Zlecenie do 105-letniego Pana w Landshut, 1200 Euro, od listopada

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Landshut Termin rozpoczęcia pracy: 3...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-10-13 16:13:23

rekrutacja@rzkancelaria.e
New member

Zlecenie do 105-letniego Pana w Landshut, 1200 Euro, od listopada

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO  STARSZEGO PANA

Miejsce pracy: Niemcy/ Landshut

Termin rozpoczęcia pracy: 3.11.2016

Podopieczny
105 lat, 162 cm wzrostu, 84 kg,
porusza się samodzielnie,
ma problemy ze słuchem,
lubi prace w ogrodzie.

Obowiązki:
pomoc w prowadzeniu domu, gotowanie,
pomoc przy myciu, ubieraniu,
dotrzymywanie towarzystwa w domu, u znajomych, u lekarza.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie jako opiekun osób starszych,
pozytywne nastawienie, empatia, otwartość, zaradność.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
wynagrodzenie 1200 Euro netto/miesiąc,
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: OPIEKA Landshut. Informacje pod nr telefonu  48 74-840-48-57.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunka do Pani Antonii, 9.01, Ulm, prawo jazdy, 1200 EUR - Firma VitaGlobal zatrudni legalnie panią do opieki nad panią Antonią, Ulm, wyjazd 9 stycznia, pobyt 2 miesiące, z komunikatywną znajomością niemieckiego, podopieczna jest drobna - 60 kg, 163 cm, 86 lat, porusza się, myje, ubiera, je samodzielnie, lekka demencja, nieagresywna...

Opiekun / Opiekunka - 1700 euro netto, darmowe mieszkanie - Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców...

Zlecenie do Pana 83-lata_1350 Eur netto plus Bonus świąteczny 200 Eur - OPIEKUNKA DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Gmund bei Tegernsee Termin rozpoczęcia pracy: 6...

Praca z firma Private Care 24,zabrali mi pieniądze z wypłaty150 Euro!! - Okradli mnie z pieniędzy bez mojej wiedzy,zabrali 150 euro bez mojej wiedzy,napisali potrącenia inne na rachunku,gdy już wróciłam do domu i czekałam na pieniądze następne, za swoją ciężką prace, ktoś z rodzinnki wysłał zdjęcia jakieś śmieszne z poplamioną wykładziną gdzie już mnie tam nie było 3 tygodnie w pracy i każdy mógł wejść do tego pokoju!!dosłownie bezprawie!!!Zero zainteresowania z ich strony swoim pracownikiem,gdy już jesteś w pracy nie wysłali mi nawet karty ubezpieczeniowej zdrowotnej gdy potrzebowałam pomocy ze strony lekarza, bo mąż podopiecznej mojej pryskał toksynami podejrzewam że to był jakich silny środek na owady bo dostałam zatrucia organizmu,wymioty i drgawki,a gdy zadzwoniłam do firmy to pani powiedziała żebym piła mleko i się otruła masakra!!!Mogła bym więcej napisać!!!pozdrawiam opiekunki

Zlecenie do 79-letniego Pana- Niemcy, Vaihingen, 1200 E, od 3.11, 6tyg - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Vaihingen an der Enz (koło Stuttgartu) Termin rozpoczęcia pracy: od 3...

Stopka forum