poszukiwana praca na zastępstwo - priv

Witajcie, poszukuję pracy na czarno z podstawowym j. niemieckim - ukończony poziom A1/1 w VHS w Niemczech. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna za informacje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-10-11 22:21:44

ela_61
New member

poszukiwana praca na zastępstwo - priv

Witajcie,

poszukuję pracy na czarno z podstawowym j. niemieckim - ukończony poziom A1/1 w VHS w Niemczech. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna za informacje.

Pzdr,
Ela

Reklama

Podobne tematy :

Poszukiwana opiekunka osób starszych, Niemcy –1100-1500 euro netto/msc - Dla naszego Klienta Firmy poszukujemy osób na stanowisko: Opiekunka osób starszych, Niemcy – 1100-1500 euro netto/msc Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: • Opieka nad osobą starszą (szczegółowy zakres obowiązków ustalamy wg indywidualnych potrzeb) Wymagania: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie na podobnym stanowisku • Mile widziane prawo jazdy kat...

Praca od zaraz dla wykwalifikowanej opiekunki do Holandii - Pani Monika szuka uczciwej opiekunki od zaraz - umowa legalna z rodziną ! Pilnie szukam osoby, która ze mną zamieszka na długo, pomoże mi w codziennym życiu Osoba powinna być wolna i bez zobowiązań, nie paląca, nie pijąca, silna fizycznie oraz empatyczna Mam 55 lat, nie ruszam rękoma, jeżdzę na wózku...

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Praca na warunkach niemieckich - Witam! Ktos pracuje?Jakies namiary na agencje?Porady:)poprosze Jak sie za to zabrac, zeby zarabiac na emeryture...

Praca dla opiekuna/nki w Niemczech - Podopieczną jest Pani W.M.- rocznik 1945 (72 lata), mieszkająca w miasteczku Bad Reichenhall na Bawarii (piękna, uzdrowiskowa miejscowość), kod pocztowy 83435...

Stopka forum