OPIEKUNKA DO Samotnej P.Urlike 64 (WESTERLAND) NA WYSPIE SYLT OD ZARAZ

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się Panią w wieku 64 lat w domu prywatnym w nadmorskim kurorcie Westerland na wyspie Sylt na Morzu Północnym w Niemczech...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-07-08 02:53:45

royaljob
New member
Od: Wrocław, pl. Nowy Targ 28/307

OPIEKUNKA DO Samotnej P.Urlike 64 (WESTERLAND) NA WYSPIE SYLT OD ZARAZ

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się Panią w wieku 64 lat w domu prywatnym w nadmorskim kurorcie Westerland na wyspie Sylt na Morzu Północnym w Niemczech.

Starsza Pani jest osobą, cierpiącą na chorobę Parkinsona i otyłość. Porusza się przy pomocy rolatora, ale trzeba Panią asekurowac oraz pomagać dźwignąć się z łóżka elektrycznym podnośnikie. Nie ma pampersów korzysta z toalety także w nocy. Podopieczna mieszka samodzielnie. Pani charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą lubi słuchać muzyki operetkowej, oglądać tv, prowadzić rozmowy, interesuje się antykami.

Do obowiązków w szczególności będzie należało:
- pomoc w terminowym przyjmowaniu leków
- dbanie o higienę osobista pacjenta
- pomoc w codziennych czynnościach ( przy poruszaniu się, ubieraniu,)
- spacery
- prowadzenie domu, zakupy
- pilnowanie diety

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą
- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
- referencje mile widziane
- obowiązkowość, życzliwość, łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- satysfakcjonujące zarobki adekwatnie do umiejętności
- zakwaterowanie oraz wyżywienie
- pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy
- opiekę koordynatora Firmy za granicą
- zwrot kosztów podróży

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się Firma jesteśmy na rynku od 2008 roku oerując niełatwą pracę, ale dającą możliwość niesienia pomocy innym dla których funkcjonowanie w codziennym życiu staje się prawdziwym wyzwaniem

KONTAKT:
Royal Job Agencja Pracy SP z o.o.

Wrocław, pl. Nowy Targ 28/307 tel. 882 -067- 788
Rybnik, ul. Rudzka 8, tel. 32 456 07 70
Katowice, ul. Sokolska 78-80, Lok. 11-12, tel. 600-920-818
Kraków, ul. Zarzecze 72 B , 784-448-244, tel. 883 325 171
Racibórz, ul.Chopina 13, 32 733 37 29

#2 2016-07-09 01:56:05

ava
Member

Re: OPIEKUNKA DO Samotnej P.Urlike 64 (WESTERLAND) NA WYSPIE SYLT OD ZARAZ

royaljob napisał:

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się Panią w wieku 64 lat w domu prywatnym w nadmorskim kurorcie Westerland na wyspie Sylt na Morzu Północnym w Niemczech.

Starsza Pani jest osobą, cierpiącą na chorobę Parkinsona i otyłość. Porusza się przy pomocy rolatora, ale trzeba Panią asekurowac oraz pomagać dźwignąć się z łóżka elektrycznym podnośnikie. Nie ma pampersów korzysta z toalety także w nocy. Podopieczna mieszka samodzielnie. Pani charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą lubi słuchać muzyki operetkowej, oglądać tv, prowadzić rozmowy, interesuje się antykami.

Do obowiązków w szczególności będzie należało:
- spacery
- pilnowanie diety

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą
- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
- referencje mile widziane
- obowiązkowość, życzliwość, łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- satysfakcjonujące zarobki adekwatnie do umiejętności
- zakwaterowanie oraz wyżywienie
- pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy
- opiekę koordynatora Firmy za granicą
- zwrot kosztów podróży

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się Firma jesteśmy na rynku od 2008 roku oerując niełatwą pracę, ale dającą możliwość niesienia pomocy innym dla których funkcjonowanie w codziennym życiu staje się prawdziwym wyzwaniem

KONTAKT:
Royal Job Agencja Pracy SP z o.o.

Wrocław, pl. Nowy Targ 28/307 tel. 882 -067- 788
Rybnik, ul. Rudzka 8, tel. 32 456 07 70
Katowice, ul. Sokolska 78-80, Lok. 11-12, tel. 600-920-818
Kraków, ul. Zarzecze 72 B , 784-448-244, tel. 883 325 171
Racibórz, ul.Chopina 13, 32 733 37 29

Ło matko i córko, agenturka daje ogłoszenie o trzeciej w nocy big_smile Opiekunka potrzebna od zaraz. Cóż się stało ? Jakaś uciekła ciemną nocą? Też bym uciekła.
W nocy trzeba „pomagać dźwignąć się z łóżka elektrycznym podnośnikie” i asekurować w drodze do toalety a w dzień:
- spacery
- pilnowanie diety
W rytm muzyki operetkowej big_smile

I to się pi pi pi pi pi nazywa legalna praca?

Jako „nowoczesna firma” powinni tam wysłać cyborga, albo tego kto to zlecenie przyjął tongue

#3 2016-07-09 08:48:02

krysta63
Member

Trzeba jeszcze dodać że na tym forum WSZYSTKIE opiekunki mają wysoką kulturę osobistą co nie?

#4 2016-07-09 09:17:25

mobilna
Member

Trzecia w nocy powiadasz. Czyli agenturki też już robią 24/24 . Świat się kończy big_smile

#5 2016-07-19 01:07:32

negri15
Member

royaljob napisał:

Ja rozumiem, że w tej konkretnej pracy wspomniane przez nowoczesną firmę "funkcjonowanie w codziennym życiu staje się prawdziwym wyzwaniem" ale chyba dla opiekunki....

Reklama