Pracuj z firmą Her-Ow

Firma HER-OW Sp. z o.o. posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 14272 Oferta Agencji skierowana jest do osób poszukujących pracy jako opiekun osoby starszej na terenie Niemiec oraz Polski...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-06-29 15:43:22

Her-Ow
New member

Pracuj z firmą Her-Ow

Firma HER-OW Sp. z o.o. posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 14272
Oferta Agencji skierowana jest do osób poszukujących pracy jako opiekun osoby starszej na terenie Niemiec oraz Polski.

Gwarantujemy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
wysokie składki ZUS
podpisanie jednej czytelnej umowy,
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,
pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
pokrycie kosztów podróży w obie strony,
opiekę i wsparcie naszego zespołu podczas pobytu na zleceniu.

a przede wszystkim konkurencyjne wynagrodzenie!

Od kandydatek oczekujemy:
co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
doświadczenia w pracy jako opiekun osoby starszej,
empatii oraz odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: opieka@her-ow.pl
lub  sms na numer :48 533139038.
Oddzwonimy!

#2 2016-08-08 20:28:47

malgoska61
New member

Re: Pracuj z firmą Her-Ow

Co to znaczy atrakcyjne wynagrodzenie, konkrety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 2016-11-06 08:10:57

Kasia31
Member

Teraz jest tyle firm na rynku,ze nie jestem w stanie polowy "obczaic".A bedzie jeszcze wiecej, bo Niemcy sie starzeja. O Firmie Her-ow pierwszy raz slysze.Prosze od adres strony www. Pozdrawiam.

#4 2016-11-06 09:11:17

krysta63
Member

Maja stronę www ale nic z niej mądrego się nie dowiedziałam.zadnych konkretow.chodzi o to aby zadzwonic ,napisać.a nóż cię wtedy przekonają do siebie.
Rzeczywiście -- tych firemek ,agencyjek jest od cholery i ciut ciut .Tylko wybierać i przebierać .Ale ja np wolalabym jechać z jakąś większą,znana firma jeśli już.Te male mnie nie przekonują ,zresztą firmę założyć może każdy.trzeba jeszcze na dobre imię zapracować.

Kasia31 napisał:

Teraz jest tyle firm na rynku,ze nie jestem w stanie polowy "obczaic".A bedzie jeszcze wiecej, bo Niemcy sie starzeja. O Firmie Her-ow pierwszy raz slysze.Prosze od adres strony www. Pozdrawiam.

#5 2016-11-06 09:42:12

mobilna
Member

Ogłoszenie firmy Her-Ow

Gwarantujemy

legalne i bezpieczne zatrudnienie - jeszcze by brakowało żeby zatrudniać nielegalnie i narażać ludzi
wysokie składki Zus- bla bla bla nr 152, jak to wygląda w rzeczywistosci dobrze wiemy
podpisanie jednej czytelnej umowy- trudno by podpisywać zagmatwane szwindle
dodatkowe ubezpieczenie NW i Oc - czyli wćisniemy ci dodatkowy produkt bo firma sprzedaje tez ubezpieczenia
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienia- to akurat zapewnia podopieczny lub rodzina i wszyscy wiemy że firma nie ma z tym nic wspólnego
pokrycie kosztów podrózy w obie strony- te koszty zwraca równiez rodzina a nie firma

Kto wam te ogłoszenia układa ???
Rece , nogi i cycki opadają jak się te bzdury czyta.

#6 2016-11-06 10:05:44

Kasia31
Member

krysta63 napisał:

Maja stronę www ale nic z niej mądrego się nie dowiedziałam.zadnych konkretow.chodzi o to aby zadzwonic ,napisać.a nóż cię wtedy przekonają do siebie.
Rzeczywiście -- tych firemek ,agencyjek jest od cholery i ciut ciut .Tylko wybierać i przebierać .Ale ja np wolalabym jechać z jakąś większą,znana firma jeśli już.Te male mnie nie przekonują ,zresztą firmę założyć może każdy.trzeba jeszcze na dobre imię zapracować.

Kasia31 napisał:

Ja mam tak samo. Wyjazd na sztelle? Tak,ale tylko z duza firma,ktora jest juz obecna na rynku pare lat, nawet jesli nie ma w niej "rodzinnej,kamaralnej atmosfery". Pozatym jestem starodawna i wole osobiscie jechac do biura i tam sie dowiedziec wszystkiego,a nizeli zalatwiac wszystkie sprawy  przez maila lub poczte.

Reklama