img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Oferta bez transferu - 1400€ - 29/03/2017 - Bremen

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2017-03-16 12:30:20

519649047
Member
Zarejestrowany: 2016-04-06
Posty: 567

Oferta bez transferu - 1400€ - 29/03/2017 - Bremen

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

A jeśli oferta nie jest taka jak nam przedstawiano ? - Witajcie ! Jestem nowa, ale z problemami ;) Pierwszy raz wyjechałam do opieki, wróciłam kilka dni temu i na prawde trafiłam ehh nie ma co opowiadać...

oferta pracy bez niemieckiego - Czesto czytam wpisy Pan ktore chca wyjechac ale nie znaja jezyka.Dzisiaj na sasiednim forum zamieszczono ogloszenie z oferta pracy dla opiekunki bez znajomosci niemieckiego- Moze komus sie przyda...

Firmy, płacące 1400 euro - Witam. Mam 5-letnie doświadczenie w opiece. Znam dobrze niemiecki (poziom B2). Szukam firmy, zapłaciłaby 1400 euro za opiekę nad jedną osobą lub 1700 za opiekę nad dwiema osobami...

Oferta pracy - Opiekun/ka Seniorów w Niemczech - Witam serdecznie, Poszukuję osób chętnych do pracy przy opiece w Niemczech. Zarobki: 1100 - 1400 Euro netto/msc + premie My zadbamy o: - Legalną umowę (ZUS-odprowadzana od średniej krajowej) - Bezpłatne zakwaterowanie - Bezpłatne wyżywienie - Bezpłatny transport - Ubezpieczenie (formularz A1 i karta EKUZ) - Ciągłość umowy - Pracę zgodną z Twoimi predyspozycjami - Stały kontakt z koordynatorem z Polski Praca w opiece jest pracą specyficzną i odpowiedzialną, dlatego poszukujemy osób, które charakteryzują się ciepłem i empatią w stosunku do podopiecznych...

Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017 - Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze: Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie...

Stopka forum