img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Pani Gertrude z demencją szuka Opiekunki - wyjazd na 8 tygodni

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia • mile widziane referencje

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2017-03-09 10:34:45

interkadra333
Member
Od: 122904438
Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 3434

Pani Gertrude z demencją szuka Opiekunki - wyjazd na 8 tygodni

•    komunikatywna znajomość języka niemieckiego •    doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku •    przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych • dobry stan zdrowia •    mile widziane referencje

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

wyjazd z dnia na dzień - Co myślicie o takich wyjazdach z dnia na dzień? Słyszałam, że teraz agencje mają takie szybkie zlecenia i zastanawiam się jak się do takiej ewentualności się przygotować :) to co możemy zrobić wcześniej to chyba tylko spakowanie się? Czy są jeszcze inne formalności, które mogę załatwić? Do tej pory jeździłam prywatnie i jakoś ciężko idzie mi przestawianie się na taki oficjalny tryb ;)

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

dwie opiekunki do jednego pacjenta - Czy miałyście kiedyś ofertę, gdzie do jednego podopiecznego wyjeżdżałyście z jeszcze jedną opiekunką? Tak się zastanawiam jak to jest zorganizowane technicznie - jeden dzień opiekuje się jedna, a drugi druga? Czy to godzinami? Żebym wiedziała na co się nastawić :)

Podawanie numeru telefonu do opiekunki - Drodzy Państwo. Jestem obecnie na etapie poszukiwania swojej pierwszej stelli. Nie ukrywam, że rozmawiając z agencjami, duży nacisk kładę na to, bym w przypadku zainteresowania moją osobą ze strony rodziny niemieckiej, mógł się z nimi, bądź ich dotychczasową opieką skontaktować...

Stopka forum