img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



OPIEKUNKA SENIORKI 77L., MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU NA ŚWIĘTA DO DOMU

Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec. Poszukujemy Opiekunki do Pani 77 lat do 41849 Wassenberg, OD ZARAZ. Podopieczna na święta jedzie do rodziny, więc opiekunka może jechać do domu, a po świętach powrót na zlecenie...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-12-11 14:02:11

Edyta koordynatorka
New member
Zarejestrowany: 2017-11-08
Posty: 6

OPIEKUNKA SENIORKI 77L., MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU NA ŚWIĘTA DO DOMU

Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.

Poszukujemy Opiekunki do Pani 77 lat do 41849 Wassenberg, OD ZARAZ.
Podopieczna na święta jedzie do rodziny, więc opiekunka może jechać do domu, a po świętach powrót na zlecenie.

Kobieta 80 kg, 160 cierpi na demencję, Parkinsona. Porusza się przy rollatorze.
Warunki domowe: dom, pokój dla opiekunki, osobna łazienka, Internet.

Kontakt do koordynatora: 733 599 585

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Nowe obowiązki w domu - Witam wszystkich. W trakcie ostatniego wyjazdu pojawił mi się taki problem, że syn prosił mnie o wykonywanie dodatkowych obowiązków...

Święta w pracy - Witajcie, czy któraś z Was spędzała kiedyś święta w pracy? Macie wtedy normalną jakąś Wigilię z podopiecznym?

Prezenty na święta - Czy macie pomysły na prezenty świąteczne w tym roku? Co dajecie swoim bliskim? Sama zastanawiam sie nad tym co podarować.

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Jak to jest z dlugoscia pobytu w DE jako opiekunka? - Pytanie jak wyzej. Po 2 tygodniach pobytu mojego w DE zadzwonil opiekun, koordynator, pytal o stelle, czy bede chciala wrocic itp PO mojej deklaracji, ze chce tylko krotka przerwe i znow wyjazd , stwierdzil, ze musi byc co najmniej miesiac przerwy miedzy wyjazdami, bo cos tam ,cos tam, i tez cos o problemie z ZUS em Kolezanka ,ktora razem ze mna wyjechala na zlecenie, tez miala taka rozmowe, >Ludzieee czy to znaczy ze przez pol roku w sumie moge pracowac, a drugie co ?_ Mam gwizdac? Podpowiedzcie dobre ,doswiadczone duszyczki!!!

Stopka forum