Mogę wymienić kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz!

Mam teraz wolne z przyczyn losowych i chętnie wymienię kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz! Mam doświadczenie.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-07-08 19:57:23

Renata45
New member

Mogę wymienić kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz!

Mam teraz wolne z przyczyn losowych i chętnie wymienię kogoś na ok. trzy tygodnie od zaraz!
Mam doświadczenie.

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunka Hannover od zaraz - Szukam kogoś do opieki Pani chodząca, z demencją, 4xtyg chodzi do Tagespflege. Hannover, mieszkanie w bloku, dużo wolnego czasu, od zaraz do 22...

Praca od zaraz dla wykwalifikowanej opiekunki do Holandii - Pani Monika szuka uczciwej opiekunki od zaraz - umowa legalna z rodziną ! Pilnie szukam osoby, która ze mną zamieszka na długo, pomoże mi w codziennym życiu Osoba powinna być wolna i bez zobowiązań, nie paląca, nie pijąca, silna fizycznie oraz empatyczna Mam 55 lat, nie ruszam rękoma, jeżdzę na wózku...

Poszukuję Opiekunki do pani Theresy, Mainburg, 1300 Eur, od ZARAZ - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEJ PANI Miejsce pracy: Niemcy/ Mainburg koło Landshut Termin rozpoczęcia pracy: 6/7 maj 2017 (wyjazd na min...

Szukamy opiekunki, Niemcy, od zaraz - Szukamy mlodej i miłej kobiety w wieku 30-55 lat, ktora moglyby sie co 2 miesiace zmieniac w opiece nad starszym panem zamieszkalym na poludniu Niemiec (przynajmniej na 1 rok) Opieka nad starszym panem (89 lat): - calodobowa - mycie i pielegnacja - zmiany pampersow - zmiana ubrania Oraz prowadzenie calego gospodarstwa domowego: - gotowanie posilkow - sprzatanie - pranie, prasowanie - zakupy - koszenie trawy w ogrodzie Zapewniamy mieszkanie (2 umeblowane pokoje) oraz wyzywienie...

Opiekunka/ Opiekun do dziadka, Hamburg, od 1300, od zaraz !!! - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Seevetal koło Hamburga Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Podopieczny: • 80 lata, 185 cm wzrostu, 95 kg, • porusza się z rolatorkiem, • choruje na parkinsona, • częściowa inkontynencja...

Stopka forum