Poczta wrrrr

Macie jakieś doświadczenia z czasem oczekiwania na przesyłki? Bo czekam na ważna pocztę, mam numer nadania więc teoretycznie mogę być spokojna. Tyle że od 3 dni status stoi w miejscu...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-08-26 14:26:45

Frusia
Member

Poczta wrrrr

Macie jakieś doświadczenia z czasem oczekiwania na przesyłki?
Bo czekam na ważna pocztę, mam numer  nadania więc teoretycznie mogę być spokojna. Tyle że od 3 dni status stoi w miejscu..... A  dotychczas jak ktoś mi wysłał przesyłkę w poniedziałek to była u mnie już w czwartek.
Nigdy nie czekałam dłużej. A teraz paczka została nadana priorytetem przez global ekspress (usługa poczty polskiej).  Na stronie piszą że szybciej jak priorytet idzie, że w dwa dni u odbiorcy a ta została nadana w zeszły czwartek i nic. Gdzieś tu w De można zadzwonić i pytać? Ktoś coś?

#2 2016-08-26 14:38:23

urszula47
Member

Re: Poczta wrrrr

Powinnas juz miec te paczke ,do mnie w tydzien zawsze docieraly.Chyba nie bylo tam nic do oclenia? Masz swoje nazwisko na skrzynce u pdp?

#3 2016-08-26 16:15:51

Frusia
Member

urszula47 napisał:

Powinnas juz miec te paczke ,do mnie w tydzien zawsze docieraly.Chyba nie bylo tam nic do oclenia? Masz swoje nazwisko na skrzynce u pdp?

Nie mam swojego nazwiska ale paczka zaadresowana jest na Jego nazwisko a pod spodem jest moje w nawiasie napisane. Zawsze tak robiłam i dochodziło... Już w stresie jestem hmm

Ostatnio edytowany przez Frusia (2016-08-26 21:21:51)

#4 2016-08-26 20:58:34

..?eto
Member

Frusia napisał:

urszula47 napisał:

Nie mam swojego nazwiska ale paczka zaawansowana jest na Jego nazwisko a pod spodem jest moje w nawiasie napisane. Zawsze tak robiłam i dochodziło... Już w stresie jestem hmm

Ja też tym razem czekałam na przesyłkę dłużej niż zwykle.
Może sezon urlopowy jeszcze trwa?
A , co do reklamacji, to robi to nadawca, więc nie bardzo możesz coś zrobić oprócz czekania.
Myślę , że paczka dotrze, w DE na pewno nie zaginie , a i w Pl też już nie.
smile

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-08-26 20:59:21)

#5 2016-08-27 08:09:45

Frusia
Member

..?eto napisał:

Frusia napisał:

urszula47 napisał:

Nie mam swojego nazwiska ale paczka zaawansowana jest na Jego nazwisko a pod spodem jest moje w nawiasie napisane. Zawsze tak robiłam i dochodziło... Już w stresie jestem hmm

Ja też tym razem czekałam na przesyłkę dłużej niż zwykle.
Może sezon urlopowy jeszcze trwa?
A , co do reklamacji, to robi to nadawca, więc nie bardzo możesz coś zrobić oprócz czekania.
Myślę , że paczka dotrze, w DE na pewno nie zaginie , a i w Pl też już nie.
smile

Może... A może Niemcy teraz wszystko kontrolują czy im ktoś bomby  nie podsyła eh.... Dotychczas nie miałam nigdy w statusie czegoś takiego jak ZWOLNIENIE PACZKI PRZEZ URZĄD CELNY.... A wczoraj taki status się pojawił.
W każdym razie o ile poczta dzisiaj działa to wynika że dzisiaj dojdzie....

Ostatnio edytowany przez Frusia (2016-08-27 08:52:57)

Reklama

Stopka forum