Symphony Care UK

Zatrudnimy opiekunów dla osób starszych w UK. Wymagane prawo jazdy i znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie, samochód służbowy oraz zwrot kosztów dojazdu do Anglii (Ł100)...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2016-10-24 20:27:01

barry
New member

Symphony Care UK

Zatrudnimy opiekunów dla osób starszych w UK. Wymagane prawo jazdy i znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie, samochód służbowy oraz zwrot kosztów dojazdu do Anglii (Ł100). Dokładne informacje: poland-symphony@mail.com

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu :-)

Reklama

Podobne tematy :

Praca z firma Private Care 24,zabrali mi pieniądze z wypłaty150 Euro!! - Okradli mnie z pieniędzy bez mojej wiedzy,zabrali 150 euro bez mojej wiedzy,napisali potrącenia inne na rachunku,gdy już wróciłam do domu i czekałam na pieniądze następne, za swoją ciężką prace, ktoś z rodzinnki wysłał zdjęcia jakieś śmieszne z poplamioną wykładziną gdzie już mnie tam nie było 3 tygodnie w pracy i każdy mógł wejść do tego pokoju!!dosłownie bezprawie!!!Zero zainteresowania z ich strony swoim pracownikiem,gdy już jesteś w pracy nie wysłali mi nawet karty ubezpieczeniowej zdrowotnej gdy potrzebowałam pomocy ze strony lekarza, bo mąż podopiecznej mojej pryskał toksynami podejrzewam że to był jakich silny środek na owady bo dostałam zatrucia organizmu,wymioty i drgawki,a gdy zadzwoniłam do firmy to pani powiedziała żebym piła mleko i się otruła masakra!!!Mogła bym więcej napisać!!!pozdrawiam opiekunki

Autumn-care Poznań - Proszę o opinie:) uff.... Nic nie robie od rana tylko wisze na telefonie...

The Good Care Group - Hej dziewczyny, czy jest tu ktos jeszcze, kto pracuje w The Good Care Group w Wielkiej Brytanii? Zlozylam tam ostatnio podanie, bo slyszalam duzo dobrego od znajomych i znajomych znajomych...

Pierwsza wypłata z Private Care 24 - Witam, czy potrafi mi ktoś odpowiedzieć,do poniedziałku daleko,otrzymałam pierwszą wypłatę w wysokości 1385 zł netto! To jakieś kpiny??? Pracuję pierwszy raz i moja pierwsza umowa za 1150 euro netto za miesiąc,a tu grosze?? Pracuję od 8 lutego,wypłata więc za 21 dni a tu tyle? O co chodzi? Czy ktoś pracuje też z tą firmą??

Professional Care 24 z Torunia - Witam! Pracuję w opiece 3 lata. Dwa razy wyjeżdżałam z Professional Care 24 ostatnio, nie mogę niczego zarzucić...

Stopka forum