PRACA W FIRMIE FELIZAJOB ZE SLUPSKA

Polecam prace w firmie Felizajob zw Slupska . Jesli komus zalezy na szybkiej wyplacie do 10-tego kazdego miesiaca, a pieniadze w EUR sa juz czasami 8-9 kazdego miesiaca...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-10-12 14:20:59

andersson3
New member

PRACA W FIRMIE FELIZAJOB ZE SLUPSKA

Polecam prace w firmie Felizajob zw Slupska . Jesli komus zalezy na szybkiej wyplacie do 10-tego kazdego miesiaca, a pieniadze w EUR sa juz czasami 8-9 kazdego miesiaca. Dobre zlecenia, sam mam zlecenia w polnocnych Niemczech Schleiswik-Holstein, tam gdzie chcialem. Pracuje u dunskich podopiecznych i niemieckich. Wspolpracuje poltora roku, i jestem z tej firmy bardzo zadowolony. Stawki rozne od 1000 EUR do 1400 EUR w zaleznosci od stopnia zaawansowania choroby poopiecznego.

#2 2016-10-12 16:43:07

barbara.b
Member

Re: PRACA W FIRMIE FELIZAJOB ZE SLUPSKA

andersson3 napisał:

Polecam prace w firmie Felizajob zw Slupska . Jesli komus zalezy na szybkiej wyplacie do 10-tego kazdego miesiaca, a pieniadze w EUR sa juz czasami 8-9 kazdego miesiaca. Dobre zlecenia, sam mam zlecenia w polnocnych Niemczech Schleiswik-Holstein, tam gdzie chcialem. Pracuje u dunskich podopiecznych i niemieckich. Wspolpracuje poltora roku, i jestem z tej firmy bardzo zadowolony. Stawki rozne od 1000 EUR do 1400 EUR w zaleznosci od stopnia zaawansowania choroby poopiecznego.

andersonie. chyba większośc firm ma w umowie wypłatę do 10 kazdego miesiąca i  nie jest to żaden sukces. ja pomimo, że mam w umowie wypłatę do 10. dostawałam w wiekszości firm wypłatę dużo wcześniej- 2,3, 5. nie będę zagladała do konta ale jakbym czekała do 10 to już bym była zdenerwowana. pozdrawiam... pozatym dziwi mnie, że piszesz o takiej rozciągłości wynagrodzenia. z tego co ja się orientuję to raczej opiekunki same ustalają pensję. te co dobrze mówią po niemiecku nei jadą za 1000 euro nawet na lekkie zlecenie. a te co nie znają pojada i na ciezkie zlecenie do dwóch osób za 1200. ponowna reklama firmy przez panie w biurze? oj szalejecie szalejecie.. święta idą i opiekunek nie ma? bo to trzeba cały rok cenić i szanować opiekunki, żeby na święta była. dla mnie się taka agencja jeszcze nie powstała, żebym dla niej na święta pracowała. dziwne bo całe życie pracowałam na świeta a ta branża tego mnei nauczyła, że święta to z rodziną a nie z i dla niewdzięcznych ludzi.

#3 2016-10-24 10:40:51

Elizabeth68
Member

Teraz wiele firm placi ok 20- stego...nie wiem, czy wiekszosc, ale szukajac agencji na takie wlasnie trafialam...

Pozdrawiam
EL

#4 2016-10-24 13:56:01

KRYSIA5555
Member

Elizabeth68 napisał:

Teraz wiele firm placi ok 20- stego...nie wiem, czy wiekszosc, ale szukajac agencji na takie wlasnie trafialam...

Pozdrawiam
EL

--------------------------------
Jak jeszcze ktoś napisze kiedy płaci firma i na czas, to opluje !!!!!!!!!!!!
Zlitujcie się, podpisujecie umowę i wiecie kiedy!!!!!!!!! Jak płacą w innym terminie, ODSETKI,,,,  ,,,,,,,,,,,,,,,,,  ,żądać odsetek za każdy dzień spóźnienie, NIE  DAROWAĆ !!!!!!!!!! J a dostaje 2 dni po zjeździe, lub 2-3 dni po 1-szym,,,,,,,,,,, zlitujcie się.
Wypłata wynagrodzenia na czas to żadna łacha,,,,,,,,
Prawo mówi,że,, data w umowie jest data kasy na koncie, Nigdy wysyłki,,,,,,,,,,,,,,, nigdy !!!!!!!!!!! Na koncie ma już być od rana, nie po 15,00 !!!!!!!!!
Takie prawo i żadna łacha,
panie z biura , przestańcie pisać bzdury !!!!! Jak nie wiecie to nie piszcie,

#5 2016-10-24 14:26:45

Elizabeth68
Member

KRYSIA5555 napisał:

Elizabeth68 napisał:

Pozdrawiam
EL

--------------------------------
Jak jeszcze ktoś napisze kiedy płaci firma i na czas, to opluje !!!!!!!!!!!!
Zlitujcie się, podpisujecie umowę i wiecie kiedy!!!!!!!!! Jak płacą w innym terminie, ODSETKI,,,,  ,,,,,,,,,,,,,,,,,  ,żądać odsetek za każdy dzień spóźnienie, NIE  DAROWAĆ !!!!!!!!!! J a dostaje 2 dni po zjeździe, lub 2-3 dni po 1-szym,,,,,,,,,,, zlitujcie się.
Wypłata wynagrodzenia na czas to żadna łacha,,,,,,,,
Prawo mówi,że,, data w umowie jest data kasy na koncie, Nigdy wysyłki,,,,,,,,,,,,,,, nigdy !!!!!!!!!!! Na koncie ma już być od rana, nie po 15,00 !!!!!!!!!
Takie prawo i żadna łacha,
panie z biura , przestańcie pisać bzdury !!!!! Jak nie wiecie to nie piszcie,

Wez sie uspokuj, bo widze, ze masz jakies problemy skoro nie umiesz wypowiadac sie nie naduzywajac  wykrzyknikow.

Placenie na czas jest wazna informacja poniewaz wiele agencji placi po czasie.
To, ze naleza sie odsetki nic nie wnosi do tematu.
Poza tym ja pisalam o terminie wg. umowy, ze wiele agencji ma wlasnie termin dalszy niz do 10 tego nastepnego m-ca.

#6 2016-10-24 15:17:59

Elizabeth68
Member

Reklama