Soft Care 24 Sp. z o.o. Toruń

Szukam opinii o tej agencji. Pozdrawiam El

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-09-19 17:00:45

Elizabeth68
Member

Soft Care 24 Sp. z o.o. Toruń

Szukam opinii o tej agencji.

Pozdrawiam
El

#2 2016-09-20 08:41:04

KRYSIA5555
Member

Re: Soft Care 24 Sp. z o.o. Toruń

Nic mie wiem o tej firmie, ale TORUŃ,,,,,,,,,,,wystarczy !!!!!!!!!!!! UCIEKAJ !!!!!!!!!! Nigdy firma z Torunia!!!!!!

#3 2016-09-20 09:57:54

Elizabeth68
Member

KRYSIA5555 napisał:

Nic mie wiem o tej firmie, ale TORUŃ,,,,,,,,,,,wystarczy !!!!!!!!!!!! UCIEKAJ !!!!!!!!!! Nigdy firma z Torunia!!!!!!

y yyy yyy
Wlasnie druga sie odezwala tez z Torunia yyyy
Professional care 24 

znasz?

#4 2016-09-20 10:20:16

nagietek
Member

nie jechalam z soft care, ale jak kiedys szukalam zlecenia to tez z nimi rozmawialam. Szukalam chodzacego pdp, bez transferow. Kobietka mnie wtedy uswiadomila ze oni maja glownie ciezkie stele z lezacymi, wiec zrezygnowalam z mysli o wspolpracy.

#5 2016-09-20 15:57:08

KRYSIA5555
Member

Elizabeth68 napisał:

KRYSIA5555 napisał:

y yyy yyy
Wlasnie druga sie odezwala tez z Torunia yyyy
Professional care 24 

znasz?

----------------------------------------
tak znam, niestety za dobrze !!!!!!!!!!, tą  drugą  !!!, Nie daj Boże !!!!!!!!!!!!! Umowa na 32 strony i to dopiero początek !!!!!!!!!!
Nigdy z nią, wpadniesz jak śliwka w kompot.

#6 2016-09-20 18:30:11

barbara.b
Member

oni zawsze tak mówią. trzeba być twardym to jak im zależy to się jednk znajdzie odpowiednia oferta.

nagietek napisał:

nie jechalam z soft care, ale jak kiedys szukalam zlecenia to tez z nimi rozmawialam. Szukalam chodzacego pdp, bez transferow. Kobietka mnie wtedy uswiadomila ze oni maja glownie ciezkie stele z lezacymi, wiec zrezygnowalam z mysli o wspolpracy.

#7 2016-10-08 21:28:52

karolina1987
Member

[dokładnie nie polecam firmy professonal are z torunia kłamią na temat zlecen, strasza karami, chodzi im tylko zeby opiekunka wyjechała,

marketing robisz za darmo,a  na przysyłaja tch sieci tylle ze cala skrzynke zawala

Ostatnio edytowany przez karolina1987 (2016-10-12 16:34:50)

#8 2016-10-09 07:25:15

KRYSIA5555
Member

karolina1987 napisał:

[dokładnie nie polecam firmy professonal are z torunia kłamią na temat zlecen, strasza karami, chodzi im tylko zeby opiekunka wyjechała,

-------------------------------------
tak tak, nie polecamy

#9 2018-08-24 21:37:09

kalia66
Member

Uwaga na firmę Soft Care 23 sp.zoo z Torunia,której wspólnikiem jest pan Paweł K. oraz na drugą firmę założona przez tego samego wspólnika-prokurenta ;Pawła K. - tj.Soft Care 24 Stunden, sp.zoo,sp.komandytowa z Warszawy, proszę sprawdzić KRS tych firm i wspólnika,który założył te firmy Pawła K.,aby oszukiwać opiekunki. Jest już kilka opinii w internecie na temat oszukanych opiekunek przez te firmy,firmy nie wypłacają wynagrodzeń opiekunkom, nie doręczają opiekunkom  kart EKUZ, podają nie prawdę o stanie zdrowia seniorów i błędne informację o warunkach pracy na zleceniu,zaniżają składki do zus. Firma Soft Care 24 Stunden sp.zoo,sp.kom. ma inny nr KRS i siedzibę w Warszawie, wystawia tylko wszystkim opiekunkom bezprawnie umowy zlecenia- z pieczątką tej firmy i podpisem prokurenta-wspólnika Pawła K., nie posiada żadnej strony internetowej w Warszawie i żadnego warszawskiego numeru telefonu stacjonarnego do kontaktu,lecz telefon stacjonarny do kontaktu jest do firmy Soft Care 24 sp.zoo w Toruniu,która jest inną firmą,ma inny numer KRS , prowadzi tylko rekrutację opiekunek w Toruniu i gromadzi dokumentację wszystkich opiekunek, zaś w ogóle po przeprowadzeniu rekrutacji nie zatrudnia opiekunek w firmie w Toruniu, lecz wystawia bezprawnie opiekunkom umowy zlecenia z firmy Soft Care sp.zoo,sp.kom. w Warszawie.Wspólnikiem firmy w Toruniu jest też Paweł K. Jest to powszechny przekręt,aby uchylić się od płacenia wynagrodzenia,składek zus i podatków,stosowany przez nieuczciwe firmy. Ja i inne oszukane opiekunki mamy zawartą umowę zlecenia z firmą Soft Care 24 Stunden sp.zoo i sp.kom. w Warszawie, a rekrutację prowadziła i  dokumenty opiekunek są w firmie Soft Care 24 sp.zoo w Toruniu.Firma Soft Care 24 sp.zoo w Toruniu,posiada też piękną stronę internetową w Toruniu,przez którą rekrutuje i oszukuje opiekunki.Mnie i innym nie zostały wypłacone wynagrodzenia za pracę, kilka opiekunek jest już oszukane przez te firmy i przez wspólnika Pawła K.,który zajmuje się przelewami wynagrodzeń jako szef tych firm.W internecie jest też inna opinia kolejnej oszukanej opiekunki,która zamierza podać firmę do sądu i którą to opinie wydrukowałam,bo mnie też firmy te oszukały,nie wypłacając wynagrodzenia za ciężką prace przy opiece. Uwaga na te firmy i na wspólnika Pawła K. i przestrzegam wszystkich przed tymi firmami. serdecznie pozdrawiam wszystkich na forum- oszukana opiekunka.

Reklama