do jakiego stopnia agencje pomagaja przy gewerbie lub dg?

Napisali tak "Pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z założeniem działalności gospodarczej oraz rejestracją Numeru identyfikacji podatkowej.Pomoc przy wystawianiu rachunków"...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2016-09-17 15:00:00

Kasia31
Member

do jakiego stopnia agencje pomagaja przy gewerbie lub dg?

Napisali tak "Pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z założeniem działalności gospodarczej oraz rejestracją Numeru identyfikacji podatkowej.Pomoc przy wystawianiu rachunków". I czy to nadal aktualne,ze jak nie mialam do tej pory dzialalnosci gospodarczej to przez pierwsze 2 lata place obnizony ZUS tj 200zl miesiecznie?

Reklama

Podobne tematy :

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Dieta przy zaparciach - Jak mam żywić moją podopieczną która ma uporczywe zaparcia? Załatwia się z wielkimi problemami i bardzo "na twardo" Istnieje takie coś jak kamienie kałowe? Czy marchewka gotowana może powodować zaparcia? No jak pomóc tej podopiecznej?

Pożyczka przy wynagrodzeniu minimalnym? - Czy zarabiając minimalną krajową możemy liczyć na pożyczkę w banku? Jeśli tak to na jakim poziomie? I czy będzie to zależne jedynie od naszych zarobków?

Juz nie narzekajcie tak na te agencje, prosze - Witam serdecznie Panie i Panow! Jako nowa uzytkowniczka od kilku dni czytam posty na tym forum. Zauwazylam ze bardzo czesto pracujecie na czarno, a ja osobiscie bardzo tego nie lubie...

Do jakiego lekarza na powiększenie piersi - Postanowiłam ostatecznie poddać się operacji powiekszenia piersi. Jakiego lekarza polecicie? I jaki jest czas rekonwalescencji?

Stopka forum