img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Potrzebna opieka dla Pani Lidii - wyjazd świąteczny!

komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia • mile widziane referencje

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2017-11-21 09:25:48

interkadra333
Member
Od: 122904438
Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 3434

Potrzebna opieka dla Pani Lidii - wyjazd świąteczny!

komunikatywna znajomość języka niemieckiego •    doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku •    przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia •    mile widziane referencje

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Co robić jeśli opieka nad pacjentem nas przerasta ? - Ja także cały czas szukam teraz pracy w opiece, ale mam pewien problem. Opiekowałam się tylko mamą i teściową...

Opieka 2 osób chociaż kontrakt mówił o jednej - Moja koleżanka właśnie wróciła z pracy w trybie przyspieszonym. Okazało się na miejscu, że do opieki nie ma jednej Pani- a tak jej w biurze powiedzieli, ale jest jeszcze jej siostra, która wymaga bardzo podobnej opieki...

wyjazd z dnia na dzień - Co myślicie o takich wyjazdach z dnia na dzień? Słyszałam, że teraz agencje mają takie szybkie zlecenia i zastanawiam się jak się do takiej ewentualności się przygotować :) to co możemy zrobić wcześniej to chyba tylko spakowanie się? Czy są jeszcze inne formalności, które mogę załatwić? Do tej pory jeździłam prywatnie i jakoś ciężko idzie mi przestawianie się na taki oficjalny tryb ;)

Opieka nad pacjentem cierpiącym na cukrzycę - Na pewno niektóre z Was opiekowały się ludźmi z cukrzycą. Powiedzcie mi w takim razie czy taka zwyczajna opiekunka może dawać zastrzyki z insuliną, czy przychodzi jakaś wykwalifikowana pielęgniarka bądź ktoś tego pokroju? Bo to chyba do obowiązków opiekunki nie powinno należeć...

Opieka nad osobą starszą, leżącą - Opieka nad osobą starszą leżącą, nie jest prosta. Poniżej kilka słów na temat tego co trzeba wiedzieć, aby móc dobrze opiekować się osobą starszą w stanie leżącym...

Stopka forum