chorymi w kraju. Znam trochę niemiecki, dogadam się. Dlatego myśłąałm o Austrii, Niemczech lub Szwajcarii.  Może ktoś potrzebuje zmienniczki?

#206 2014-10-12 17:24:44

sand
New member

Witam
Szukam pracy w opiece. Obecnie jestem w Niemczech, z dojazdem nie ma problemu.  Doświadczenie 8-letnie i bezproblemowy  język.  Dziękuję    smile

#207 2015-01-24 19:28:49

gina5011
New member

Witam na forum.Mieszkam na stale w Niemczech,w Dortmundzie dokladnie.Mam 56 lat.Chcialabym podjac sie opieki przy osobie starszej na 3 tygodnie,najchetniej od 8-go lutego.Jezyk niemiecki znam bardzo dobrze,zdalam egzamin na Einbürgerung i jestem w trakcie zalatwiania sobie niemieckich dokumentow.Jestem polska pielegniarka ,moj dyplom mam uznany jako Krankenpflegeassistentin.W systemie 24 h pracowalam juz wczesniej,pozniej w Altenheimie.Od roku nie pracuje.Swoj zawod znam bardzo dobrze.Obecnie w system24 h nie chce sie na dluzej wiazac,( poniewaz mam sama niepelnosprawna corke wymagajaca mojej opieki),ale w chwili obecnej podjelabym sie pracy na 3 tygodnie.Za caly m-c dotychczas gdy pracowalam otrzymywalam netto wynagrodzenie 1400-1500 e,za 3 tygodnie chcialabym otrzymac 1200 e .Moze ktos wie ,kto potrzebowalby osobe na swoje zastepstwo na ten czas?  Prosze o odp.Dziekuje.gina5011

Ostatnio edytowany przez gina5011 (2015-01-24 19:30:49)

#208 2015-01-24 19:56:39

amelia
Przyjaciel Forum

gina5011 napisał:

Witam na forum.Mieszkam na stale w Niemczech,w Dortmundzie dokladnie.Mam 56 lat.Chcialabym podjac sie opieki przy osobie starszej na 3 tygodnie,najchetniej od 8-go lutego.Jezyk niemiecki znam bardzo dobrze,zdalam egzamin na Einbürgerung i jestem w trakcie zalatwiania sobie niemieckich dokumentow.Jestem polska pielegniarka ,moj dyplom mam uznany jako Krankenpflegeassistentin.W systemie 24 h pracowalam juz wczesniej,pozniej w Altenheimie.Od roku nie pracuje.Swoj zawod znam bardzo dobrze.Obecnie w system24 h nie chce sie na dluzej wiazac,( poniewaz mam sama niepelnosprawna corke wymagajaca mojej opieki),ale w chwili obecnej podjelabym sie pracy na 3 tygodnie.Za caly m-c dotychczas gdy pracowalam otrzymywalam netto wynagrodzenie 1400-1500 e,za 3 tygodnie chcialabym otrzymac 1200 e .Moze ktos wie ,kto potrzebowalby osobe na swoje zastepstwo na ten czas?  Prosze o odp.Dziekuje.gina5011

Droga Gino! Jesteś rzeczywiście perełką. Dobrze, że się cenisz. Jednak jeśli chcesz tylko z doskoku na krótki termin , to wg mojego rozeznania będzie trudno taką stawkę osiągnąć.
Musiałaby by być specjalna Stela , trudna i wymagająca rzeczywiście pracy pielęgniarki. Myślę że na naszym forum nie ma takich "Stell". Ale może czytają nasze forum  osoby, które by miały wiedzę na ten temat.

Życzę Ci powodzenia z całego serca!!!!

#209 2015-01-25 14:58:53

gina5011
New member

Droga Amelio,no przypuszczam ze bedzie mi nielatwo,ale za byle jakie pieniadze nie dam sie zamknac juz w klatce.Znam osoby ktore za mniej niz 1500 na m-c nie pojda do pracy na 24 h,tylko ze one tych steli pilnuja jak pies ogrodnika.Kiedys bylam na biezaco z praca 24 h ,ale juz pare lat ostatnio pracowalam w domach starcow,to dopiero jest niezaplacona praca ! tego to zadna nie wyobraza sobie co to za zapieprz!.Moj maz jest zadowolony ze jestem w domu,ja tez,ale z doskoku chce pojsc na jakie zastepstwo.Mamy akurat taka sytuacje ze pieniadze przydadza sie bardzo.Ale ja z tych osob jestem ,ze jak czegos chce ,to to osiagam.Dziekuje,jak cos trafie to pozniej komus tu polece swoje miejsce.Pozdrawiam.

#210 2015-01-25 15:17:56

iza46
Member

gina5011 napisał:

Droga Amelio,no przypuszczam ze bedzie mi nielatwo,ale za byle jakie pieniadze nie dam sie zamknac juz w klatce.Znam osoby ktore za mniej niz 1500 na m-c nie pojda do pracy na 24 h,tylko ze one tych steli pilnuja jak pies ogrodnika.Kiedys bylam na biezaco z praca 24 h ,ale juz pare lat ostatnio pracowalam w domach starcow,to dopiero jest niezaplacona praca ! tego to zadna nie wyobraza sobie co to za zapieprz!.Moj maz jest zadowolony ze jestem w domu,ja tez,ale z doskoku chce pojsc na jakie zastepstwo.Mamy akurat taka sytuacje ze pieniadze przydadza sie bardzo.Ale ja z tych osob jestem ,ze jak czegos chce ,to to osiagam.Dziekuje,jak cos trafie to pozniej komus tu polece swoje miejsce.Pozdrawiam.

Moze skorzystaj ze stron takich jak pajeczyna.pl?jobrapido.com ?Ze swojej autopsji wole prace dochodzaca na godziny ,moze w ten sposob zarobisz nawet wiecej?Mialam tygodnie gdzie wyciagalam 400euro /bilet miesieczny odliczam juz/.Niedziele wolne zawsze mam.Z tymi opiekami calodobowymi popsulo sie teraz ,gdyz agencje proponuja gewerby dla cudzoziemcow/zero skladek socjalnych w de/albo dzialalnosc polska i wtedy rodzina zaplaci 1500eur do 1 osoby albo 1800eur do dwoch.Jako pielegniarka z uznanym dyplomem z pewnoscia bedziesz ceniona na tym rynku ,moze Pflegedienst ?zatrudniaja na basis to i Sozialgeld zachowasz .

#211 2015-01-25 16:11:31

gina5011
New member

Dziekuje,ale pierwsza rzecz,to to ze nie mam prawa jazdy aw pflegedienst trzeba je miec,po drugie przygotowuje sie do uzyskania renty.To tylko maly wyskok mialby byc w chwili obecnej.Z normalna pracy na " godziny",tzn dochodzaca,nie mam problemow,potrzeny jest po prostu w tej chwili " szybki zadtrzyk " gotowki.Dziekuje,popatrze na : pajeczyna.Fajnie z wami sie jest w kontakcie ,bo odpowiadacie.Pozdrawiam.

#212 2015-01-25 18:00:39

ahha
Member

gina5011 napisał:

Dziekuje,ale pierwsza rzecz,to to ze nie mam prawa jazdy aw pflegedienst trzeba je miec,po drugie przygotowuje sie do uzyskania renty.To tylko maly wyskok mialby byc w chwili obecnej.Z normalna pracy na " godziny",tzn dochodzaca,nie mam problemow,potrzeny jest po prostu w tej chwili " szybki zadtrzyk " gotowki.Dziekuje,popatrze na : pajeczyna.Fajnie z wami sie jest w kontakcie ,bo odpowiadacie.Pozdrawiam.

Witaj Gina smile znasz a moze nie znasz:https://pl.senioport.com/offers/private; albo tutaj                                 
       http://www.mypolacy.de/miasto/dortmund,422, http://www.mypolacy.de/ogloszenia/szuka … e=422,jest jeszcze strona z ogloszeniami na Poloniuszu. A moze warto byloby oglosic swoja osobe smile w lokalnej prasie?.Zycze zeby  Ci sie powiodło smile

#213 2015-02-07 12:53:33

gina5011
New member

Hej kobietki,moze was to zainteresuje : 

Posrednictwo personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku niemieckim.

Szukamy:
OPIEKUNA/-KI OSÓB STARSZYCH
w Niemczech
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece poświadczone referencjami,
mile widziana ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo, opiekun środowiskowy/medyczny,
cierpliwość i przyjazne usposobienie,
mile widziane osoby z nostryfikowanym w Niemczech dyplomem.
Oferujemy:
pracę w domach opieki, domach spokojnej starości,
urozmaicone zadania w różnych obszarach,
legalną pracę poświadczoną umową o pracę na czas nieokreślony,
wysokie zarobki 1500- 2000 € "na rękę",
zwrot kosztów podróży,
bezpłatne zakwaterowanie,
pełne ubezpieczenie od 1 dnia pracy,
wsparcie naszej firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów,
najlepsze oferty pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
von Caprivi GmbH
Patrycja Thiedig
Rekruting
Tel: + 0049 711 34 252 238
Fax: +0049 711 34 252 239
Aplikuj
http://www.voncaprivi.de

Ostatnio edytowany przez gina5011 (2015-02-07 12:54:49)

#214 2015-02-07 12:55:52

gina5011
New member

Odezwalo sie do mnie sporo posrednikow i nawiazalam jak sadze dobra wspolprace.Dziekuje wszystkim tu na forum ! Pozdrawiam ! Gina.

#215 2015-05-21 16:47:17

chloe
Member

Witam, nie wiem jak tu wstawić nowe ogłoszenie, więc jak ktoś to gdzieś przeniesie to się nie obrażę

Znalazłam już pracę, ale otrzymałam telefon od pewnej rodziny w Wuppertalu, która poszukuje opiekunki dla swojej mamy, 80 lat, po wylewie, potrzebna pomoc przy toalecie, ubieraniu, prace domowe, dotrzymywanie towarzystwa, pani ciężko reaguje na swoją niepełnosprawność, nie ma demencji, warunki finansowe dobre, zresztą najlepiej samemu porozmawiać i wszystko ustalić, oczywiści potrzebna osoba z komunikatywną znajomością niemieckiego. Tel. 0049 2024936246

#216 2015-05-21 23:53:21

gorzkie zioła
New member

Witam!   Poszukuję kobitki na zastępstwo na miesiąc sierpień. Opieka nad Panią 77 lat, chorą na demencję, na chodzie, okolice Mainz. Pani musi mieć czynne prawo jazdy i dobrą znajomość języka niemieckiego. Obowiązków nie ma za dużo: ugotować, posprzątać, zrobić zakupy no i wiadomo dotrzymywać towarzystwa. 1200 euro plus zwrot kosztów podróży. Kontakt mail: gorzkie.ziola@gmail.com Pozdrawiam smile

#217 2015-06-03 09:19:09

zija
New member

Szukam Opiekunki osób starszych na 4 tygodniowe zastępstwo od 01.07.
Lekkie zlecenie do Pani lat 77 z Essen.
Wynagrodzenie 1150 Euro netto + pakiet ubezpieczenia Niemieckiego.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny na niemiecki nr: 004915736568322 lub kontakt emailowy: zija0216@go2.pl

#218 2015-06-25 01:02:42

Asan
New member

Witam.

W czasie mojego urlopu trwającego od 9 lipca do 13 sierpnia. Chciałabym pracować (ok. 4 tygodnie) na zastępstwo jako opiekunka.

Parę słów o mnie.

Mam 53 lata i z zawodu jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Posiadam również zawód opiekun medyczny.
Przygotowuję się psychicznie, że w przyszłości będę pracowała jako opiekunka, bo na godną emeryturę w moim kraju nie mogę liczyć.
Znam na poziomie zaawansowanym język norweski i komunikatywnie niemiecki.
Doświadczenie.
Opiekowałam się w domu, przez 9 lat moim Ojcem, który był  po ciężkim udarze mózgu.
Dwa lata temu byłam 3 miesiące na zastępstwie w Niemczech i byłam zadowolona. Miałam dobrą pracę, bardzo dobrą rodzinę, dobrze płatną. Same pozytywy. Gdy czytam na forum jakie nieprzyjemności mogą spotkać opiekunki jest mi przykro.
Poszukuję pracy na forum bo liczę na sprawdzone miejsce pracy a nie przypadkowe. Dobrze byłoby aby podopieczny był komunikatywny (myślę o doskonaleniu języka). Może być leżący.
Więcej informacji na priv

Reklama