poszukiwana praca na zastępstwo - priv

Witajcie, poszukuję pracy na czarno z podstawowym j. niemieckim - ukończony poziom A1/1 w VHS w Niemczech. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna za informacje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-10-11 22:21:44

ela_61
New member

poszukiwana praca na zastępstwo - priv

Witajcie,

poszukuję pracy na czarno z podstawowym j. niemieckim - ukończony poziom A1/1 w VHS w Niemczech. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna za informacje.

Pzdr,
Ela

Reklama

Podobne tematy :

Pilny wyjazd do pracy bez języka na zastępstwo lub na dłużej - Ze względu na ciężką sytuację finansowa poszukuje pilnie wyjechać do Niemiec .Doświadczenie w opiece nad babcią na wózku 1...

Egzekwowanie alimentów a praca na czarno za granicę - Dodam, że nie chodzi o mnie, tylko o znajoma, a właściwie jej męża który wyjechał a granicę, pracuje tam na czarno i nie wykazuje żadnego dochodu...

Praca z firma Private Care 24,zabrali mi pieniądze z wypłaty150 Euro!! - Okradli mnie z pieniędzy bez mojej wiedzy,zabrali 150 euro bez mojej wiedzy,napisali potrącenia inne na rachunku,gdy już wróciłam do domu i czekałam na pieniądze następne, za swoją ciężką prace, ktoś z rodzinnki wysłał zdjęcia jakieś śmieszne z poplamioną wykładziną gdzie już mnie tam nie było 3 tygodnie w pracy i każdy mógł wejść do tego pokoju!!dosłownie bezprawie!!!Zero zainteresowania z ich strony swoim pracownikiem,gdy już jesteś w pracy nie wysłali mi nawet karty ubezpieczeniowej zdrowotnej gdy potrzebowałam pomocy ze strony lekarza, bo mąż podopiecznej mojej pryskał toksynami podejrzewam że to był jakich silny środek na owady bo dostałam zatrucia organizmu,wymioty i drgawki,a gdy zadzwoniłam do firmy to pani powiedziała żebym piła mleko i się otruła masakra!!!Mogła bym więcej napisać!!!pozdrawiam opiekunki

praca dla opiekunek osób starszych w Poznaniu - Organizacja zatrudni od zaraz opiekunki dla osób starszych. Atrakcyjna stawka godzinowa - od 13zł netto/h...

praca na czarno - pisze z prosba do was troche trudna sytuacja i wogule chodzi mi o namiary na pania ktora jest czlowiekiem i rozumie drugirgo czlowieka z powodu naiwnosci ludzkiej nie moge pracowac w niemczech legalnie wiec prosila bym namiary na jakas pania ktora jest w stanie zalatwic prace na czarno do opieki z gory dziekuje za pamoc

Stopka forum