img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



The Good Care Group

Hej dziewczyny, czy jest tu ktos jeszcze, kto pracuje w The Good Care Group w Wielkiej Brytanii? Zlozylam tam ostatnio podanie, bo slyszalam duzo dobrego od znajomych i znajomych znajomych...

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2016-07-21 17:38:11

Jolunia
New member
Zarejestrowany: 2016-07-21
Posty: 4

The Good Care Group

Hej dziewczyny,

czy jest tu ktos jeszcze, kto pracuje w The Good Care Group w Wielkiej Brytanii? Zlozylam tam ostatnio podanie, bo slyszalam duzo dobrego od znajomych i znajomych znajomych. Najczesciej mieszka sie z osoba starsza przez 2 tygodnie, a potem 2 tygodnie wolnego. Placa pomiedzy 520 a 700 funtow tygodniowo (ponad 3000 tysiace zlotych). Byloby milo porozmawiac z kims z tej samej agecji smile

Link do ich strony: www

Pozdrawiam serdecznie smile

Ostatnio edytowany przez Jolunia (2016-07-21 17:39:33)

Offline

 

#2 2016-10-22 13:54:55

Rena Sance
New member
Zarejestrowany: 2016-05-23
Posty: 5

Re: The Good Care Group

Hej Jolunia

Jestem z TGCG od sierpnia.

"Studiowałam" to forum od lutego tego roku, zanim zdecydowałam się na wybór firmy. Posty dziewczyn pracujących w Anglii na tym Forum czytało się jak dobrą lekturę smile Wielkie dzięki i szacunek dla Yaggi, Dalii, które mocno się udzielają, i wszystkich.

Moc informacji, która pozwoliła mi na decyzję i jestem bardzo zadowolona. Miałam pisać wcześniej, ale wciąż brak czasu.
Przede wszystkim ta firma daje stałe placementy, co jak się zorientowałam, jest nieczęste u innych. Dużo dziewczyn z Helping Hands przeszło w tym roku do TGCG.

Siedzibę mają w Londynie, z widokiem na Big Bena i Westminster, a to jest ciekawe o tyle, że większość firm oszczędza na czym się da. Taka lokalizacja to spory wydatek. TGCG chce być postrzegane jako bardzo odpowiedzialna finansowo firma. Są na giełdzie i po roku czasu można dostać udziały w akcjach smile

To co najważniejsze, to rzeczywiste wsparcie 24 godziny na dobę. Starają się jak mogą choć zdarzają się niedoskonałości, ale to jak w każdej pracy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany pracą to chętnie pomogę w odpowiedzi na wszelkie pytania smile

Ja od początku mam jeden placement koło Southampton, przeuroczy, naprawdę. Teraz zaproponowali mi drugi, który wygląda równie interesująco - artysta, malarz z Londynu. Przyjęłam, bo zdecydowałam się na więcej pracy niż 2x2. Miło się patrzy jak pieniążki rosną na koncie, a praca jest przyjemna i jest się traktowanym z szacunkiem i docenianym.

TGCG szczyci się wysokimi standardami etycznymi. Właśnie uczestniczę w dochodzeniu przeciwko jednej carer'ce, z masywnie negatywnym nastawieniem. Takich ludzi się tu nie toleruje. I dobrze.

Pozdrawiam!

Offline

 

#3 2017-03-08 21:50:04

Yagga66
Member
Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 756

Re: The Good Care Group

Bzdura,  chyba Ci placa za pisanie tych bredni.
Zreszta jesli uczestniczysz w "dochodzeniu przeciwko jednej cerce", z powodu negatywnego nastawienia, to porownac Cie mozna jedynie do donosiciela. Nigdy nie donosi sie na inna opiekunke, no chyba ze widzialas jak morduje dziadka albo babke.
Z tego co i jak piszesz to pasujesz do Anglikow doskonale.

A biuro w Londynie to kawalek pietra w wiezowcu gdzie siedzi ekipa bookujaca placementy. TGCG to korporacja, bezduszna i nie dbajaca nie tylko o opiekunki, ale takze o klientow.

Przeszlam do The Good Care we wrzesniu.
Zakwaterowanie w hotelu z  dojazdem na szkolenie ponad godzine dwoma liniami metra.
Szkolenie to farsa, glownie pianie peanow na czesc agencji.
Manual Handling na krzeselku biurowym prowadzone przez M.... - to imie chlopaka - informatyka, notabene
Reszta na skladanym stoliku do masazu, z jednym Slide Sheet na 6 osob

Kontrakt od razu dla Polek na 12 miesiecy z klauzula o oddaniu kasy 400 funtow za training jesli wczesniej odejdziesz.

Acha  standartowo dla kazdej nowej z Europy Wschodniej pakiecik 2 w 1 czyli parka latajacych Alzheimerow, albo udar plus Alzheimer w postaci meteora. Ewentualnie dwa Parkinsony, jeden zaawansowany a drugi poczatkujacy i inne tego typu atrakcje.

A gwozdz programu to ich akcja ze mna w roli glownej.
Po przyjezdzie do UK, do stalego klienta, w pociagu, kiedy bylam kilka stacji od jego domu, zawiadomili mnie, ze KLIENT odwolal placement a MANAGERKA ZAPOMNIALA MNIE ZAWIADOMIC
Poszlo 1 tysiac na bilet, do Polski wrocilam wieczorem, w stanie trudnym do opisania.

Bylam wczesniej 3 lata w Christies i czegos takiego nie widzialam ani nie slyszalam

Normalne ze telefony managerow sa wylaczone, masz zero kontaktu w razie jakiegos nieszczescia musisz dzwonic na Care Service gdz8e siedzi durnowata Ppppp.. nazwijmy ja Peppa, ktora nie jarzy w ogóle co sie do niej mowi i plecie androny.

Managerki wszystkie maja syndrom "do not bother me".

To sa gnoje i oszusci.

Piszesz o nastawieniu, a to agencja ma do nas fatalne nastawienie. Kasa to nie wszystko, wazniejszy jest suppport a Peppa z Care Service chrzani brednie i bezczelnie klamie.

Kiedy wysiadlam na stacji, bez pieniedzy, bez noclegu, podrozujac od 4 rano, roztrzesiona, to ta idiotka do mnie, ze mam sie uspokoic. Jasne, siedzac w wygodnym fotelu mozna chrzanic tego typu brednie.
Oswiadczyla, ze niestety nie znajda dla mnie pracy od razu, i moze mi kupic bilet powrotny. Do Polski wrocilam wieczorem, ledwo zywa

Kiedy pisalam maila ze skarga, ta pindzia powiedziala ze sama chcialam wracac, bo rzekomo mowilam ze jestem zbyt zdenerwowana zeby pracowac.

Rozmowy w Christies sa NAGRYWANE WSZYSTKIE, potem sie wlasnie weryfikuje kto klamie.

W mailu ktory pisalam wypunktowalam ich klamstwa, wiec sie do mnie juz nie odezwano.

W TGCG traktuje sie nas gorzej niz bydlo robocze, te pare funtow wiecej nie jest warte tych nerwow. Stracilam przy nich mase pieniedzy juz. Niemal mieszkam w samolotach Wizz Air.

Te brednie to sobie powtarzaj w biurze  bo pewnie tam pracujesz, albo z Dominiczką piszcie w waszych durnowatych Operations Update.

Ostatnio edytowany przez Yagga66 (2017-03-08 23:47:25)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Care By Us - Kochane, wybieram się po nowym roku do pracy przez tą anencje. Czy któraś z Was miała z nią jakieś doświadczenia? Dziękuje z każdą odpowiedź:)

Masovia Care - Polecam - Witam, pracuję w tej firmie już wiele lat. Jest ona rzetelna, wypłacająca pieniądze na czas, zawsze szybko pomagająca i taka, którą polecam osobą, które szukają pracy jako opiekun...

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

MASOVIA CARE - polecam! - Jeśli szukacie sprawdzonego biura pośrednictwa to z czystym sumieniem polecam Masovia Care. Zawsze dają ciekawą ofertę, głownie na terenie Niemiec.

Soft Care 24 Sp. z o.o. Toruń - Szukam opinii o tej agencji. Pozdrawiam El

Stopka forum