promedica24 prośba o pomoc

niestety wygląda to podejrzanie dobrze

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#271 2013-09-29 19:14:05

Tosia
Member

Re: promedica24 prośba o pomoc

#272 2013-09-29 19:35:54

iza46
Member

danielaka napisał:

Witam Serdecznie. Jestem tutaj nowa ale z :)doswiadczeniami. 2 late temu bylam w PR24 i szkoda gadac za 750E. U babci po wylewie- roslinka byla po miesiacach pomalu wracala do siebie ale karmilam ja sad, zmienialm pieluchy, mylam , wszystko robilam + zastrzyki bo nawet Caritasu niezawezwali i to za 750 E bez ubezpieczen. Troche sie zrazilam do firm  ´i szukalam na wlasna reke i szukalm i szukalam. Wreszcie znalazlam www.med-pol24.de i udalo sie. Teraz jestem na wyjezdzie i jest ok. 1200 E+ kasa za dojazd+ umowa+ wszystkie ubezpieczenia+ koordynatorka wpada od czasu do czasu . Jestem zadowolona bo mam dwie osoby ale codziennie przychodzi Caritas myje ich i ubiera(Herr Wolfgang i Frau Irmhild sa  bardzo starzy 88 i 92 lata) Robie sniadanie, potem troche sprzatam a dziadki ogladaj TV albo gazete czytaja. Gotuje obiad(syn przynosi produkty) po obiedzie odpoczyne potem jakies gry, karty albo idziemy na kawe i ciasto do pobliskiej kawiarni potem kolacja, mycie zebow;), sciaganie rajstop i 19:30- 20:00 spanko. Potem mam czas tylko dla siebie(czasami wpada koordynatorka, gadam na Skype albo ogladam tv albo, albo...) Mysle ze mam szczescie bo rodzina jest ok i pieniadze adekwatne:) mam dwie osoby ale bardziej jestem gosposia niz opiekunka. Mam nadzieje ze bede mogla tutaj zostac. Dziewczyny szukajcie dobrych firm i polecajcie dalej bo jest tez duzo pseudofirm albo wielkie giganty ktore wyzyskuja!!!

Pieniadze nie sa adekwatne ,ale to moj punkt widzenia.Kiedy masz dzien dla siebie?nie 2 godziny,lecz kilka godzin na wyjscie z domu,relaks?Moja kuzynka ma babcie z duza demencja ,ale gotuje jej zupy z miesem na 2 dni ./tak rodzina robila 3 lata/ ,zabieraja babcie busikiem do Caritasu do Tagespflege 2 razy w tygodniu.Spi o 18 tej do 8 ej rano i w dzien 3 godz.Moze ja zostawiac sama .Wspaniala rodzina i zorganizowali jej te prace.Placa?1100eur plus ubezpieczenie niemieckie w Aok.Liczy sie 5 lat pracy aby miec emeryture niemiecka .Tak zorganizowana prace powinnismy wszystkie miec.Zmiany ma co 2,5 mies z opiekunka na czarno.

#273 2013-09-29 22:47:15

urszula47
Member

Tosia napisał:

Masz prawdopodobnie racje.Kolezanka danielaka jest jednoczesnie i w Wolfsburgu i Braunschweigu.Wynika to z jej postow.Na o2 tez sie przechwala swoja super sztella.

#274 2013-09-29 22:49:36

danielaka
New member

Mam nadzieje ze nikogo nieurazialm. Bardzo przepraszam jesli ktos zrozumial mnie zle. Nikogo niereklamuje talko chcialamcos powiedziec... inne firmy tez sa dobre tak mysle, jest teraz tak wiele ze ta dobra  szuka sie  jak igly w stogu siana. Chyba lepiej jednak zamknac dziub i sie niechwalic    sad

#275 2013-09-30 06:59:39

Tosia
Member

danielaka

,,Wczoraj 22:49:36
Mam nadzieje ze nikogo nieurazialm. Bardzo przepraszam jesli ktos zrozumial mnie zle. Nikogo niereklamuje talko chcialamcos powiedziec... inne firmy tez sa dobre tak mysle, jest teraz tak wiele ze ta dobra  szuka sie  jak igly w stogu siana. Chyba lepiej jednak zamknac dziub i sie niechwalic"

Agenturę wyczuwamy....... tak mamy. Dziewczyny uważajcie. Miłego dnia życzę Prawdziwym Opiekunkom.

#276 2013-09-30 08:44:41

jakniew
Member

malagosia napisał:

1200 € za dwie osoby,żyć nie umierać,nie każdy może  sobie pozwolić na taki luksus.
Naprawdę jest się czym chwalić,i kolejną Firmę wychwalać pod niebiosa.

Nie jest moim zamiarem wychwalać swojej firmy, ale zdarzają się takie kwiatki, mam za dwie osoby ponad 1300 euro.

#277 2013-09-30 09:12:53

amelia
Przyjaciel Forum

malagosia napisał:

1200 € za dwie osoby,żyć nie umierać,nie każdy może  sobie pozwolić na taki luksus.
Naprawdę jest się czym chwalić,i kolejną Firmę wychwalać pod niebiosa.

Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona. 1200 to nie 850. Ja nie byłabym tak szczęśliwa za te pieniądze -2 osoby.

#278 2013-09-30 09:25:50

amelia
Przyjaciel Forum

Monika42 napisał:

I jeszcze jedno -amelio-mówisz ze koleżanka jedzie do SUPER pracy za 1200,moje gratulacje ale...nie wiesz czy jej sie tam na miejscu spodoba,czy sie nie zmieni stan podopiecznego lub czy twoja koleżanka podoła wymaganiom.Taka  mała uwaga tylko ,jak juz pojedzie ,wytrzyma i wróci zadowolona ,wtedy podawaj jej przykład proszę ,a nie piszesz o gruszkach na wierzbie.

No więc własnie koleżanka wspaniale wytrzymała. Jest bardzo zadowolona, właśnie kończy umówiony  kontrakt i na pewno tam wróci. big_smile

#279 2014-01-27 14:16:29

pestka@
New member

Kurcze..a ja dziś właśnie miałam rozmowę telefoniczną i zaproszenie na odbycie 3 godzinnego kursu z podpisaniem umowy.Tak się cieszyłam:)..dopóki nie przeczytałam co piszecie o PM24....

#280 2014-01-27 14:33:35

Opieeekunka
Member

r6t8 napisał:

Witam was.... doradżcie mi jaką firme wybrać, żeby mieć umowe o prace,bo mi brakuje troche lat do emerytury,a obecnie pracuje w promedica24 i mam tylko umowe zlecenie.  pozdrawiam.....

Global Service M&A,Europa Care 24 Krakow,Euro Service Swidnica,APN Opole,Centrum biurowe Eproco,Work Express,Novuum Carrer

#281 2014-01-27 15:34:47

momus7
Member

iza46 napisał:

danielaka napisał:

Witam Serdecznie. Jestem tutaj nowa ale z :)doswiadczeniami. 2 late temu bylam w PR24 i szkoda gadac za 750E. U babci po wylewie- roslinka byla po miesiacach pomalu wracala do siebie ale karmilam ja sad, zmienialm pieluchy, mylam , wszystko robilam + zastrzyki bo nawet Caritasu niezawezwali i to za 750 E bez ubezpieczen. Troche sie zrazilam do firm  ´i szukalam na wlasna reke i szukalm i szukalam. Wreszcie znalazlam www.med-pol24.de i udalo sie. Teraz jestem na wyjezdzie i jest ok. 1200 E+ kasa za dojazd+ umowa+ wszystkie ubezpieczenia+ koordynatorka wpada od czasu do czasu . Jestem zadowolona bo mam dwie osoby ale codziennie przychodzi Caritas myje ich i ubiera(Herr Wolfgang i Frau Irmhild sa  bardzo starzy 88 i 92 lata) Robie sniadanie, potem troche sprzatam a dziadki ogladaj TV albo gazete czytaja. Gotuje obiad(syn przynosi produkty) po obiedzie odpoczyne potem jakies gry, karty albo idziemy na kawe i ciasto do pobliskiej kawiarni potem kolacja, mycie zebow;), sciaganie rajstop i 19:30- 20:00 spanko. Potem mam czas tylko dla siebie(czasami wpada koordynatorka, gadam na Skype albo ogladam tv albo, albo...) Mysle ze mam szczescie bo rodzina jest ok i pieniadze adekwatne:) mam dwie osoby ale bardziej jestem gosposia niz opiekunka. Mam nadzieje ze bede mogla tutaj zostac. Dziewczyny szukajcie dobrych firm i polecajcie dalej bo jest tez duzo pseudofirm albo wielkie giganty ktore wyzyskuja!!!

Pieniadze nie sa adekwatne ,ale to moj punkt widzenia.Kiedy masz dzien dla siebie?nie 2 godziny,lecz kilka godzin na wyjscie z domu,relaks?Moja kuzynka ma babcie z duza demencja ,ale gotuje jej zupy z miesem na 2 dni ./tak rodzina robila 3 lata/ ,zabieraja babcie busikiem do Caritasu do Tagespflege 2 razy w tygodniu.Spi o 18 tej do 8 ej rano i w dzien 3 godz.Moze ja zostawiac sama .Wspaniala rodzina i zorganizowali jej te prace.Placa?1100eur plus ubezpieczenie niemieckie w Aok.Liczy sie 5 lat pracy aby miec emeryture niemiecka .Tak zorganizowana prace powinnismy wszystkie miec.Zmiany ma co 2,5 mies z opiekunka na czarno.

Med Pol ,poznałam i do dzisiaj mnie odrzuca.

#282 2014-06-03 15:49:06

Rosa
New member

amelia napisał:

marysia24 napisał:

Witam  pani "Amelio",

to ja jestem tą sapiąca i nadętą  jak paw  osobą , która rozmawiała z panią w biurze w Koszalinie. Wydawała mi się pani osobą sympatyczną, aczkolwiek wymagającą.
Barwnie pani opisała sytuację w biurze, aczkolwiek  nie wiele ma ona wspólnego z rzeczywistością - ale widać, że  lubi pani pisać, fantazjować - sprawia to pani dużo radości. To dobrze , że ma Pani pasje i zainteresowania.

Pani "Amelio", rozumiem pani  rozżalenie. Mówi pani świetnie po niemiecku, ma pani doświadczenie w opiece, a my nie spełniłyśmy pani oczekiwań i wymagań - ale sama Pani powiedziała, że oczekuje pani kontraktu łatwego i dobrze płatnego. Za łatwą pracę jest mała płaca.

Co prawda mam do obsadzenia na początek marca , świetny kontrakt, z basenem, sauną - gdzie właściwie jest się tylko damą do towarzystwa,a podopieczny lubi gdy opiekunkami są starsze panie.  Nawet myślałam o pani , no ale w tej sytuacji ....... , chyba nie jest pani zainteresowana.

Tak myślałam, że jak się w stół uderzy, to....... Opisałam barwnie ale dokładnie tak jak było. Nie fantazjuję. A Pani powinna się wstydzić swojego zachowania. Szanująca się firma nie wdaje się w takie  utarczki z opiekunkami.  Właściwie to jeszcze było by co dodać.  Dziękuję za ofertę. Z Wami nie pojadę. Niezgodność interesów. Nie lubię panów, którzy lubią starsze Panie. Mam swego Pana i jestem osobą spełnioną. Nie interesują mnie przygody w saunie i basenie ze starszymi Panami.

Tak naprawdę, to pojechałam do Was aby się  przekonać, czy te negatywne opinie o Was są prawdziwe???
No i proszę zgadnąć, jak wypadł test??? No niezbyt celująco!

Życzę Wam bardziej wyrozumiałych i tańszych opiekunek. Wam zależy właśnie na początkujących. Takim, które są w potrzebie  prędzej można zaoferować 750 E .  Więcej kasy zostanie dla Was. 
Powodzenia!

Mamy rok 2014-ty i nic się nie zmieniło. Moja filia była w Częstochowie. jako można powiedzieć, pierwiastka, dostałam ciężki kontrakt za 732euro na miesiąc, nie dostałam nawet tyle, za 1,5miesiąca+4 dni świąt 2.199zł wypłaty + 121zł delegacyjnego. 2 osoby do opieki i szkoda słów!!!!!!!!! Zrezygnowałam z Firmy, bo przeszłam piekło nie tylko w domu podopiecznej, ale i z Firmą, która nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania. Nie dostałam druku RMUA, WSZYSTKO U NICH JEST TAJEMNICĄ!!!!!!!!

#283 2015-10-24 17:08:35

loxodroma
Member

lenapiwo napisał:

Jeszcze coś dopiszę. Żądaj zapłaty w euro a nie w złotych.

Oni chyba tak specjalnie robią że płacą w zlotowkach a całą reszta dla nich ile ją się nawydzwanialam o euro to głową mała na każdym kroku włudzają pieniadze

Reklama