Do Włoch się jeździ za 500E

A ja dziś usłyszałam od pracowniczki firmy pośredniczącej w ofertach pracy do opieki do Niemiec, że nie mam co wybrzydzać, że oferta za 850 E jest atrakcyjna, bo do Włoch opiekunki jeżdżą za 500E!!! A co mnie to interesuje ile zarabia się we Włoszech, nie lubię Włoch, nie jeżdżę tam, nie chcę tam pracować, Chcę do Niemiec za godne pieniądze!!! 850 do pana z alzheimerem, lubiącego sobie popić, nie śpiącego nocami to delikatnie mówiąc mało...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formalności, organizacja wyjazdu Opiekunki za granicę - aktualne tematy :

#1 2013-02-27 22:28:04

kasza_manna
New member

Do Włoch się jeździ za 500E

A ja dziś usłyszałam od pracowniczki firmy pośredniczącej w ofertach pracy do opieki do Niemiec, że nie mam co wybrzydzać, że oferta za 850 E jest atrakcyjna, bo do Włoch opiekunki jeżdżą za 500E!!! A co mnie to interesuje ile zarabia się we Włoszech, nie lubię Włoch, nie jeżdżę tam, nie chcę tam pracować, Chcę do Niemiec za godne pieniądze!!! 850 do pana z alzheimerem, lubiącego sobie popić, nie śpiącego nocami to delikatnie mówiąc mało. Ale mi ciśnienie podskoczyło, no tak się zdenerwowałam, że aż nakrzyczałam, niemalże obraziłam kobietę z drugiej strony słuchawki. Przepraszam, poniosło mnie, pewnie nie ona jest winna, bo nie ona rozdaje karty, ale co się dzieje z tym krajem, każdy chce wyzyskiwać drugiego ile wlezie?

#2 2013-02-28 08:59:25

kulka129
Member

Re: Do Włoch się jeździ za 500E

Masz rację co się ,robi w tym naszym kraju coraz to gorzej .moja sąsiadka też jezdzi do Włoch za 550E ,tylko ona na pół roku jedzie potem na 3 miesiące wraca i tak w sumie od trzech lat .kiedyś sie jej pytałam czemu do niemec nie pojedzie to mówiła ze język ją przerasta a włoski już zna i tak jezdzi .

#3 2013-05-22 14:12:09

fiameta@wp.pl
Member

kulka129 napisał:

Masz rację co się ,robi w tym naszym kraju coraz to gorzej .moja sąsiadka też jezdzi do Włoch za 550E ,tylko ona na pół roku jedzie potem na 3 miesiące wraca i tak w sumie od trzech lat .kiedyś sie jej pytałam czemu do niemec nie pojedzie to mówiła ze język ją przerasta a włoski już zna i tak jezdzi .

To już kompletna bzdura.Jeżdziłam do Włoch długo i najmniejsza stawka (praca legalna)850-1150 euro.Na południu Włoch-Calabria,tam są niskie zarobki,ale i praca żadna(dużo wolnego)

#4 2013-05-22 15:05:32

swistak
Member

fiameta@wp.pl napisał:

kulka129 napisał:

To już kompletna bzdura.Jeżdziłam do Włoch długo i najmniejsza stawka (praca legalna)850-1150 euro.Na południu Włoch-Calabria,tam są niskie zarobki,ale i praca żadna(dużo wolnego)

dziewczynyn ja 2 lata temu znalazlam takie ogloszenie w gazecie ze polsko-wloska rodzina przyjmie do pomocy pania do prowadzenia domu
    na telefony odpowiadala mama mieszkajaca w Polsce

i tak 900e +wiadomo wyzywienie itp....zakres obowiazkow; wymagania; pani 45-60lat.. prowadzenie domu- obiady gotowanie sprzatanie pranie prasowanie, zawozenie 2ki dzieci do szkoly i odbior,wychodzenie 2x z psem.....bez zakupow   

to bylo 2 lata temu dokladnie ---myslalam nad tym ale pies i torebka plastikowa na spacerze jakos zniechecily mnie

wiec pracy duzo mozna powiedziec dzien wypelniony ---wolne wieczory tzn jak dzieci sie polozy do lozek i posprzata po kolacji
niedziela wolna

warto czy nie----juz mnie to nie interesowalo     :-))))

#5 2013-07-15 11:57:45

ella
Member

nie mam pojecia skad takie zarobi 550!!!!!nawet na poludniu juz takich nie ma.ja praocwalam 8 lat we wloszech,w Bari,to jest polowa wloch,juz raczej poludnie ,za 800 euro,normalne warunki 2h  wolnego codziennie.dalej mam kontak z dziewczynami i takie zarobki chodza,po 700-800 euro.fakt ze jest w huk rumunek i zanizaja zarobki,ale polki dalej sa  w cenie.druga kolezanka jest kolo Florencji tez na 800 ale wychodzne polowa czwartku i cala niedziela,a jak nie wychodzi ma dodatkowo 50.natomiast polnoc!!!!oooooooo tam jest duzo lepiej,zarobki sa takie same jak tutaj 1100-1200,ale zanlesc tam prace niemal graniczy z cudem.bardzo chetnie bym tam wrocila,do wloch,bo jezyk znam,ale tylko na polnoc.moze ma ktos kontaky,chetnie skorzystam w zamiac oddam moja stelle..dobra,spokjną,rodzina wyrabia gewerbe...luz.ktos chetny????

#6 2015-07-20 14:47:55

Justyna
New member

PRZEWÓZ OSÓB I RZECZY LINK PONIŻEJ
https://www.facebook.com/jjgtransport?ref=hl

#7 2016-10-11 12:14:27

marta2323eu
Member

polecam sprawdzić oferty dostępne na wyszukiwarce eurobusy.pl, można porównać i wybrać najlepsza ofertę przewozową (wielu różnych przewoźników). Do Niemiec ceny zaczynają sie od 99zł smile

Reklama