Halo witam wszystkich na forum

Witam , mam 63 lata i jestem opiekunka w Niemczech od 5 ciu lat , jestem ze Słupska

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2016-07-29 14:09:36

enera
New member

Halo witam wszystkich na forum

Witam , mam 63 lata i jestem opiekunka w Niemczech od 5 ciu lat , jestem ze Słupska

#2 2016-07-29 14:22:02

mobilna
Member

Re: Halo witam wszystkich na forum

Witamy wink

#3 2016-07-29 14:52:13

LidiaSz
Member

Re: Halo witam wszystkich na forum

Witamy smile W jakiej jesteś okolicy w De ?

Reklama

Podobne tematy :

PRZEMIANA FORUM - Niekorzystna:(Widac ,ze moderatora tu nie ma.Wyłacznie reklamy,reklamy ,reklamy.Zrobił się reklamowy śmietnik,żeby nie użyć brzydszego słowa:( Nt...

Przyklejony: Witam na Forum - Witajcie jestem Żaneta pochodze z dolnego slaska - legnica

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex - witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

witam serdecznie wszystkich - Jestem tu pierwszy raz i chciałabym poznać opinię na temat zatrudnienia się w Niemczech jako opiekunka ...

Witam wszytskich:) - Jestem Tu nowa :) ale pomyślałam ze gdzie jak gdzie ale tutaj na pewno znajdę dobre rady. Przymierzam sie do wyjazdu na przełomie września - października To będzie mój pierwszy wyjazd...

Stopka forum