Prosze o opinie Care Work

Witam! Dostaje oczoplasu od czytania i szukania opinii o agencjach pracy. Jesli to forum nie jest cenzurowane przez firmy, to moze Moderatorzy utworza watek z firmami NIE polecanymi,o ile to mozliwe...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-09-06 09:14:14

zuleyka
Member

Prosze o opinie Care Work

Witam!
Dostaje oczoplasu od czytania i szukania opinii o agencjach pracy.
Jesli to forum nie jest cenzurowane przez firmy, to moze Moderatorzy utworza watek z firmami NIE polecanymi,o ile to mozliwe.

Wiele kobiet szuka pracy w zawodzie opiekunki, z pewnoscia  bedzie to ogromna pomc dla nich.
Pozdrawiam serdecznie!

#2 2016-09-16 17:46:02

zuleyka
Member

Re: Prosze o opinie Care Work

Nikt nic nie wie?!!!!

Reklama

Podobne tematy :

MASOVIA CARE - polecam! - Jeśli szukacie sprawdzonego biura pośrednictwa to z czystym sumieniem polecam Masovia Care. Zawsze dają ciekawą ofertę, głownie na terenie Niemiec.

Juz nie narzekajcie tak na te agencje, prosze - Witam serdecznie Panie i Panow! Jako nowa uzytkowniczka od kilku dni czytam posty na tym forum. Zauwazylam ze bardzo czesto pracujecie na czarno, a ja osobiscie bardzo tego nie lubie...

PERSONALSERVICES 24 - opinie - Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Opinie o agencjach pracy ze Śląska - Hej wszystkim, szukam ofert agencji pracy ze Śląska. Miałam prace przez agencję Smart HR http://www...

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

Stopka forum