TABLICA OGŁOSZEŃ

czyli tak jak wszędzie---nie ma się czym chwalić.No i umowa-zlecenie.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#181 2013-10-17 21:02:16

krysta63
Member

Re: TABLICA OGŁOSZEŃ

czyli tak jak wszędzie---nie ma się czym chwalić.No i umowa-zlecenie.

#182 2013-10-20 15:55:02

urszula47
Member

Szukam od 20.12 do 17.01 osoby na zastepstwo na opieke w Niemczech.Bad Vilbel miejscowosc. Podstawy niem. musza byc. platne za tydzien 255 euro i zwrot kosztow podrozy 150euro. Kobieta 92-letnia, na wozku inwalidzkim tylko do poruszania, w innych czynnosciach samodzielna. Wiecej info na mail: mmalwa@o2.pl   http://www.mypolacy.de/ogloszenia/piele … 33232.html

#183 2013-10-20 18:17:25

bpasek
New member

WITAM ! Pracowalam w opiece 20 lat we Wloszech ,znam troche niemiecki moze odrobine wiecej niz podstawowy, jak myslicie mam szanse w Niemczech?

#184 2013-10-20 18:35:43

pannaanna666
Member
Od: Dom-Esch

bpasek napisał:

WITAM ! Pracowalam w opiece 20 lat we Wloszech ,znam troche niemiecki moze odrobine wiecej niz podstawowy, jak myslicie mam szanse w Niemczech?

20 lat pracy to na pewno wloski znasz, wiem ze do szwajcarii tez z wloskim opiekunek szukaja smile

#185 2013-10-21 08:14:07

ella
Member

opinfo napisał:

Podlaskie Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia Nr KRAZ 4959) poszukuje opiekunek osób starszych i chorych do pracy na terenie Niemiec.
Naszym opiekunkom oferujemy:
    legalne zatrudnienie, opłacanie składki ZUS
    bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 900 – 1200 Euro netto (na rękę)
    kontrakty na 2 – 3 miesiące z możliwością przedłużenia
    pokrywamy koszty podróży

Aby pracować jako opiekunka wystarczy:
    język niemiecki
    doświadczenie w opiece nad osobą starszą
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: pracaniemcy@opieka.info.pl z dopiskiem „Opieka w Niemczech” lub kontakt tel.: +48 85/ 74 55 708 lub +48 796 677 709. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h.

900miesiecznie to jest smieszne wynagrodzenie....a 1200 to standard..wiec dalej siedze na krzesle spokojnie przed laptopen..nie skacze z zachwytu!!!!  skad wam przyszlo do glowye ze to "bardzo aktrakcyjne wynagrodzenie"???

#186 2013-10-21 09:06:38

larysazajcew@gmail.com
Member

ella napisał:

opinfo napisał:

Podlaskie Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia Nr KRAZ 4959) poszukuje opiekunek osób starszych i chorych do pracy na terenie Niemiec.
    pokrywamy koszty podróży

język niemiecki
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: pracaniemcy@opieka.info.pl z dopiskiem „Opieka w Niemczech” lub kontakt tel.: +48 85/ 74 55 708 lub +48 796 677 709. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h.

900miesiecznie to jest smieszne wynagrodzenie....a 1200 to standard..wiec dalej siedze na krzesle spokojnie przed laptopen..nie skacze z zachwytu!!!!  skad wam przyszlo do glowye ze to "bardzo aktrakcyjne wynagrodzenie"???

Hej,Podlasianki,powinniscie napisac-WYNAGRODZENIE-bez "bardzo atrakcyjne",lepiej brzmi,a tak to aż glupio czytac,jk by to bylo ogloszenie do RUP,a nie na forum opiekunek,gdzie wszystcy wiedza ile wynosi TO atrakcyjne..

#187 2013-10-21 09:14:30

larysazajcew@gmail.com
Member

opinfo napisał:

pokrywamy koszty podróży

język niemiecki

A ,nawiasem mowiac,z tym kontaktowaniem sie to lipa,dzwonilam do was ,na odpowiedz czekam do dzis,jestem juz trzeci raz w Niemczech..moze nie potrzebujecie tak bardzo opiekunek?!

#188 2013-10-21 12:06:49

amelia
Przyjaciel Forum

larysazajcew@gmail.com napisał:

opinfo napisał:

pokrywamy koszty podróży

język niemiecki

A ,nawiasem mowiac,z tym kontaktowaniem sie to lipa,dzwonilam do was ,na odpowiedz czekam do dzis,jestem juz trzeci raz w Niemczech..moze nie potrzebujecie tak bardzo opiekunek?!

No i proszę, ładne kwiatki.

#189 2013-10-21 12:37:30

opiekunka na zastępstwo
Member

...To jest po prostu oferta dla Rosjanek i Rumunek... Polki plasuja sie na wyzszym poziomie płacowym oraz jakości usług. Praca Polek ceniona wyzej jako profesjonalna i pewna. Polki sa zdecydowanie bardziej pozadane na rynku niemieckim jako opiekunki 24h. Jak to juz zostało wiele razy-  nie tylko na tym forum powiedziane-, klient niemiecki ceni Polskie opiekunki min. za serce, i podejscie do podopiecznego. To "serce" własnie, jest sednem pracy opiekunki. Serce to znak rozpoznawczy opiekunki z Polski. :-) Tej cechy nie da sie wyuczyć ani kupić...trzeba sie odpowiednio urodzic ...:-)))

opinfo napisał:

•    legalne zatrudnienie, opłacanie składki ZUS
•    bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 900 – 1200 Euro netto (na rękę)
•    kontrakty na 2 – 3 miesiące z możliwością przedłużenia
•    pokrywamy koszty podróży

•    język niemiecki
•    doświadczenie w opiece nad osobą starszą

#190 2013-10-23 10:24:47

iza46
Member

http://www.praca4u.net/opiekunka-dla-78 … 96358.html    czyzby cos nowego?skladki w Niemczech i podatki tez.Jakies machlojki z gewerba lub Minijoob?

#191 2013-10-23 11:08:18

kulka129
Member

opiekunka na zastępstwo napisał:

...To jest po prostu oferta dla Rosjanek i Rumunek... Polki plasuja sie na wyzszym poziomie płacowym oraz jakości usług. Praca Polek ceniona wyzej jako profesjonalna i pewna. Polki sa zdecydowanie bardziej pozadane na rynku niemieckim jako opiekunki 24h. Jak to juz zostało wiele razy-  nie tylko na tym forum powiedziane-, klient niemiecki ceni Polskie opiekunki min. za serce, i podejscie do podopiecznego. To "serce" własnie, jest sednem pracy opiekunki. Serce to znak rozpoznawczy opiekunki z Polski. :-) Tej cechy nie da sie wyuczyć ani kupić...trzeba sie odpowiednio urodzic ...:-)))
Znam osobiscie ukrainke która pojechała do opieki za 300e
skandal

opinfo napisał:

pokrywamy koszty podróży

język niemiecki

#192 2013-10-23 12:44:56

larysazajcew@gmail.com
Member

kulka129 napisał:

opiekunka na zastępstwo napisał:

Znam osobiscie ukrainke która pojechała do opieki za 300e
skandal

opinfo napisał:

pokrywamy koszty podróży

język niemiecki

To nie skandał,tylko akt desperacji..Ta Pani z Ukrainy uwaza że za 300 ojro zlapalaPana Boga za nogi,u siebie w domu wymieni te ojro w przeliczniku 1:10,bedzie to 3000 hrywien,suma nie do pogardzenia tam,gdzie ludzie musza zyc za 600-800 hrywien,a ceny niestety w sklepach podobne do naszych,a hrywna 0.35 zł..

#193 2013-10-23 16:09:28

iza46
Member

OPIEKA Szukam zmienniczki od 15 drgudnia wiecej informacji udziele pod numerem 015738693594 Miejsce pracy Mannheim!!!prosze dzwonic do 21szej;)
http://www.mypolacy.de/ogloszenia/opiek … 35353.html

#194 2013-10-26 08:27:03

jakniew
Member

Znalazłam to coś w internecie:

Pani Ewa, z PERSONNEL SOLUTIONS już 2 lata – „polecam pracę w Personnel Solutions każdemu, kto ceni sobie legalną pracę w Niemczech u sprawdzonej rodziny. Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas, oprowadzane są wszystkie składki i mam świadomość, że w razie potrzeby zawsze mam się do kogo zwrócić”

ZARÓB Z NAMI NAWET 2200 € miesięcznie!

Opiekun/ka osób starszych– umowa o pracę!

Miejsce pracy: NIEMCY
Nr ref.:

ZAPEWNIAMY

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE  oraz DODATKOWE PREMIE I BONUSY:

250 zł dodatkowo - jeśli polecisz znajomą opiekunkę, która podpisze z nami umowę

i przepracuje co najmniej 1 miesiąc

400 zł dodatkowo - jeśli przepracujesz w Niemczech  nieprzerwanie 3 miesiące

1000 zł dodatkowo - jeśli przepracujesz w Niemczech nieprzerwanie 6 miesięcy

jeśli wyjedziesz do pracy między 1.10.2013 a 31.05.2014  - w czerwcu 2014 weźmiesz udział w losowaniu wycieczki zagranicznej o wartości 2,500 zł

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą

Pełne ubezpieczenie, opłacane składki ZUS

Bezpłatny dojazd i powrót

Pełną organizację wyjazdu, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Elastyczne terminy wyjazdów

ZADANIA

Sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

Proste prace domowe

WYMAGANIA

Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą mile widziane

Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Cierpliwość, wyrozumiałość, pogodne usposobienie

Mile widziane wykształcenie medyczne lub pielęgniarskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji praca@pewnaopieka.pl  tel.783-295-205

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko

z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3636)

#195 2013-10-26 08:29:55

jakniew
Member

Firma Opieka S.W. z kilkuletnim doświadczeniem prowadzi stały nabór opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec.

Dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy doświadczonych, posługujących się przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego opiekunek.

Zapewniamy legalną pracę, wysokie zarobki oraz stały kontakt i pomoc biura podczas pobytu w  Niemczech.

Posiadamy oferty z regionu Nordrhein-Westfalen.

Jeżeli jesteś sumienną, miła i cierpliwą osobą, szukasz legalnej pracy, w rzetelnej firmie, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00

Osoba kontaktowa: Sabina Wollny / Anna Kaliciak
Tel.: 519-421-903
eMail: opieka.sw@gmail.com

#196 2013-10-26 08:53:34

krysta63
Member

Byłam z tą firmą PERSONNEL SOLUTIONS  na kilku wyjazdach,tak upiększają,ze o mało z krzesła nie spadłam.2.200e chyba na dwa miesiące.
Na święta nic opiekunki z firmy nie dostawały,chyba ze prywatnie od rodziny.Żadnego tel od koordynatora ani jego samego nigdy nie uświadczyłam.A te bonusy co piszą,to pewnie na przyciągnięcie nowych osób do firmy.Panie w firmie zmieniają sie w szybkim tempie,co wyjazd miałam to znowu inna pani w biurze.
fakt-umowa o prace i wypłata w zł na czas były.Ubezp na czas zjazdu też było.Ale zarobki bardzo bardzo zawyzyli.

#197 2013-10-26 09:06:32

MagdaM
Member

Witam,
co sądzicie o reklamie oddziału Private Care werbującego opiekunki do opieki w Szwajcarii? Pracuje któraś Pani u nich? Jest to realne?
Amelia, to ja, Magda, nie żadna niezidentyfikowana naganiaczka:)

#198 2013-10-26 09:19:07

jakniew
Member

krysta63 napisał:

Byłam z tą firmą PERSONNEL SOLUTIONS  na kilku wyjazdach,tak upiększają,ze o mało z krzesła nie spadłam.2.200e chyba na dwa miesiące.
Na święta nic opiekunki z firmy nie dostawały,chyba ze prywatnie od rodziny.Żadnego tel od koordynatora ani jego samego nigdy nie uświadczyłam.A te bonusy co piszą,to pewnie na przyciągnięcie nowych osób do firmy.Panie w firmie zmieniają sie w szybkim tempie,co wyjazd miałam to znowu inna pani w biurze.
fakt-umowa o prace i wypłata w zł na czas były.Ubezp na czas zjazdu też było.Ale zarobki bardzo bardzo zawyzyli.

Typowe: chwyt marketingowy i ważne by pod taki ogłoszeniami każdy kto miał do czynienia z daną firmą napisze swoją opinię.

#199 2013-10-26 09:53:31

amelia
Przyjaciel Forum

jakniew napisał:

Firma Opieka S.W. z kilkuletnim doświadczeniem prowadzi stały nabór opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec.

Dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy doświadczonych, posługujących się przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego opiekunek.

Zapewniamy legalną pracę, wysokie zarobki oraz stały kontakt i pomoc biura podczas pobytu w  Niemczech.

Jeżeli jesteś sumienną, miła i cierpliwą osobą, szukasz legalnej pracy, w rzetelnej firmie, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00

Z firmą Sabina Wolny wyjeżdżałam. Kobieta w "porzo", ale miała poj.b@ną koordynatorkę w Niemczech- Ewelinę N. i tylko dlatego z nią nie jeżdżę. Ja byłam wówczas ( 2 lata temu) na swojej działalności . Nie wiem jakie teraz stosuje umowy. P. Sabina jest słowna i ugodowa.

Ostatnio edytowany przez amelia (2013-10-26 09:54:29)

#200 2013-10-26 22:52:17

ahha
Member

amelia napisał:

jakniew napisał:

Z firmą Sabina Wolny wyjeżdżałam. Kobieta w "porzo", ale miała poj.b@ną koordynatorkę w Niemczech- Ewelinę N. i tylko dlatego z nią nie jeżdżę. Ja byłam wówczas ( 2 lata temu) na swojej działalności . Nie wiem jakie teraz stosuje umowy. P. Sabina jest słowna i ugodowa.

Potwierdzam kobieta jest w 'porzo' nawet bardzo ale nie ma zwrotu kosztow podrozy (powiedziala mi P.Sabina Wolny) ze ich koordynatorka w Niemczech tak ustala z rodzinami.Szkoda (:

#201 2013-11-12 08:55:21

iza46
Member

Praca dla opiekuna z doświadczeniem na zastępstwo od grudnia do końca stycznia około 7 do 8 tygodni Wynagrodzenie 1100 euro miesięcznie ,wymagany komunikatywny Niemiecki oraz prawo jazdy kat.B warunek konieczny Praca u miłej rodziny prawdziwa rodzina atmosfera,bardzo dobre wyżywienie, Pani porusza się na wózku jest samodzielna, sama gotuje Do obowiązków należy jeżdżenie z Panią,sprzątanie domu,pranie,prasowanie i utrzymanie czystości koło domu Oferta jest prywatna bez pośredników i proszę o kontakt osoby prywatne żadnych firm Zainteresowanych proszę o podanie numeru telefonu ale tylko osoby znające Niemiecki minimum w stopniu komunikatywnym
My Polacy
a: Dzisiaj, 05:02 | Dodane przez: krzysztof63 1100euro                        Pilnie szukamy prywatnie do osoby lezacej niepalacej opiekunki.
Chetnie z Gewerbe albo A1, doswiadczonej, gotowej na systematyczne zmiany. Rodzina czesciowo mowi po polsku, ale podstawy jezyka konieczne. Prosze napisac kilka slow o sobie, chetnie ze zdjeciem i referencjami i podac numer telefonu. Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedzi - Edyta   www.pajeczyna.pl

Ostatnio edytowany przez iza46 (2013-11-12 08:57:15)

#202 2013-11-13 22:34:07

urszula47
Member

szukam zmienniczki od 1.12.2013  przy babci chodzacej z demencja.j.niem.komunikatywny
na 2 miesiace.e-mail:pielegniarka23827@t-online.de   http://www.pajeczyna.pl/niemcy/Oferty_P … -2013.html

#203 2013-11-27 13:10:59

urszula47
Member

Dla zaczynajacych prace: Szukamy opiekunek chętnych podjąć pracę na święta w ramach zastępstwa. Mamy do zaoferowania 1,2,3 tygodniowe zmiany. Za święta oprócz wynagrodzenie 150 Euro do ręki dla opiekunki Więcej informacji mailowo lub telefonicznie- 713778888 Firma Medipe

#204 2013-12-11 10:34:16

urszula47
Member

Dam prace pielgniarce z Polski z nowym dyplomem albo dlugim stazem pracy, umozliwiam nostryfikacje dyplomu, pomoc w znalezieniu mieszkania, tylko powazne oferty, praca dlugoterminowa, znajomosc j,niemieckego baza, mozliwosc kursu  link http://www.mypolacy.de/ogloszenia/piele … 66834.html

#205 2013-12-12 08:00:56

ANTONIA***
Member

Nie wiem, czy się komuś przyda...
Wczoraj dowiedziałam się, że do 10 stycznia 2014 roku wszystkie Versicherungskarten muszą być opatrzone fotografiami . Jeżeli nie, to lekarz ma prawo wystawić rachunek , bo Krankenkassy nie będą opłacały . Wiem, że niektóre z nas są ubezpieczone przy niemieckich kasach chorych - czyli gnam na pocztę i wysyłam swoje zdjęcie.

Pozdrawiam...

Dokładnych informacji oczekujcie od Pflegera.

#206 2013-12-12 08:10:02

iza46
Member

Ja mam od roku juz taka karte,gdyz Kasa poinformowala mnie o tym aby jak najszybciej doslac zdjecie paszportowe.Wyslano mi specjalny formularz z miejscem na przyklejenie owego zdjecia.

#207 2013-12-12 08:36:20

pfleger
Member

ANTONIA*** napisał:

Nie wiem, czy się komuś przyda...
Wczoraj dowiedziałam się, że do 10 stycznia 2014 roku wszystkie Versicherungskarten muszą być opatrzone fotografiami . Jeżeli nie, to lekarz ma prawo wystawić rachunek , bo Krankenkassy nie będą opłacały . Wiem, że niektóre z nas są ubezpieczone przy niemieckich kasach chorych - czyli gnam na pocztę i wysyłam swoje zdjęcie.

Pozdrawiam...

Dokładnych informacji oczekujcie od Pflegera.

Nie wszystkie Versicherungskarten musz miec od 2014 roku zdjecie
Dokładnych informacji oczekujcie od ANTONIA***

#208 2013-12-12 10:41:02

Babcia Wanda
Member

http://www.pflegeagenturplus-dinslaken.de/        może szukającym bezpośrednio pracy komus się ten adres przyda

sympatycznie dosyć to wygląda   :-)

#209 2013-12-15 19:15:09

zuza
Member

MagdaM napisał:

Witam,
co sądzicie o reklamie oddziału Private Care werbującego opiekunki do opieki w Szwajcarii? Pracuje któraś Pani u nich? Jest to realne?

to tylko reklama żeby zwerbować dane do swojej bazy.....oferują prace w de a tak naprawdę to jeszcze nigdy nie dostałam propozycji mimo ze jezyk dobrze znam i jestem w sile wieku i referencje wiec za bardzo nie wiem o co im chodzi chociaż proponują na portalach "my polacy" itp.
prace w Szwajcarii od 850-1200e

Magda dziwisz się ze żadna opiekunka nie zabiera glosu?---bo tam jeszcze nikt z tej firmy nie wyjechal--tak to widze

#210 2014-01-14 17:36:55

wampirek
Member
Od: slaskie

Wtam! szukam dla znajomych kogoś do małżonków,podam info na meila praca na Westwalii,

#211 2014-01-14 19:51:40

marcelinka
Member
Od: gdzieś na świecie :)

wyslalam ci wampirku meila

#212 2014-01-14 21:58:27

profisystem2
New member

Witam serdecznie,

nazywam się Grzegorz, i poszukuję pracy jako opiekun seniora w Niemczech.

Moja znajomość języka jest komunikatywna (kilka lat mieszkałem w Niemczech)

Ostatnie 2 miesiące spędziłem z żoną na stelli, ona opiekowała się seniorką a ja robiłem drobne prace remontowe w domu podopiecznej, zdarzyłem zobaczyć na czym praca polega i czego się spodziewać.

Mogę wyjechać od ZARAZ.

Numer kontaktowy 531178569 lub 587188190

e-mial - profisystem2@wp.pl

pozdrawiam

#213 2014-01-15 09:31:30

MagdaM
Member

zuza napisał:

MagdaM napisał:

Witam,

to tylko reklama żeby zwerbować dane do swojej bazy.....oferują prace w de a tak naprawdę to jeszcze nigdy nie dostałam propozycji mimo ze jezyk dobrze znam i jestem w sile wieku i referencje wiec za bardzo nie wiem o co im chodzi chociaż proponują na portalach "my polacy" itp.
prace w Szwajcarii od 850-1200e

Magda dziwisz się ze żadna opiekunka nie zabiera glosu?---bo tam jeszcze nikt z tej firmy nie wyjechal--tak to widze

Dokładnie jest tak, jak piszesz- do Szwajcarii nie mają ofert, ale do Niemiec w każdej chwili można jechać. Dziękuję;)

#214 2014-01-15 10:10:16

DanusiaS
Member

Czy ktoś zna panią Grażynę oferującą pracę za co chce 250 EU !!!!!! i to z góry?

Ostatnio edytowany przez DanusiaS (2014-01-15 10:10:49)

#215 2014-01-15 11:56:01

simona1961
Member

DanusiaS napisał:

Czy ktoś zna panią Grażynę oferującą pracę za co chce 250 EU !!!!!! i to z góry?

Nie znam, ale słyszałam, że sa takie panie. Radzę się trzymac od takich z daleka, bo mozna stracic pieniądze, a pracy się nie doczekac.

#216 2014-01-15 12:25:13

DanusiaS
Member

malagosia napisał:

DanusiaS napisał:

Pomogłam już nie raz znaleźć komuś pracę,nie raz robiłam za tłumacza,kiedy dziewczyny nie mogły się porozumieć z podopieczną czy rodziną,ale nigdy przenigdy nie wzięłam od nikogo nawet jednego centa.
Świństwo wielkie to jest,żeby zarabiać na czymś takim pieniądze.

Dzieki  Simona za ostrzeżenia , Też uważałam ,że to trochę "grubymi nićmi" szyte ...... no ale jak to ja hi hi hi smile chciałam sie upewnić

Ostatnio edytowany przez DanusiaS (2014-01-15 12:26:47)

#217 2014-01-15 16:19:25

wodniczka6
Member

Witam Was serdecznie chociaż na to forum zaglądałam  często i korzystałam z Waszych rad ,które na początku mojej pracy były bardzo pomocne to teraz  dopiero zdecydowałam  się zalogować aby jeszcze raz skorzystać z Waszej pomocy .Do opieki wyjeżdżam  od 2 lat język komunikatywny obecnie jestem w domu i poszukuję pracy moja babcia  do której jezdziłam zmarła.Może któraś z Was potrzebuje zmienniczki od 20  01 mogę podjąć pracę ,kontakt  na meila .Pozdrawiam

#218 2014-01-16 12:50:47

ahha
Member

Dziewczyny i chlopaki tez wink jakby ktos wiedzial o jakiejs pracy na juz ! napiszczie prosze do mnie na privat.
          Bede wdzieczna jak nie wiem co smile

#219 2014-01-17 12:30:25

agajaga
New member

<Dziewczyny -może w osobnym wątku będziemy przekazywały informacje o wolnym miejscu pracy .Co wy na to?>

Witajcie Opiekuneczki fajnie tu u Was smile okey miejsce i dorze się w nim sprawujecie...właśnie jestem w trakcie poszukiwań jak coś macie prosze napisać do mnie jak coś znajde godnego tez dam znać..byłam chora a teraz świat wydaje się taki wspaniały.
Pozdrawiam trzymajcie się jakoś i duzo dobrego życze.

#220 2014-01-17 14:44:32

Krycha
Member

witaj wodniczka6 świeże ogłoszenie pojawiło się na medipe - wyjazd do Großerlach - 26.01.2014 do 84 letniej babci,
Wymagania:
Dobra znajomość  języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
Dobry stan zdrowia.
Osoba niepaląca
Prawo jazdy
Wynagrodzenie 1100€  - może Cię zainteresuje. Pozdrawiam

#221 2014-01-18 13:08:05

larysazajcew@gmail.com
Member

Krycha napisał:

witaj wodniczka6 świeże ogłoszenie pojawiło się na medipe - wyjazd do Großerlach - 26.01.2014 do 84 letniej babci,
Wymagania:
Dobra znajomość  języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
Dobry stan zdrowia.
Osoba niepaląca
Prawo jazdy
Wynagrodzenie 1100€  - może Cię zainteresuje. Pozdrawiam

Zastanawiajaco brzmi to "predyspozycje psychologiczne,cierpliwosc...dobry stan zdrowia.."Czyzbyostra demencja ,transfer lubiacego dobrze zjesc pdp?...

#222 2014-01-18 18:22:00

Gabi55
Member

Natknęłam się na "fajne" ogłoszenie:

"Poszukujemy opiekunki dla Pani: 82 lata, 165 cm, 65 kg. Pani cierpi na demencję, Parkinsona oraz nietrzymanie moczu. Przeważnie porusza się samodzielnie, natomiast kiedy jest osłabiona porusza się na wózku inwalidzkim. Pani mieszka z rodziną w domu.

Do dyspozycji opiekunki przyczepa kempingowa lub domek letniskowy.
Obowiązki: pielęgnacja ciała, pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Wyjazd ? 4 luty
Wynagrodzenie- 1200 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy- Niederkruechten (ok. Moenchengladbach)

Pani z rodziną (którą pewno trzeba będzie obługiwać, ciekawe ile osób) mieszka w domu - opiekunka w przyczepie kempingowej .......szkoda, że nie w namiocie big_smile

#223 2014-01-18 19:40:05

ANTONIA***
Member

Gabi, nie masz pojęcia jak komfortowo można mieszkać w przyczepie kempingowej...
Jeżeli należy do tych nowocześniejszych masz tam do dyspozycji wszystko -  zimą i latem. Ciekawostka: niezbyt bogaci renciści w Niemczech zamiast płacić Miete, ciułają ( zanim przejdą w stan spoczynku ) na domek kempingowy i zamieszkują w nim. Są czasami udręką dla władz miasta, bo nie wiadomo co z nimi zrobić. Niby nie jest to zabronione, a jednak...Gdzieś to czytałam.

#224 2014-01-18 20:27:39

Gabi55
Member

ANTONIA*** napisał:

Gabi, nie masz pojęcia jak komfortowo można mieszkać w przyczepie kempingowej...
Jeżeli należy do tych nowocześniejszych masz tam do dyspozycji wszystko -  zimą i latem. Ciekawostka: niezbyt bogaci renciści w Niemczech zamiast płacić Miete, ciułają ( zanim przejdą w stan spoczynku ) na domek kempingowy i zamieszkują w nim. Są czasami udręką dla władz miasta, bo nie wiadomo co z nimi zrobić. Niby nie jest to zabronione, a jednak...Gdzieś to czytałam.

Pod warunkiem, że przyczepa komfortowa ....nie ma wydzielania choćby wody na prysznic itp....
Ja raczej bym tu nie zaryzykowała, do tego luty !
Jedyny plus - to chyba spokojne noce big_smile .....chciaż, jak wyposażą w Babyphone - to być może trzeba będzie latać w piżamie po śniegu  wink

Ostatnio edytowany przez Gabi55 (2014-01-18 20:28:52)

#225 2014-01-19 11:21:42

myszkamiki
Member

Gabi55 napisał:

Natknęłam się na "fajne" ogłoszenie:

"Poszukujemy opiekunki dla Pani: 82 lata, 165 cm, 65 kg. Pani cierpi na demencję, Parkinsona oraz nietrzymanie moczu. Przeważnie porusza się samodzielnie, natomiast kiedy jest osłabiona porusza się na wózku inwalidzkim. Pani mieszka z rodziną w domu.

Do dyspozycji opiekunki przyczepa kempingowa lub domek letniskowy.
Obowiązki: pielęgnacja ciała, pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Wyjazd ? 4 luty
Wynagrodzenie- 1200 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy- Niederkruechten (ok. Moenchengladbach)

Pani z rodziną (którą pewno trzeba będzie obługiwać, ciekawe ile osób) mieszka w domu - opiekunka w przyczepie kempingowej .......szkoda, że nie w namiocie big_smile

Jak opiekunce nie pasuje przyczepa to zawsze moze na dworcu zamieszkac. Płacą i wymagają. I to pewnie na czarno. 1200 to zadna rewelacja bez składek, ubezpieczenia...

#226 2014-01-19 21:07:25

elizabetela
New member

amelia napisał:

Ella52 napisał:

Dziewczyny -może w osobnym wątku będziemy przekazywały informacje o wolnym miejscu pracy .Co wy na to?

Ja nie mam nic przeciw temu, ale chyba nie będzie tego za wiele?.......

czesc dziewczyny a ja dopiero mam wyjechac,szukam dopiero ogloszen

,

#227 2014-01-20 16:02:43

basia30
New member

Witam , może któraś z was potrzebuje zmienniczki . Jestem w trudnej sytuacji i będę wdzięczna za pomoc.Mój numer 512430546

#228 2014-01-22 19:01:15

wodniczka6
Member

Witam i dzięki za wasze chęci pomocy ,w znalezieniu pracy , te ogłoszenia to faktycznie // komfortowe warunki// .Ale mam nadzieję że w końcu uda mi się coś poszukać z waszą pomocą ,i znajdzie się ktoś kto ma sprawdzoną pracę jestem gotowa na wyjazd .Pozdrawiam cieplutko .

#229 2014-01-24 19:21:26

agajaga
New member

Witajcie znalazłam Na ...My Polacy De...w niedziele mam jechać ..z opowiadań pani pośredniczącej wszystko naj najjj
aż się boje ..co mnie tak naprawdę czeka..

#230 2014-01-24 21:10:09

krysta63
Member

Dżizas---masz odwage dziewczyno.Jasne,ze pośredniczka nagada ci ,że wszystko jest cukierkowo i na najwyższym poziomie.Ale na miejscu wszystko sie wyjasni.
Ciekawe czy znasz choc troche język i czy bylaś już na stelli?
daj znac nam jak będzie na miejscu,jeśli będziesz miała neta.
3maj sie

agajaga napisał:

Witajcie znalazłam Na ...My Polacy De...w niedziele mam jechać ..z opowiadań pani pośredniczącej wszystko naj najjj

#231 2014-01-24 22:54:17

annnacastor
New member

Witam Panie I Panowie poniżej przedstawiam ofertę pracy:

PIELĘGNIARKA PIELĘGNIARZ, OPIEKUN MEDYCZNY.
Firma:    CASTOR SP. Z O.O.

Region:    za granicą
Miasto:    Hamburg
Stanowisko:    PIELĘGNIARKA PIELĘGNIARZ, OPIEKUN MEDYCZNY.
Numer referencyjny:    01/2014

Dla renomowanej placówki opieki w samym sercu Hamburga szukamy Pielęgniarek, Pielęgniarzy oraz Opiekunów Medycznych.

W związku z ofertą będzie organizowane spotkanie informacyjne w Poznaniu z dyrekcją placówki tj. 31.01.2014
Na spotkanie kandydaci otrzymają indywidualne zaproszenie.
Opis stanowiska:
• Podstawowa opieka i leczenie w systemie trzyzmianowym
• Podawanie leków.
• Dokumentacja opieki.
• Wsparcie mieszkańców w codziennych sytuacjach.
• Motywowanie mieszkańców, zapewnienie miarodajnej rozrywki, towarzystwa.
• Wysoka jakość opieki , biorąc pod uwagę wymagania prawne.
Wymagania: Dyplom Pielęgniarski oraz pozwolenie wykonywania zawodu lub szkolenia opiekuńcze
- adekwatnie do stanowiska aplikacyjnego.
Dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny.
• Czerpanie radości i satysfakcji z pracy z ludźmi.
• Pierwsze doświadczenie zawodowe mile widziane , ale nie są niezbędne
• Elastyczność , odpowiedzialność i zorganizowany sposób pracy
• Zaangażowanie i chęć do pracy w systemie zmianowym jak i również w weekendy.
Oferujemy: Stałe stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec i tym samym niemiecką umowę, co za tym idzie pełen pakiet świadczeń socjalnych jakie oferuje Państwo niemieckie.

• • Atrakcyjne wynagrodzenie

• • Elastyczne godziny pracy : pełen etat , w niepełnym wymiarze godzin.

• • Praca w nocny tylko na wezwanie podopiecznych

• • Regulowany wolny czas

Mamy również możliwość zatrudnienia członków rodziny w innych branżach
Chętne osoby nie spełniające wymagań językowych mają możliwość przeszkolenia językowego w organizowanych przez nas kursach (wymagana dobra podstawa językowa).
Aplikacja:  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów zgodnie z poniżej podanymi informacjami wraz z nr referencyjnym ogłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Wymagane dokumenty:    CV
Zgłoszenia do dnia:    30.01.2014
Zgłoszenia prosimy przesłać:    Drogą elektroniczną:

a.zygalska@castor-logistic.pl
Tel: +48 691150740
PROSIMY O DOŁĄCZENIE KLAUZULI :Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

#232 2014-01-25 14:16:15

veronika
New member

Witam,

szukam opiekunki, która jest gotowa podnosić osobę podopieczną. Dobre warunki pracy i płacy. Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Wiecej szczegółów na maila, po zaakceptowaniu CV przez pracodawcę. Osoby zainteresowane, proszę przesyłać CV ze zdjęciem lub z fotką całej osoby, z opisem doświadczenia, wiek do lat 50-ciu, na adres veeeronikaaa@interia.pl.

Pozdrawiam,
Veronika.

#233 2014-01-25 15:01:40

krysta63
Member

podnosić osobe  podopieczną??jeśli nie ma lifta,a osoba jest ciężka i sztywna to żadne pieniądze nie wynagrodzą utraty z zdrowia,szczegulnie kręgosłup jest narażony i przepukliny można dostac.Taka "uszkodzona" opiekunka długo będzie się leczyc.A jak jest w polskiej służbie zdrowia-każdy wie.
Więc do dzwigania potrzebne są dwie opiekunki,a to kosztuje droga pani.

#234 2014-01-25 20:30:43

veronika
New member

krysta63 napisał:

podnosić osobe  podopieczną??jeśli nie ma lifta,a osoba jest ciężka i sztywna to żadne pieniądze nie wynagrodzą utraty z zdrowia,szczegulnie kręgosłup jest narażony i przepukliny można dostac.Taka "uszkodzona" opiekunka długo będzie się leczyc.A jak jest w polskiej służbie zdrowia-każdy wie.
Więc do dzwigania potrzebne są dwie opiekunki,a to kosztuje droga pani.

osoba nie jest "ciężka i sztywna". może źle to ujęłam. Chodzi o pomoc przy przemieszczaniu się, wymagane większa ilość siły. Dlatego powinna to być osoba w miarę wysportowana. Nie będę opisywać na forum co należy robić przy tej osobie, bo za bardzo ją szanuję. Jeśli znajdzie się osoba chętna, odpowiadająca wymaganiom i zaakceptowana przez pracodawcę, to napiszę jakie są obowiązki w wiadomości prywatnej. Pracowałam przy tej osobie. Mogę polecić.

#235 2014-01-25 22:36:33

kryspinka
Member

to zalezy ile wazy lepiej od razu napisac ile kg.bo inaczej podnosi sie osobe co ma 40 dla mnie to akurat pestka a inaczej osobe co wazy 80 i w dodatku jeszcze trzyma sie z całych czego może chyba powinnas takie rzeczy napisać

#236 2014-01-25 23:12:24

andrea
Member

veronika napisał:

Witam,

szukam opiekunki, która jest gotowa podnosić osobę podopieczną. Dobre warunki pracy i płacy. Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Wiecej szczegółów na maila, po zaakceptowaniu CV przez pracodawcę. Osoby zainteresowane, proszę przesyłać CV ze zdjęciem lub z fotką całej osoby, z opisem doświadczenia, wiek do lat 50-ciu, na adres veeeronikaaa@interia.pl.

Pozdrawiam,
Veronika.

Co to znaczy "podnosić osobę podopieczną"? Może potrzebny lekkoatleta ciężarowiec, bo nikt normalny nie jest w stanie w 100% dżwigać człowieka.
Własne zdrowie najważniejsze.

#237 2014-01-26 00:27:20

amelia
Przyjaciel Forum

andrea napisał:

veronika napisał:

Witam,

Pozdrawiam,
Veronika.

Co to znaczy "podnosić osobę podopieczną"? Może potrzebny lekkoatleta ciężarowiec, bo nikt normalny nie jest w stanie w 100% dżwigać człowieka.
Własne zdrowie najważniejsze.

Genau.

#238 2014-02-07 14:24:44

Krycha
Member

Gdyby kogoś interesowała praca we wschodniej części Niemiec, to znalazłam na Medipe nowe ogłoszenie , wyjazd od 27 lutego do Weiden:
Oferują:           
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
atrakcyjne wynagrodzenie,
opłacone składki ZUS,
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
pokrycie kosztów przejazdu,   

Potrzebna osoba do opieki nad 82-letnim mężczyzną (waga:72 kg, wzrost: 175 cm). Pflegestufe 2. Pan cierpi na Alzheimera i Parkinsona, a także: osteoporozę, inkontynencję i dolegliwości związane z wiekiem. Mężczyzna jest po udarze, ma problemy z mówieniem i wzrokiem oraz lekko zaburzoną orientację. Pacjent porusza się ze wsparciem, potrzebuje pomocy w transferze. W domu Pacjenta znajduje się: rollator, wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko oraz inne sprzęty ułatwiające opiekę. 
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjenta całkowitą opieką, należeć będzie: pomoc podczas kąpieli i pielęgnacji ciała Pacjenta, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc Pacjentowi przy ubieraniu się i rozbieraniu oraz przy spożywania posiłków, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych, dbanie o porządek w domu i sprzątanie.
Pan mieszka w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do dyspozycji Opiekunki w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką. W domu jest kot.
Wynagrodzenie: 1050 €

#239 2014-02-20 17:26:09

agajaga
New member

Witajcie moje kochane zyje ale co to za zycie....posredniczce mam płacic duzo..mam jesc jak ptaszek..najlepiej ciągle osiągalna bez przerwy ...w nocy po piec razy wstawac ,,no zycie jak w Madrycie
..dzis mam juz totaalnie dosc..

#240 2014-02-20 18:58:23

Jolanta
Member

agajaga napisał:

agajaga
Dzisiaj 17:26:09
Witajcie moje kochane zyje ale co to za zycie....posredniczce mam płacic duzo..mam jesc jak ptaszek..najlepiej ciągle osiągalna bez przerwy ...w nocy po piec razy wstawac ,,no zycie jak w Madrycie

No to wpadłaś jak śliwka w kompot
Mam nadzieje, że jeszcze pośredniczce nie zapłaciłaś ?
Powiedz jej. że za takie naj naj to naj naj najwyżej możesz jej podziękować.
Ale głowa do góry jutro jest też nowy dzień i może będzie lepszy od dzisiejszego.
Życzę powodzenia i wytrwałości. Pa

#241 2014-02-20 19:17:53

krysta63
Member

mówiłam,że mówiłam.......

agajaga napisał:

#242 2014-02-21 10:55:42

jasiak1@poczta.onet.pl
New member

Szukam pracy w opiece na marzec 2014 może być też do połowy kwietnia . Jeśli ktoś wie  o takiej ofercie to bardzo proszę o kontakt. Chętnie kogoś podmienię.Mój tel.+48727522884.Pozdrawiam.

#243 2014-02-21 11:30:34

amelia
Przyjaciel Forum

jasiak1@poczta.onet.pl napisał:

Szukam pracy w opiece na marzec 2014 może być też do połowy kwietnia . Jeśli ktoś wie  o takiej ofercie to bardzo proszę o kontakt. Chętnie kogoś podmienię.Mój tel.+48727522884.Pozdrawiam.

Z góry przepraszam za to co teraz napiszę ale będę szczera.To jest tylko moja ocena i nie musi być trafna.
           Dajesz takie lakoniczne ogłoszenie jak by tej pracy było tak dużo,  że wszyscy biją się o opiekunki, albo jak gdybyś była zmuszana do napisania takiego ogłoszenia " a nuż się nic nie trafi".
Nie podajesz żadnych danych odnośnie języka, odnośnie wieku, stażu, prawka, referencji. Nawet nie podajesz czy jesteś mężczyzną czy kobietą.
          Spodziewasz się . że po takim ogłoszeniu będą Cię wszyscy rozchwytywać???
Jeśli się myśli poważnie o pracy i chce się być poważnie traktowanym, to należy też poważnie i odpowiedzialnie podejść do tematu.
Jeśli nie wiesz jak to się robi , to pytaj . Myślę że znajdą się osoby chętne Ci pomóc.

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-21 11:51:15)

#244 2014-02-21 19:50:35

Jolanta
Member

amelia napisał:

Z góry przepraszam za to co teraz napiszę ale będę szczera.To jest tylko moja ocena i nie musi być trafna.
           Dajesz takie lakoniczne ogłoszenie jak by tej pracy było tak dużo,  że wszyscy biją się o opiekunki, albo jak gdybyś była zmuszana do napisania takiego ogłoszenia " a nuż się nic nie trafi".
Nie podajesz żadnych danych odnośnie języka, odnośnie wieku, stażu, prawka, referencji. Nawet nie podajesz czy jesteś mężczyzną czy kobietą.
Jeśli się myśli poważnie o pracy i chce się być poważnie traktowanym, to należy też poważnie i odpowiedzialnie podejść do tematu.
Jeśli nie wiesz jak to się robi , to pytaj . Myślę że znajdą się osoby chętne Ci pomóc.

No właśnie się grzecznie pyta i na pewno nie spodziewał się takiego traktowania - ale jak czytam to forum to takie podejście jest z twojej strony normalne.
Nie obraź się teraz ale normalnie jesteś upierdliwa, jak moja babcia z demencją

#245 2014-02-21 20:00:08

amelia
Przyjaciel Forum

Jolanta napisał:

amelia napisał:

No właśnie się grzecznie pyta i na pewno nie spodziewał się takiego traktowania - ale jak czytam to forum to takie podejście jest z twojej strony normalne.
Nie obraź się teraz ale normalnie jesteś upierdliwa, jak moja babcia z demencją

big_smile  nie obrażam się skarbie, kocham wszystkich ludzi nawet ciebie.

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-21 20:03:38)

#246 2014-02-22 13:12:08

Krycha
Member

skoro szuka to dlaczego jej nie pomóc?? A od połowy marca będą z Medipe potrzebować opiekunki do babci mieszkającej w Meinerzhagen, może Cię ten wyjazd zainteresuje:
Wymagania:                 
Potrzebna osoba do opieki nad 86-letnią kobietą (waga:58 kg, wzrost 163 cm). Pflegestufe 1. Pani ma demencję oraz żylaki.  Podopieczna jest w pełni komunikatywna, ale ma lekko zaburzoną orientację czasową. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby lub rollatora. Nie wymaga transferu. Pacjentka potrzebuje kompletnej pomocy w czynnościach związanych z higieną i pielęgnacją ciała oraz podczas spożywania posiłków, a także  pomocy w ubieraniu i rozbieraniu się. Kobieta sporadycznie budzi się w nocy. 
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie 24-godzinna gotowość w niesieniu pomocy, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie Pacjentce podczas spacerów, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych, robienie zakupów.
Podopieczna mieszka sama, w domu wielorodzinnym, w małym mieście. Do dyspozycji Opiekunki w pełni wyposażony pokój.

#247 2014-02-22 14:13:00

amelia
Przyjaciel Forum

Krycha napisał:

skoro szuka to dlaczego jej nie pomóc?? A od połowy marca będą z Medipe potrzebować opiekunki do babci mieszkającej w Meinerzhagen, może Cię ten wyjazd zainteresuje:
Wymagania:                 
Potrzebna osoba do opieki nad 86-letnią kobietą (waga:58 kg, wzrost 163 cm). Pflegestufe 1. Pani ma demencję oraz żylaki.  Podopieczna jest w pełni komunikatywna, ale ma lekko zaburzoną orientację czasową. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby lub rollatora. Nie wymaga transferu. Pacjentka potrzebuje kompletnej pomocy w czynnościach związanych z higieną i pielęgnacją ciała oraz podczas spożywania posiłków, a także  pomocy w ubieraniu i rozbieraniu się. Kobieta sporadycznie budzi się w nocy. 
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie 24-godzinna gotowość w niesieniu pomocy, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie Pacjentce podczas spacerów, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych, robienie zakupów.
Podopieczna mieszka sama, w domu wielorodzinnym, w małym mieście. Do dyspozycji Opiekunki w pełni wyposażony pokój.

... a kto mówi, żeby jej nie pomóc?, sama chętnie pomogę.....( w miarę swoich możliwości)

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-02-22 14:13:58)

#248 2014-03-14 16:46:27

urszula47
Member

dzis z www.jobleer.pl http://www.jobs.pl/oferty/work_express_ … 210_123539  ,jest jeszcze 2 oferty na jobleer:)p.s.nie jestem ani agentka ani nie pracuje w tej firmie,gwoli wyjasnienia.Choc znalam dziewczyny pracujace na ich warunkach/mlode i zbieraja na emeryturke/.

#249 2014-03-14 17:02:08

amelia
Przyjaciel Forum

urszula47 napisał:

dzis z www.jobleer.pl http://www.jobs.pl/oferty/work_express_ … 210_123539  ,jest jeszcze 2 oferty na jobleer:)p.s.nie jestem ani agentka ani nie pracuje w tej firmie,gwoli wyjasnienia.Choc znalam dziewczyny pracujace na ich warunkach/mlode i zbieraja na emeryturke/.

Gdyby mi zależało na umowie o pracę, to lepiej skorzystać z tej firmy, niż z takich co płacą 750 ojro.

#250 2014-03-18 23:16:10

amelia
Przyjaciel Forum

Któraś z Was szukała Heimów?

http://50plus.faz.net/

#251 2014-03-19 01:25:09

anulka andzia
Member

Witam...ja tez myslę ,ze nie wszystkie opiekunki trafiają w byle jakie miejsca....Sama znam dziewczyny ,które nawet nie są przez rodziny nazywane opiekunkami tylko kimś do towarzystwa...Miały mało pracy ,prawie wcale ...chodziły na basen z podopieczną ,jeżdziły na wycieczki...Czuły sie jak na wczasach .....Za tym szło wysokie wynagrodzenie.....Ale to są wyjątki.....Trzeba powiedzieć ,ze praca opiekunki to ciężki kawałek chleba ...rzadko zdarza się by pieniądze dostawać za nic....Z reguły pracując przez firmę dostaje się śmieciowe wynagrodzenie a tzw.śmietankę spija firma pośrednicząca...Wiem jak to sie odbywa i za jakie pieniądze...Sama kiedys też dawałam sie tak wykorzystywać...Ale człowiek uczy sie na błędach..

#252 2014-03-19 07:10:37

gosia12369
Member

Anulka napisz do mnie na maila    gosia12369@o2.pl  to umówimy sie na poniedziałek smile

anulka andzia napisał:

Witam...ja tez myslę ,ze nie wszystkie opiekunki trafiają w byle jakie miejsca....Sama znam dziewczyny ,które nawet nie są przez rodziny nazywane opiekunkami tylko kimś do towarzystwa...Miały mało pracy ,prawie wcale ...chodziły na basen z podopieczną ,jeżdziły na wycieczki...Czuły sie jak na wczasach .....Za tym szło wysokie wynagrodzenie.....Ale to są wyjątki.....Trzeba powiedzieć ,ze praca opiekunki to ciężki kawałek chleba ...rzadko zdarza się by pieniądze dostawać za nic....Z reguły pracując przez firmę dostaje się śmieciowe wynagrodzenie a tzw.śmietankę spija firma pośrednicząca...Wiem jak to sie odbywa i za jakie pieniądze...Sama kiedys też dawałam sie tak wykorzystywać...Ale człowiek uczy sie na błędach..

#253 2014-03-19 13:42:19

takajedna
Member

cześć,
słuchajcie, potrzebna opiekunka od najbliższej niedzieli, wymagania takie: nie paląca, prawo jazdy, dobry niemiecki może któraś z Was szuka albo ma namiary na koleżankę poszukującą. Okolice Frankfurtu.

#254 2014-04-06 11:22:58

urszula47
Member

Dla chcacych pracowac na warunkach niemieckich http://www.mypolacy.de/ogloszenia/opiek … 48322.html

#255 2014-04-14 20:04:34

agajaga
New member

Witajcie .To znowu ja.. dzieki za dobre rady z Panią Zarządzającą dałam sobie rade za te warunnkiii..wrociłam troche wczesniej ..Pomieszkałam troche w swoich domowych warunkach..i Fruuu w inne miejsce a tam a tam szkoda nawet pisac,,zamykano mnie w pokoju..ot co
Mam pecha.

#256 2014-05-03 07:47:52

piccola
Member

Witam wszystkich. Trochę mnie nie było ale już jestem i chętnie zastąpię kogoś po 11 maja na 2 lub 3 tygodnie smile

#257 2014-05-03 13:56:22

urszula47
Member

Moja znajoma jedzie do domciu /hiszpania/a firma szuka opiekunki za nia:) Firma Witold Zabłocki & Katarzyna Berger spółka cywilna poszukuje osób do pracy przy opiece nad osobami starszymi. Obecnie poszukujemy opiekunki do pary małżeńskiej od 09.05.2014 do 10.06.2014 bądź do 10.07.2014 r. Małżeństwo mieszka w Monachium, w samodzielnym domu. Profil podopiecznej: Pani Leila, 87 lat, 47 kg wagi, 152 cm wzrostu. Choruje na nadciśnienie, ma czasami problemy ze słyszeniem. Nie ma problemów z orientacją czasowo-przestrzenną ani rozróżnianiem osób. Pacjentka porusza się za pomocą rollatora, po schodach za pomocą krzesełka. Nie jest potrzebny transfer na łóżko. Potrzebuje pomocy przy myciu, w domu znajduje się podnośnik do kąpieli. Pacjentka nie potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu ani też przy jedzeniu. Podopieczna jest dobrym obserwatorem, jest zainteresowana tym co się dzieje w mediach, interesuje się nowościami. Bardzo dobrze czyta po angielsku (Times, Spiegel), mało je i pije. Profil podopiecznego: Pan Hermann, 88 lat, 77 kg wagi, 178 cm wzrostu. Pacjent ma zdiagnozowaną demencję, astmę, niedociśnienie, inkontynencję i depresję. Czasami ma problemy z mówieniem. Występują problemy z orientacją czasowo-przestrzenną i rozróżnianiem osób. Potrzebna pomoc przy wstawaniu i kładzeniu pacjenta do łóżka, pomoc w ubieraniu i myciu. Pacjent budzi się 2-3 razy w nocy. Podopieczny nosi pampersy. WYMAGANIA: język niemiecki dobry, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, prawo jazdy. Do dyspozycji opiekunki umeblowany pokój, samodzielna łazienka, Internet. Wynagrodzenie 1400 Euro netto miesięcznie. Osoby zainteresowane, spełniające w/w warunki proszę o kontakt pod nr tel. 33 866 21 73 lub na maila betreut@o2.pl

Email:      Betreut@o2.pl.XYZ   http://www.zielonakarta.com/ogloszenia.php

#258 2014-05-06 18:17:20

kasia63
Member

Moja super praca właśnie sie zakonczyła dosc nieoczekiwanie-babci skonczyly sie oszczedności i przeszla pod opieke Pflegedienst w związku z tym poszukuje nowego miejsca.Pracuje w opiece 4 lata,język komunikatywny,usposobienie wesołe:),opanowanie,doświadczenie.Palę i nie mam prawo jazdy.Mogę też wskoczyć na jednorazowe  zastepstwo,miesiąc lub 6 tygodni.Jestem do wziecia od połowy maja:) Info na meila.Chetnie założę gewerbę.Działalnosc gosp. polska zamknelam i nie planuje otwierac -duzy ZUS jest za duzy:).

#259 2014-06-10 13:47:04

iza46
Member

Na www.jobleer.pl dzis jest ogloszenie prywatne 300eur /tyg Duesseldorf .Troche malo bo jest niby zdrowa osoba dodatkowo.Ale od czego negocjacje?

#260 2014-06-20 15:51:59

urszula47
Member

POTRZEBNA PANI DO OPIEKI DLA BABCI 90 LAT,40 KM OD KOLONII.PRACA JEST NA 1 MIESIĄC.BABCIA POTRZEBUJE POMOC OGÓLNĄ,JEST OSOBĄ CHODZĄCĄ.PRACA JEST LEGALNA,UBEZPIECZENIE BRUTTO OD 3746 ZŁ.ZUS-POLSKA.PŁACE DO RĘKI W EURO,DWA RAZY W MIESIĄCU.OCZEKUJEMY KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI.TEL.884949004
http://www.mypolacy.de/ogloszenia/opiek … 04204.html

#261 2014-06-23 08:23:13

krystynka
Member

Jest praca!  Tylko dziewczyny do lat 40,wymóg pracodawcy ! Potrzebna Pani : pomoc domowa ,8 godzin pracy,5 dni w tygodniu,ubezpieczenie, zamieszkanie. Więcej info: annaskol@onet.pl

#262 2014-06-23 13:27:55

Karolinaa
New member

Hej ja bym wam chciała polecić firmę w której ja osobiście racuję chętnie skontaktuję z nią zainteresowane osoby ale tylko z bardzo dobrym angielskim firma jest wymagająca ale bardzo dobrze płatna w anglii na live ina i na godzinowe. Ja jestem z firm bardzo zadowolona. Ponieważ jestem teraz w pracy i mam mało czasu na regularne przelgądanie forum chętnie odpowiem na pytania mailowo pracadlaopiekunekanglia@o2.pl  chętnie pomogę z rekrutacją bo firma płaci pracownikom za polecenie ludzi maila tego specjalnie założyłam bo nie chce na forach podawać swojej poczty z imieniem i nazwiskiem

#263 2014-06-23 17:05:07

careteam
New member
Od: PL/DE

Potrzebna Opiekunka od zaraz do starszej pani w KREFELD. Potrzebny język na poziomie co najmniej komunikatywny +. Osoby zaintersowane proszę dzwonić lub wysłać sms z Imieniem i Nazwiskiem pod nr 517 263 248

#264 2014-06-23 17:28:35

genowefa55
New member

Witam wszystkich. Mam podjac prace w PCK IN KASSEL Izabela Sobocinski. Jednak slyszalam od wielu osob ze jest to firma gdzie Polki sa oszukiwane. Czesto maja nie wyplacane pieniadze. Poprosilam tez o opinie w MY POLACY. Otrzymalam tam negatywne odpowiedzi w ktorych odradzano mi prace w tej Firmie. Dlatego  Bardzo prosze ku przestrodze dla innych kobiet ktore chca tam pracowac ,osoby ktore pracowaly w Firmie PCK in Kassel Izabela Sobocinski ,oraz zostaly oszukane i zle potraktowane PISZCIE i serdecznie pozdrawiam.

#265 2014-06-24 11:37:19

Magda8585
New member

Witam poszukuję pracy w Osnabruk !! ktoś coś wie ??

#266 2014-06-25 09:48:56

Agnes44
Member

Magda8585 napisał:

Wejdź na jakąś lokalną gazetę w Osnabruck i poszukaj albo daj ogłoszenie na poloniuszu czy my polacy, ewentualnie na pajęczynie, że poszukujesz tam pracy.

#267 2014-06-25 11:36:09

amelia
Przyjaciel Forum

Agnes44 napisał:

Magda8585 napisał:

Wejdź na jakąś lokalną gazetę w Osnabruck i poszukaj albo daj ogłoszenie na poloniuszu czy my polacy, ewentualnie na pajęczynie, że poszukujesz tam pracy.

O, Agnes! Witaj. Co się z Tobą działo jak Cię nie było na forum tyle czasu?

#268 2014-06-25 12:52:53

urszula47
Member

Treść:
Firma Witold Zabłocki & Katarzyna Berger s.c. poszukuje osób do pracy przy opiece nad osobami starszymi. Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani 83 letniej, 60 kg, 158 cm wzrostu, mieszka sama w Unterhaching. Pacjentka ma zdiagnozowana demencję, alergię i inkontynencję. Dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa) pacjentka jeździ na kroplówki do szpitala w Monachium (trzeba ją tam zawozić). Przychodzi Pflegedienst do mycia pacjentki i rozdzielania leków. Pflegestufe:1. Problemy z orientacją czasowo przestrzenną. Porusza sie za pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego. Przy chodzeniu po schodach potrzebuje pomocy. Potrzebna pomoc przy kładzeniu sie na łóżko, ale nie kompletny transfer. Potrzebna pomoc przy codziennej toalecie ciała (w wannie jest krzesełko do mycia). Pacjentka nosi pampersy. Potrzebna pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu. Nie jest potrzebna pomoc przy jedzeniu. Pacjentka jest poddana gimnastyce ruchowej. Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim (komunikatywny) i prawem jazdy. Będzie podłączony Internet. Obowiazki opiekunki: robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie oraz asystowanie przy wizycie u lekarza (kroplówki). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel: 0048 33 866-21-73(pn.-pt. 9.00-15.00) lub 515-621-169 bądź przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Betreut@o2.pl Istnieje również możliwość kontaktu pod niemieckim numerem tel: 004917672364201

#269 2014-06-25 17:23:34

MediCare
New member

OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - NIEMCY - PRACA (MediCare Services sp. z o.o. sp. komandytowa)
Zarobki: 1000 - 1500 euro netto m-c

MediCare Services sp. z o.o. sp. komandytowa (www.mcare.pl) zajmuje się pozyskiwaniem i zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników z sektora medycznego. Wyłącznym partnerem spółki w zakresie pozyskiwania miejsc pracy dla oddelegowywanych pracowników jest z firma Pflegeo Hauspflege GmbH (www.pflegeo.de).

Opis stanowiska:
    wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków czy pomoc w ubieraniu się
    pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowanie posiłków, robienie zakupów etc.)
    czuwanie nad terminami wizyt lekarskich
    towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów, wyjazdów itp.
    pomoc przy czytaniu książek i gazet oraz organizowanie czasu wolnego
Wymagania:
    doświadczenie w opiece nad osobami starszymi/chorymi
    minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    dobry stan zdrowia
    dyspozycyjność
    mile widziane referencje i ukończone kursy kierunkowe oraz prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
    wysokie zarobki uzależnione od poziomu kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego z gwarancją terminowych wypłat
    legalne zatrudnienie na umowę o pracę
    wiele różnorodnych ofert dopasowanych do doświadczenia opiekuna i jego stopnia znajomości języka
    zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim ze szczególnym uwzględnieniem kwalifikacji i doświadczenia z branży związanej z opieką nad osobami starszymi na adres: info@mcare.pl

Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

#270 2014-06-25 18:09:20

Agnes44
Member

amelia napisał:

Agnes44 napisał:

Magda8585 napisał:

O, Agnes! Witaj. Co się z Tobą działo jak Cię nie było na forum tyle czasu?

jeździłam do Niemiec, a wróciłam bo zastanawiam się nad zmianą firmy i przeglądam różne opinie. Na razie jeszcze pojeżdżę z aktualnej firmy, ale jak podopieczna umrze, to zmieniam firmę i robię sobie mały rekonesans na przyszłość ;-)

Reklama