do wszystkich firm. przyjmę przejściowe zlecenie od 23 lipca do 2. 08

W okolicy monachium:) jedna osoba. Obecne zlecenie mi się kończy.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-07-12 13:11:20

Monia73
Member

do wszystkich firm. przyjmę przejściowe zlecenie od 23 lipca do 2. 08

W okolicy monachium:) jedna osoba. Obecne zlecenie mi się kończy.

Reklama

Podobne tematy :

Praca od 15 lipca w Getyndze. 1.450 Euro na rękę - Praca od 15 lipca to 66 letni niewidomy pan. cierpi również na parkinsona. Potrzebna pomoc przy spacerach i codziennych czynnościach...

Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017 - Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze: Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie...

witam serdecznie wszystkich - Jestem tu pierwszy raz i chciałabym poznać opinię na temat zatrudnienia się w Niemczech jako opiekunka ...

Zlecenie do pana, Gerlingen, 1170, od 8.05 - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko: OPIEKUN/ OPIEKUNKA DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Gerlingen Termin rozpoczęcia pracy: 08...

Zlecenie do pani, Mainburg, 1270, od 3.05 - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEJ PANI Miejsce pracy: Niemcy/ Mainburg Termin rozpoczęcia pracy: 03...

Stopka forum