Praca dla pani z Gewerbe

Dobry wieczór! poproszono mnie - więc proszę bardzo! Praca dla pani z działalnością, język średni. Wyjazd " od zaraz"- prawie. Podopieczna - demencja ale spokojna, przesypia...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-10-22 18:46:15

Tercja
Member

Praca dla pani z Gewerbe

Dobry wieczór!

poproszono mnie - więc proszę bardzo!

Praca dla pani z działalnością, język średni.
Wyjazd " od zaraz"- prawie.

Podopieczna - demencja ale spokojna, przesypia.

Warunki do uzgodnienia z rodziną.

kontakt:

pilchlermu@gmail.com  w tytule Schwiegermutter

Nie biore odpowiedzialności za przebieg rekrutacji, warunki etc.

Reklama

Podobne tematy :

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Praca opiekunki w Polsce - Pracowałam długo ostatnio jako opiekunka w Polsce i smutna jest ta praca. Może przede wszystkim z tego to wynika, że pieniążki marne, oj marne bardzo...

Wasze doświadczenia z Gewerbe - Od kilku lat pracuję głównie na umowie zlecenie, cały czas na polskich warunkach. Wiadomo, że kim dłużej pracuję, tym więcej mogę zarobić...

VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE. - Firma Vesper Bonum poszukuje opiekunek i opiekunów starszych osób do pracy na terenie Bawarii- Niemcy...

VESPER BONUM - PRACA W PRZYJAZNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE. - Pani Fuchs ( lat 79) jest pogodną staruszką, spragnioną kontaktu z drugim człowiekiem. Jest osobą cierpiącą na Alzheimera...

Stopka forum