wózek dziecięcy

Co powiecie na te [url=http://www.tutek.pl/]wózki dziecięce marki[/url]? Który wybrać i na co zwrócić przy wyborze szczególną uwagę. Z góry dzięki za pomoc i poradę...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2016-07-21 09:23:08

alfreda
Member
Od: Berlin

wózek dziecięcy

Co powiecie na te wózki dziecięce marki? Który wybrać i na co zwrócić przy wyborze szczególną uwagę. Z góry dzięki za pomoc i poradę. Słyszałam, że koła i składanie ma duże znaczenie w takich wózkach.

#2 2016-07-21 09:49:42

ania1968
Member

Re: wózek dziecięcy

alfreda napisał:

Co powiecie na te wózki dziecięce marki[/url]? Który wybrać i na co zwrócić przy wyborze szczególną uwagę. Z góry dzięki za pomoc i poradę. Słyszałam, że koła i składanie ma duże znaczenie w takich wózkach.

My mamy bardzo duże doświadczenie z wózkami dziecięcymi. Dobre forum wybrałaś big_smile

Ostatnio edytowany przez ania1968 (2016-07-21 09:50:07)

#3 2016-07-21 16:21:42

..?eto
Member

ania1968 napisał:

alfreda napisał:

Co powiecie na te wózki dziecięce marki[/url]? Który wybrać i na co zwrócić przy wyborze szczególną uwagę. Z góry dzięki za pomoc i poradę. Słyszałam, że koła i składanie ma duże znaczenie w takich wózkach.

My mamy bardzo duże doświadczenie z wózkami dziecięcymi. Dobre forum wybrałaś big_smile

A mamy, mamy, szczególnie mamy doświadczenie z powożeniem wózków dla tych z nadwagą lol

#4 2016-07-22 23:56:34

kasia63
Member

alfreda napisał:

Co powiecie na te wózki dziecięce marki? Który wybrać i na co zwrócić przy wyborze szczególną uwagę. Z góry dzięki za pomoc i poradę. Słyszałam, że koła i składanie ma duże znaczenie w takich wózkach.

O!!!Fredek:)Ty znowu tu?Zaciążyłaś ????

#5 2016-08-26 11:35:36

kopurta
New member

O, to pomożecie z wyprawką? Ja się szykuję do porodu (za 4 miesiące) i powoli myslę o zakupach dla maleństwa wink Tutaj znalazłam taką listę wyprawkową supermamy.limango.pl/czego-potrzebuje-niemowlak-pierwsza-wyprawka-twojego-dziecka - czy coś jeszcze byście dodały? A co do tych wózków to też mam pytanie - czy nie lepsza byłaby chusta do noszenia?

Ostatnio edytowany przez kopurta (2016-08-26 11:35:57)

#6 2016-08-26 12:38:15

bozencina50
Member

Tak kopurta  ( coraz dziwniejsze są te niiki hmm ) moim zdaniem chusta jest lepsza.Dziecko  cały czas czuje ciebie.Teraz wogóle jest powrot do natury.Kiedyś np. po urodzeniu dziecko był zaraz myte .Teraz sie wyciera .Jest też praktykowane zjadanie lożyska lub poród lotosowy. Mają one zarowno zwolennikow jak i przeciwnikow.
Kopura, mam nadzieje , że masz swoja polożną.Porozmawiaj z nią.My tu przeważnie już stare menopałzy wink jestesmy i co bylo dobre w naszych czasach , teraz niekoniecznie.
Szcześliwego i łagodnego porodu życzę smile

#7 2016-08-26 21:48:05

..?eto
Member

kopurta napisał:

O, to pomożecie z wyprawką? Ja się szykuję do porodu (za 4 miesiące) i powoli myslę o zakupach dla maleństwa wink Tutaj znalazłam taką listę wyprawkową supermamy.limango.pl/czego-potrzebuje-niemowlak-pierwsza-wyprawka-twojego-dziecka - czy coś jeszcze byście dodały? A co do tych wózków to też mam pytanie - czy nie lepsza byłaby chusta do noszenia?

Wczoraj  wieczorem w czasie wyjścia na zakupy  mijałam fajnego chłopaka z ciekawym wózkiem dziecięcym. Wózek był , jak dla bliźniaków z tą różnicą , że jedna połowa to był wo zek głęboki z budka dla noworodka , a drugi wózek był spacerówką skierowana nogami do przodu. Facet mija mnie, a ja dyskretnie zaglądam do tej części z budką i patrzę , że nie ma w niej dzidziusia, tylko jest jedno dziecko w spacerówce. Ale fajnie pomyślałam, pełna obsługa full-wypas dla dziecięcia. Idę dalej i za chwilę mija mnie młoda kobieta z niemowlakiem na ręku. No tak wszystko jasne jest dwoje dzieci w różnym wieku i jeden wózek dwuosobowy. smile

#8 2016-08-26 21:49:26

..?eto
Member

kopurta napisał:

Wczoraj  wieczorem w czasie wyjścia na zakupy  mijałam fajnego chłopaka z ciekawym wózkiem dziecięcym. Wózek był , jak dla bliźniaków z tą różnicą , że jedna połowa to był wo zek głęboki z budka dla noworodka , a drugi wózek był spacerówką skierowana nogami do przodu. Facet mija mnie, a ja dyskretnie zaglądam do tej części z budką i patrzę , że nie ma w niej dzidziusia, tylko jest jedno dziecko w spacerówce. Ale fajnie pomyślałam, pełna obsługa full-wypas dla dziecięcia. Idę dalej i za chwilę mija mnie młoda kobieta z niemowlakiem na ręku. No tak wszystko jasne jest dwoje dzieci w różnym wieku i jeden wózek dwuosobowy. smile

#9 2019-12-28 14:00:47

grapek
New member

Na rynku wózków jest od licha. Warto wybrać taki, który jest sprawdzony. Casami wystarczy kupić z drugiej ręki.

#10 2020-03-19 11:11:22

ID1963
New member

Najlepiej pójść do sklepu, który oferuje sprzedaż wózków i przetestować te, które nas interesują. Warto pamiętać o tym, że jeśli siostrze, kuzynce czy sąsiadce sprawdza się jakiś wózek, nie oznacza to, że i u nas się sprawdzi. Zwrócić należy uwagę na to, czy wózek jest lekki czy ciężki i czy dobrze się go prowadzi. Czy koła są skrętne. Czy spacerówkę można prowadzić przodem i tyłem.

Joanna

Ostatnio edytowany przez ID1963 (2020-03-19 11:11:51)

#11 2020-03-19 11:47:00

paniusiabogusia01
Member

Niektóre nowe kosztują tyle co mały samochód yikes

Reklama