Szukam pracy jako opiekunka do niemiec

Witam! Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili. J. niemiecki na poziomie podstawowym. Doświadczenie Telfon: 667-792-175 E-mail: ala623@o2...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2013-02-27 09:59:45

ala123
New member

Szukam pracy jako opiekunka do niemiec

Witam!
Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili.
J. niemiecki na poziomie podstawowym.
Doświadczenie

Telfon: 667-792-175
E-mail: ala623@o2.pl

#2 2013-03-01 07:16:52

wampirek
Member
Od: slaskie

Re: Szukam pracy jako opiekunka do niemiec

Witam! szukam pracy na krótkie zastępstwo na4-6 tyg.moge kogoś zastapić,na krótko ...polap711@interia.pl     Pozdrawiam !

#3 2013-03-05 21:28:44

kuha
New member

Witam.
Jestem pielęgniarką,lat 45 szukam pracy w Niemczech jako opiekunka
na  zastępstwo na okres 4-5 tyg.Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,doświadczenie w opiece nad chorym
prawo jazdy kat. B,najlepiej okolice Frankfurtu/Menem.Bardzo potrzebuję tej pracy.
Pozdrawiam wszystkich.
tel 505390136,874251516

#4 2013-03-06 07:45:16

jakniew
Member

http://www.betreuerin.pl/  Tutaj można samej/samemu założyć profil w celu znalezienia pracy.

#5 2013-03-06 11:54:53

elkaw
New member

Dziewczyny , błagam pomozcie , szkam pracy opiekunki w Niemczech , doswiadczenie mam ale z jezykiem kiepsko , moze ktoras potrzebuje zmienniczki?

#6 2013-03-10 08:58:49

marii
New member

Zapraszamy do pracy za pośrednictwem Egidy Lublin.

ala123 napisał:

Witam!
Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili.
J. niemiecki na poziomie podstawowym.
Doświadczenie

Telfon: 667-792-175
E-mail: ala623@o2.pl

#7 2013-03-10 09:49:15

ewal8
Member

A ja zapraszam do odwiedzenia strony  http://www.mypolonia.pl/index.php/pl/pr … eka-niemcy

Znajdziecie tam namiary na bardzo duzo firm zajmujacych sie opieka w Niemczech lacznie z opiniami na ich temat.
Pozdrawiam i zycze przemyslanych wyborow!

#8 2013-03-10 14:22:27

anetaklb2
New member

witam poszukuje  na zmiane  koncze szkole opiekun medyczny słabo znam język ale się uczę może być na święta umie się  opiekować nawet ciezko chora osoba       anetaklb2@o2.pl POZDRAWIAM

#9 2013-03-10 14:36:43

Matylda58
Member

Witam serdecznie koleżanki-opiekunki:-)
Czy jest ktoras z koleżanek z Bonn??/ od 17 marca będę  w bonn 2 miesiące i chciałabym sie zaprzyjaznić z fajną Panią.Prosze ...odezwijcie się:-)
Pozdrawiam:-)

#10 2013-03-11 11:27:59

pospieszalska
New member

Witajcie!
                   Mam na imie Anna,lat 55,mieszkam w woj.zachodniopomorskim,podstawy niemieckiego w mowie i pismie,spokojna,zyczliwa,wyrozumiala,Rowniez szukam pracy jako opiekunka do pani,ktora mieszka sama,i z ktora moglabym porozmawiac...
Interesuje mnie praca na zastepstwo,doswiadczenie w opoece mam 2 lata.Mialam wyjechac od 1marca,zamowiony mialam transport ale mnie
"wykolegowano"i musialam wszystko odkrecac(dobrze ,ze stalo to sie jeszcze w Polsce),bo tak co bym zrobila.Mial to byc wyjazd prywatny.Podaje swoj e-meil:annarodzik0@gmail.com.Pozdrawiam

#11 2013-03-13 15:10:42

Jasminelka
New member

Witam

Również poszukuję pracy jako opiekunka w Niemczech. Znajomość nieieckiego - podstawowa, jednak wciąż się uczę. Posiadam doświadczenie w opiece nad wasną babcią oraz osobami w Hospicjum. Jednak jak na mój młody wiek - 25 lat - ciężko jest coś znaleść. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, zmienniczką proszę o kontakt 602-194-148, justynka834@wp.pl

#12 2013-03-13 17:27:16

ewal8
Member

Do wszystkich tych dziewczyn, które szukają pracy: MIEJCIE LITOŚĆ NAD NAMI... smile
Codziennie, kiedy wchodzę na to forum widzę wpisy: szukam pracy, chętnie którąś zamienię, pojadę na święta, język słaby, ale się uczę... No dajcie spokój. To nie jest portal ogłoszeniowy, tylko forum opiekunek, na którym sobie doradzamy, pomagamy, wymieniamy doświadczeniami.

Jak chcecie dać ogłoszenie to piszcie na poloniuszu, pajęczynie, mypolacy. Tam jest odpowiednie miejsce na zamieszczanie takich ogłoszeń. Poza tym nie wiem jak to sobie wyobrażacie, że któraś z nas zgodzi się na podmianę skoro was nie zna, doświadczenie malutkie a i język niebogaty (już ahha o tym pisała). Jak ktos ma stałą Stelle to ma również zmienniczkę, a jak będzie potrzebował dopiero to wyraźnie o  tym napisze. Na pewno nie przegapicie smile 
Ja wiem, że internet ma ogromne możliwości, ale już kiedyś też o tym pisałam: pracy nikt nie podsunie wam pod nos. Podawały dziewczyny namiary na w miarę wiarygodne firmy. Złóżcie aplikacje i czekajcie na odpowiedź. Lepsze to niż dawanie tutaj ogłoszenia a na pewno większe szanse na otrzymanie pracy. Poczytajcie dokładnie to forum - to ogromna skarbnica wiedzy o pracy opiekunki i o naszych doświadczeniach. W razie wątpliwości i problemów dotyczących tej pracy piszcie, ale na Boga ... nie zamęczajcie nas już tymi anonsami  smile

#13 2013-03-13 19:13:24

urszula47
Member

ewal8 napisał:

Do wszystkich tych dziewczyn, które szukają pracy: MIEJCIE LITOŚĆ NAD NAMI... smile
Codziennie, kiedy wchodzę na to forum widzę wpisy: szukam pracy, chętnie którąś zamienię, pojadę na święta, język słaby, ale się uczę... No dajcie spokój. To nie jest portal ogłoszeniowy, tylko forum opiekunek, na którym sobie doradzamy, pomagamy, wymieniamy doświadczeniami.

Jak chcecie dać ogłoszenie to piszcie na poloniuszu, pajęczynie, mypolacy. Tam jest odpowiednie miejsce na zamieszczanie takich ogłoszeń. Poza tym nie wiem jak to sobie wyobrażacie, że któraś z nas zgodzi się na podmianę skoro was nie zna, doświadczenie malutkie a i język niebogaty (już ahha o tym pisała). Jak ktos ma stałą Stelle to ma również zmienniczkę, a jak będzie potrzebował dopiero to wyraźnie o  tym napisze. Na pewno nie przegapicie smile 
Ja wiem, że internet ma ogromne możliwości, ale już kiedyś też o tym pisałam: pracy nikt nie podsunie wam pod nos. Podawały dziewczyny namiary na w miarę wiarygodne firmy. Złóżcie aplikacje i czekajcie na odpowiedź. Lepsze to niż dawanie tutaj ogłoszenia a na pewno większe szanse na otrzymanie pracy. Poczytajcie dokładnie to forum - to ogromna skarbnica wiedzy o pracy opiekunki i o naszych doświadczeniach. W razie wątpliwości i problemów dotyczących tej pracy piszcie, ale na Boga ... nie zamęczajcie nas już tymi anonsami  smile

Moja kuzynka kiedys dala ogloszenie,ze potrzebuje zmienniczki i....sie zaczelo.Mnostwo meili ,telefony i nieprzyjemne komentarze,ze moze to oszustwo?Bo przyjade i pracy nie bedzie,a adres zmyslony moze?.Ja tez podalam na forum ,iz szukam zmienniczki i podobnie.Wiec...niech rodzina szuka:)

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2013-03-13 19:14:11)

#14 2013-03-13 19:33:23

kasia63
Member

Wiecie co? Medal ma dwie strony.Na innym portalu szukała kiedys dziewczyna zmienniczki,zglosilo sie do niej kilka osob,w tym ja - i jestem na tej szteli do dzis ......Ale oczywiscie zgadzam sie -jak ktos pisze,ze ma podstawowy albo zaden język to oczywiste ,że nikt nie odpowie na takie głoszenie.Któras załozyła dzis chyba TABLICE OGŁOSZEŃ...........wątpię czy to zda egzamin.Sama bałabym sie zaproponowac prace osobie bez żadnego doswaidczenia i znajomosci jezyka.Z drugiej strony i ja sie tez obawiaam jadac na to nowe miejsce czy mnie dziewczyna na jaka mine nie wsadziła:)A najlepsze ,ze kiedy zapytałam ile mam jej zapłacic za miejsce  to była zdziwiona -o co ja w ogole pytam!Nie chciała nic!!!!!Wszystkim nowym i ze słaba znajomoscia jezyka zawsze polecam jednak uderzac do firm -jak sie jedzie pierwszy raz to bezpieczniej legalnie a jesli na czarno to w jakies sprawdzone miejsce ,o ile jest mozliwosc sprawdzenia(np od znajomej itp)wiem ,że sie oburzą "świeżynki" ale niestety takie sa realia -mysmy tez przerabiały to wszystko na początku i tez nikt nam na tacy niczego nie podał.1szą pracę zaczęłam załatwiać w sierpniu a udało mi sie wyjechac dopiero na koniec listopada ale sie nie zniechęcałam,szlifowałam niemiecki,wykonywałam setki telefonów ,wysyłaąłm po kilka aplikacji dziennie - ostatecznie wyjechalam na czarno na takie włąsnie sprawdzone miejsce,potem jezdzilamz firmą,a aktualnie sama dla siebie jestem firmą:) jak wyżej napisałam sama wyszukuje zlecenia .Można ? można! Powodzenia zycze wszystkim poszukujacym:)smilesmilesmile

#15 2013-10-24 15:27:32

mnaizdup
New member

Jeśli jeszcze nie znalazłaś pracy poszukaj jej tutaj smile

#16 2013-10-30 14:40:46

bartus
New member

Wszystkim dziewczynom polecam kontakt z firmą NW Control.
Ja znalazłam pracę za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona, zarobki też w porządku a co najważniejsze wszystko legalne.
Dokładne informacje na temat ofert pracy znajdziecie tutaj http://www.nwcontrol.com.pl/index.php/p … za-granica

#17 2013-10-30 14:52:48

urszula47
Member

bartus napisał:

Ja znalazłam pracę za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona, zarobki też w porządku a co najważniejsze wszystko legalne.
Dokładne informacje na temat ofert pracy znajdziecie tutaj http://www.nwcontrol.com.pl/index.php/p … za-granica

Kliknelam na ten link i moj program Avast wykryl Konia Trojanskiego,sprawdzcie.

#18 2013-10-30 14:58:03

amelia
Przyjaciel Forum

urszula47 napisał:

bartus napisał:

Kliknelam na ten link i moj program Avast wykryl Konia Trojanskiego,sprawdzcie.

No co Ty? Mam ryzykować infekcję Trojanem? Dzięki za info, ale sprawdzać nie będę.

#19 2014-02-25 08:55:05

grajka
New member

Witam

Poszukuję pracy jako opiekunka w Niemczech. Znajomość j.niemieckiego - podstawowa, jednak wciąż się uczę. Posiadam doświadczenie w opiece . Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt 

grażyna tel. 514915820
E-mail grazynka223@wp.pl

#20 2014-06-10 13:20:20

kontakt
Member
Od: Gorzów Wlkp

LEGALNA PRACA W NIEMCZECH PRZY OSOBACH STARSZYCH.

Firma Pflege-Care oferuje pracę dla opiekunek/opiekunów przy osobach starszych na terenie Niemiec. Organizujemy tylko legalne wyjazdy w oparciu o umowę o pracę.

Oferujemy tylko jasne zasady i warunki:
    Umowa o pracę,
    Formularz A1,
    Ubezpieczeniową kartę EKUZ,
    Darmowy transport na miejsce pracy,
    Brak opłat i prowizji,
    Stały kontakt z biurem podczas pracy za granicą
    zarobki od 800 do 1300 euro netto miesięcznie ( ustalane indywidualnie z każdą/ym kandydatką/em )

Zapraszamy wszystkich do kontaktu. Mile widziane doświadczenie oraz niemiecki na poziomie komunikatywnym.Więcej na www.pflege-care.com

#21 2014-07-05 16:26:26

krystynka
Member

Amelka, Keri gdzie jesteście?!!!

#22 2014-08-14 05:44:53

Stynga
New member

Niezłym pomysłem jest wystawienie tu ogłoszenia: http://top-ogloszenia.net/Praca-11
Dziewczyny ode mnie z roku znalazły pracę na wakacje właśnie dzięki temu portalowi i to właśnie jako opiekunki.

Reklama