img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Opiekunka Osób Starszych -praca u samotnej seniorki w 34246 Vellmar

Poszukiwana osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w sprawowaniu opieki. Szukamy osoby z empatią i cierpliwością w stosunku do osób starszych.

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2018-07-16 14:26:07

PracaMedcare24
Member
Zarejestrowany: 2016-05-23
Posty: 377

Opiekunka Osób Starszych -praca u samotnej seniorki w 34246 Vellmar

Poszukiwana osoba z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w sprawowaniu opieki. Szukamy osoby z empatią i cierpliwością w stosunku do osób starszych.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Opieka 2 osób chociaż kontrakt mówił o jednej - Moja koleżanka właśnie wróciła z pracy w trybie przyspieszonym. Okazało się na miejscu, że do opieki nie ma jednej Pani- a tak jej w biurze powiedzieli, ale jest jeszcze jej siostra, która wymaga bardzo podobnej opieki...

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

Jak to jest z dlugoscia pobytu w DE jako opiekunka? - Pytanie jak wyzej. Po 2 tygodniach pobytu mojego w DE zadzwonil opiekun, koordynator, pytal o stelle, czy bede chciala wrocic itp PO mojej deklaracji, ze chce tylko krotka przerwe i znow wyjazd , stwierdzil, ze musi byc co najmniej miesiac przerwy miedzy wyjazdami, bo cos tam ,cos tam, i tez cos o problemie z ZUS em Kolezanka ,ktora razem ze mna wyjechala na zlecenie, tez miala taka rozmowe, >Ludzieee czy to znaczy ze przez pol roku w sumie moge pracowac, a drugie co ?_ Mam gwizdac? Podpowiedzcie dobre ,doswiadczone duszyczki!!!

Stopka forum