polcam prace w opiece przez posrednika

hej, jetem tutaj nowa, wiec wszystkich serdecznie pozdrawiam! ja chciałabym napisać tylko tyle, ze od lat jeżdżę z pośrednikiem i nie zamierzam zrezygnować...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formy pracy: pośrednik, własna działalność, gewerbe - aktualne tematy :

#1 2011-02-24 13:54:37

kisskiss
New member

polcam prace w opiece przez posrednika

hej, jetem tutaj nowa, wiec wszystkich serdecznie pozdrawiam!

ja chciałabym napisać tylko tyle, ze od lat jeżdżę z pośrednikiem i nie zamierzam zrezygnować. owszem, kasa jest o wiele mniejsza, nawet 500-700 euro. ale mnie to nie zraża. ja już dosyć się naużerałam z chimerycznymi niemrami, by się nimi przejmować. jak coś mi się nie spodoba, albo chcę wrócić do domu, dzwonie do firmy, mówię, że mam pilny przypadek i muszę natychmiast do Polski zjechać. no i firma nic nie zrobi, musi mi zastępstwo w ciągu dwóch dni załatwić. i mam to wszystko gdzieś. niech oni się zajmują panikującymi niemcami, ja nie mam na to sił i ochoty.

#2 2011-03-05 13:35:10

Michalina$$
Member

Re: polcam prace w opiece przez posrednika

no właśnie to mnie przekonuje, aby właśnie jechać z pośrednikiem.... a jakie są wady pośrednika oprócz wysokich prowizji z naszych wypłat??

#3 2012-04-12 13:27:07

annie
Member

Witam,
ja również od kilku lat wyjeżdżam do Niemiec za pośrednictwem różnych firm. Czuję się bezpiecznie, bo mam umowę, opłacane składki ZUS, a w razie jakiejkolwiek choroby mogę iść spokojnie do lekarza, bo mam kartę EKUZ. To fakt, że jeżdżąc przez pośredników zarobki są mniejsze, ale dla mnie najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, a zarobki i tak są lepsze niż te, które mogłybyśmy otrzymywać za pracę w Polsce. Ja do tej pory trafiałam na fajne rodziny, ale wiem od innych opiekunek, że różnie z tym bywa. Jadąc na czarno nie możemy liczyć na pomoc innych osób, a jadąc legalnie zawsze mamy po swojej stronie firmę i to pracownicy firmy rozwiązują problemy, które mogą wyniknąć w trakcie naszego pobytu u niemieckiej rodziny.

#4 2012-08-28 16:27:23

NIENIA
New member

annie napisał:

Witam,
ja również od kilku lat wyjeżdżam do Niemiec za pośrednictwem różnych firm. Czuję się bezpiecznie, bo mam umowę, opłacane składki ZUS, a w razie jakiejkolwiek choroby mogę iść spokojnie do lekarza, bo mam kartę EKUZ. To fakt, że jeżdżąc przez pośredników zarobki są mniejsze, ale dla mnie najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, a zarobki i tak są lepsze niż te, które mogłybyśmy otrzymywać za pracę w Polsce. Ja do tej pory trafiałam na fajne rodziny, ale wiem od innych opiekunek, że różnie z tym bywa. Jadąc na czarno nie możemy liczyć na pomoc innych osób, a jadąc legalnie zawsze mamy po swojej stronie firmę i to pracownicy firmy rozwiązują problemy, które mogą wyniknąć w trakcie naszego pobytu u niemieckiej rodziny.

To bardzo złudne, że firmy rozwiązują problemy, znam przypadki, że to tylko telefoniczne zapewnienia, w konkretnych przypadkach kompletnie nic nie robią, jak mogą pomóc skoro nie ma ich na miejscu, na odległość to można se pogadać i tyle. Firma, którą konkretnie mam na myśli to Veritas z Wrocławia, ich nie obchodzi człowiek, pracownik tylko kasa jaka wpływa im na konto. Mają nie sprawdzone miejsca, o warunkach koszmarnych, bez możliwości telefonowania, nie służą żadną radą tylko groźbami i co z tego że chcą podbić rynek większymi zarobkami co to wogóle nie jest warte.
Jadąc przez jakąkolwiek firmę czy na czarno zawsze jest się zdanym na siebie. Z mojego punktu widzenia wszystko zależy do jakiej rodziny się trafi i dla jakich rodzin się pracuje, ale i z tym trzeba ostrożnie, bo jak się tylko człowiek wygada że trafił dobrze i fajne miejsce to potrafią wykopać Cię z tego miejsca i obsadzić swoich "dobrych znajomych" dlatego warto być ostrożnym zawsze i wszędzie.
Forum jest po to by móc wyrazić swoją opinie i móc podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, móc podyskutować i wymienić się spostrzeżeniami. Każdy ma inne doświadczenia i uważam, że ma prawo wypowiedzieć się na temat firm dla których się pracuje dobrze bądź źle, choć z tym trzeba ostrożnie bo są tacy co śledzą każdą wypowiedź i uparcie dbają o swoją reputację, by nikt nic kompromitującego nie napisał na ich temat. Nie mniej jednak ludzie w dzisiejszych czasach są tak inteligentni i mają dostęp do wszelkich źródeł informacji, że potrafią sami wybrać i ocenić gdzie, kto, i jak działa na rynku pracy. Znają swoje prawa i w drodze konkurencji bardzo silnej na rynku pójdą tam gdzie naprawdę jest przestrzegane prawo pracownika, jest szacunek i wszystkie inne godne pochwały cnoty których to brak wielu i które przysłania pieniądz.

Chciałabym jeszcze skomentować wypowiedź powyższej Pani, która dla świętego spokoju jeździ za 500-700 euro i ma w razie jakichkolwiek problemów święty spokój i po dwóch dniach zjeżdża do domu. To nie samowite, że są takie osoby, które zgadzają się na taką płacę, to uwłaczające i jakoś nie chce mi się wierzyć, że firma jest tak sprytna i uprzejma że w ciągu dwóch dni załatwia zastępstwo i problem z głowy, ciekawe czy dużo mają pracowników za taką stawkę, jak rozbieżność na rynku płacy w opiece waha się od 800-1500 euro.

#5 2012-08-28 21:31:10

kasia63
Member

kisskiss  -pracując za tak uwłaczające pieniądze obrażasz wszystkie kobiety i mężczyzn ,którzy jeżdżą do opieki ,czy to na czarno, czy na biało!!!!!Za 500-700euro to do D jeżdzą Rumunki ,do sprzątania-szanująca się polska opiekunka za jałmużnę nie pracuje!!!!To jest przecież zaledwie 2000-2800zł,a jak doliczyć rozłąkę z rodziną i inne aspekty tego ciężkiego zawodu to wychodzi na to ,że ten Twój pośrednik dla Twojego świętego spokoju i na Twoje życzenie zwyczajnie Cię okrada...................................

Ostatnio edytowany przez kasia63 (2012-08-28 21:31:56)

#6 2012-09-12 14:38:39

iza46
Member

kasia63 napisał:

kisskiss  -pracując za tak uwłaczające pieniądze obrażasz wszystkie kobiety i mężczyzn ,którzy jeżdżą do opieki ,czy to na czarno, czy na biało!!!!!Za 500-700euro to do D jeżdzą Rumunki ,do sprzątania-szanująca się polska opiekunka za jałmużnę nie pracuje!!!!To jest przecież zaledwie 2000-2800zł,a jak doliczyć rozłąkę z rodziną i inne aspekty tego ciężkiego zawodu to wychodzi na to ,że ten Twój pośrednik dla Twojego świętego spokoju i na Twoje życzenie zwyczajnie Cię okrada...................................

Chcialam zauwazyc,ze post na ktory odpisalas byl z data luty 2011!od maja 2011 mozna pracowac legalnie na etacie opiekunki u rodzin niemieckich,lub na pol etatu tez ze zmienniczka/choc to troche naciagane,ale skladki sa i ubezpieczenie tez/.Jest wybor: pracowac przez firme polska z mizernymi skladkami emerytalnymi i prywatnym ubezpieczeniem/karte EKUZ moze firma dac ale za kilka dni zglosic do Zusu,ze juz nie pracujesz!/wiec wiaze sie to tylko z niepotrzebnym stresem.Jak ma sie 100%pewnosci i dobry uklad w firmie/po znajomosci/to smialo mozna jezdzic .Wiekszosc niestety nie ma takich "chodow".Masz racje,ze dla zlodzieji nie warto pracowac ,a oi juz sie zabezpieczaja straszac karami .Np znajoma nie wytrzymala gehenny i musiala zjechac 3 tyg wczesniej i oczywiscie firma nie oddala jej pieniedzy za bilety /ok 600zl/.Mozna przejac inicjatywe i zalozyc firme,zatrudnic ksiegowa do prowadzenia jej lub miec troche szczescia i zatrudnic sie u rodziny.Pracuje tak kilka osob ,ktore znam juz od kilku dobrych lat/Haushaltshielfe byly juz wczesniej zatrudniane przed otwarciem rynku niemieckiego /.A jak nie da sie i rodzina normalna,to prywatnie chetnie kazda dobra sprawdzona opiekunke wespra,ubezpieczenie jednak w NFZ trzeba miec plus polisa prywatna/koszty kremacji itp lub transport sanitarny nie jest finansowany przez nasz kraj /

#7 2012-09-12 19:59:57

ahha
Member

iza46 napisał:

kasia63 napisał:

Chcialam zauwazyc,ze post na ktory odpisalas byl z data luty 2011!od maja 2011 mozna pracowac legalnie na etacie opiekunki u rodzin niemieckich,lub na pol etatu tez ze zmienniczka/choc to troche naciagane,ale skladki sa i ubezpieczenie tez/.Jest wybor: pracowac przez firme polska z mizernymi skladkami emerytalnymi i prywatnym ubezpieczeniem/karte EKUZ moze firma dac ale za kilka dni zglosic do Zusu,ze juz nie pracujesz!/wiec wiaze sie to tylko z niepotrzebnym stresem.Jak ma sie 100%pewnosci i dobry uklad w firmie/po znajomosci/to smialo mozna jezdzic .Wiekszosc niestety nie ma takich "chodow".Masz racje,ze dla zlodzieji nie warto pracowac ,a oi juz sie zabezpieczaja straszac karami .Np znajoma nie wytrzymala gehenny i musiala zjechac 3 tyg wczesniej i oczywiscie firma nie oddala jej pieniedzy za bilety /ok 600zl/.Mozna przejac inicjatywe i zalozyc firme,zatrudnic ksiegowa do prowadzenia jej lub miec troche szczescia i zatrudnic sie u rodziny.Pracuje tak kilka osob ,ktore znam juz od kilku dobrych lat/Haushaltshielfe byly juz wczesniej zatrudniane przed otwarciem rynku niemieckiego /.A jak nie da sie i rodzina normalna,to prywatnie chetnie kazda dobra sprawdzona opiekunke wespra,ubezpieczenie jednak w NFZ trzeba miec plus polisa prywatna/koszty kremacji itp lub transport sanitarny nie jest finansowany przez nasz kraj /

Iza46-jaka polise prywatna bys polecala, chce sobie wykupic przed wyjazdem mam EKUZ wolalabym sie zabezpieczyc dodatkowo, ale np. w AXsa zaspiewali za 1 dzien8,80 .To dla mnie duzo.Znaszmoze cos tanszego.Napisz prosze.

#8 2012-09-12 20:54:27

kasia63
Member

ahha - ja sobie wykupiłąm ubezpieczenie w T.U.EUROPA,zajrzyj na stronę :www.twojakartapodroze.pl- 170zł na cały rok!

#9 2012-09-12 21:29:20

ahha
Member

kasia63 napisał:

ahha - ja sobie wykupiłąm ubezpieczenie w T.U.EUROPA,zajrzyj na stronę :www.twojakartapodroze.pl- 170zł na cały rok!

Dzieki Kasiu poczytam.

#10 2013-02-14 14:45:24

pienczykowskaewa
New member

Witam wszystkie opiekunki.teraz jetem w polsce. alechce wyjechac okolo 1o kwietnia ale nie przez agencje -tylko na czarno.moze ktos poda mi namiary na posrednikow.wchodze na sprawdzony posrednik i nic nie ma,moj tel.32 793 o3 99 lub 725 519 202.pozdrowka ewa

#11 2013-03-06 21:01:32

ginka123
New member

Witam wszystkie opiekunki z okolic Karsruhe i nie tylko.  Szukam znajomych z którymi mogłabym wyrwac sie na jakas kawe, czy chociazby miec z kim pogadac. Opiekuje sie starsza pania przy której czasami mam troszke czasu. Jeżeli ktos jest w podobnej sytuacji to prosze sie odezwac. Mój numer telefonu +48795624326 (sms) albo tutaj na forum.

#12 2013-03-10 09:24:19

anetaklb2
New member

WITAM POSZUKUJE PRACY W NIEMCZECH NA ŚWIĘTA,., DO LUB TYGODNI NIE MOGĘ TERAZ DUŻEJ ZOSTAĆ BO KOŃCZĘ  SZKOLE ,OPIEKUN MEDYCZNY,//UMIEM SIĘ OPIEKOWAĆ CHORA OSOBA BYŁAM RAZ W NIEMCZECH W OPIECE BYŁO TO DAWNO Z J SŁABO ALE SIĘ INTENSYWNIE UCZĘ BYŁAM BEZ J I DAŁAM RADE GDY SKOŃCZĘ  SZKOLE ZAMIERZAM WYJECHAĆ DO PRACY PROŚŻE O POMOC JESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ  DZIĘKUJĘ PODAJE DO KONTAKTU TEL  515 644424       anetaklb2@o2.pl                                                                                                POZDRAWIAM

#13 2013-03-10 09:45:13

ewal8
Member

Dziewczyny - te które szukają pracy! Sorki, że to powiem głośno, ALE NIKT NIE PODA WAM PRACY NA TACY! Trzeba samemu szukać, dzwonić, pytać o opinie, wtedy się coś znajdzie. Zawsze możecie pytać o rady bardziej doświadczonych opiekunek, ale nie proście o znalezienie pracy, tylko same działajcie.

Polecam stronkę: http://www.mypolonia.pl/index.php/pl/pr … eka-niemcy

Znajdziecie tutaj adresy bardzo wielu firm, zajmujących się opieką. Sa rowniez opinie innych opiekunek na temat tych firm, po zakonczonej wspolpracy same mozecie wyrazic swoje zdanie jak przebiegala ta wspolpraca, wiec do dziela!

#14 2013-03-10 09:58:21

ahha
Member

anetaklb2 napisał:

WITAM POSZUKUJE PRACY W NIEMCZECH NA ŚWIĘTA,., DO LUB TYGODNI NIE MOGĘ TERAZ DUŻEJ ZOSTAĆ BO KOŃCZĘ  SZKOLE ,OPIEKUN MEDYCZNY,//UMIEM SIĘ OPIEKOWAĆ CHORA OSOBA BYŁAM RAZ W NIEMCZECH W OPIECE BYŁO TO DAWNO Z J SŁABO ALE SIĘ INTENSYWNIE UCZĘ BYŁAM BEZ J I DAŁAM RADE GDY SKOŃCZĘ  SZKOLE ZAMIERZAM WYJECHAĆ DO PRACY PROŚŻE O POMOC JESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ  DZIĘKUJĘ PODAJE DO KONTAKTU TEL  515 644424       anetaklb2@o2.pl                                                                                                POZDRAWIAM

Mila kolezanko rozumiem ze jestes w trudnej sytuacji ale wielkie litery w necie oznaczaja "krzyk", kolezanka powyzej dobrze napisala nikt wam na tacy nie przyniesie pracy,rady, wskazowki,gdzie zagladnac,na co uwazac to tak ale raczej nie spodzewalabym sie ze ktos do mnie zadzwoni i powie nie znajac  np.mnie i ktora pisze ze( jezyk slabo ale sie intensywnie ucze -no to jak sie nauczysz!! to jedz),przyjezdzaj za mnie.Watpie.Niemniej sa firmy ktore zatrudniaja osoby ze slaba znajomloscia jezyka trzeba szukac:Poloniusz,Pajeczyna,My polacy,Senioport i inne.Zycze powodzenia mimo wszystko.

#15 2013-03-13 15:49:41

fiume24
New member

Witam !
Dziewczyny, czy któras mnie oświeci w temacie dzialanosci gospodarczej.Konkretnie;jesli dostane 1600 euro i ,np. chcialabym zaplacic od tego cały ZUS [ nie wchodzi w grę 2 letnia znizka, kiedys juz mialam swoja dzialalnosc] do tego podatek,nawet na ryczałcie i jakas ksiegowa, to tak jak liczę to własciwie zostaje mi tyle samo co mam teraz. A  juz tez mam dosyc dorabiania ;;cudownych agencji wszelakich;;.
Chyba plus tego wszystkiego taki,ze sama sobie jestem szefem,minus- pozostaje samemu szukac zleceń.Pozdrawiam wszystkich.

#16 2013-05-07 00:42:40

katia32
Member

Fiume24 - bardzo dobre pytanie ;-) też bym chciała wiedzieć

#17 2013-05-07 19:56:51

jogi45
Member

Nie musisz sama szukać zleceń bo agencje zatrudniają też z działalnością. Od podatku można coś tam odlicczyć np koszty podróży, internet, telefon jakieś drobiazgi biurowe itp. Jest jednak poważny minus - żeby dostać A1 i EKUZ musisz być ubezpieczona czyli płacić zus również w tym okresie kiedy nie pracujesz w Niemczech i do tego wykazywać choć minimum zarobków w Polsce. Poczytaj o zasadach potwierdzania A1 i zorientuj się jak to w praktyce wygląda w Twoim rejonie. Opieka nie kwalifikuje się do ryczałtu i nie da się tego robić jako umowę o dzieło. Za duże ryzyko.

#18 2013-05-08 09:26:06

katia32
Member

dziewczyny a moze mi ktos na pv przesłać umowę z agencja,
ja dostalam taka umowe, w ktorej są tez kary za zepsute rzeczy, albo jakies kwoty za dodatek żywieniowy nie rozumiem tego,
mam jeszcze troche czasu ale musze sie zdecydowac
wie ktos od jakiej sumy odprowadzaja zusy? minimalna krajowa - to nie jest jakies obchodzenie prawa, przeciez powinnam miec odciagane zusy od calej mojej pensji?

#19 2013-05-08 09:59:37

swistak
Member

katia32 napisał:

dziewczyny a moze mi ktos na pv przesłać umowę z agencja,
ja dostalam taka umowe, w ktorej są tez kary za zepsute rzeczy, albo jakies kwoty za dodatek żywieniowy nie rozumiem tego,
mam jeszcze troche czasu ale musze sie zdecydowac
wie ktos od jakiej sumy odprowadzaja zusy? minimalna krajowa - to nie jest jakies obchodzenie prawa, przeciez powinnam miec odciagane zusy od calej mojej pensji?

katia dostalas umowe --masz watpliwosci....dlaczego tego nie wyjasniasz z firma??? wszystkie niewiadome musisz znac
bo inaczej wkopiesz sie w coś co pozniej mozesz zalowac

a dociekliwa jestes bardzo jak twoje posty czytam wiec co za problem wyjasnic z agencja twoje watpliwosci??? dzwon pisz meile wszystko ci wyjasnia to tez sa ludzie a ty nie musisz pokazywac ze nie masz odwagi pytac

co do przeslania umowy to watpie aby jakas opiekunka ci wyslala nawet bez danych firmy i osobowych--jestesmy solidarne rowniez z agencjami z ktorymi wspolpracujemy

zaczynaj  strachy na lachy  :-))))

p.s  no sorry   ja mowie za siebie ja ci nie wysle

Ostatnio edytowany przez swistak (2013-05-08 10:03:10)

#20 2013-05-08 14:43:51

ewal8
Member

katia32 napisał:

.... albo jakies kwoty za dodatek żywieniowy nie rozumiem tego....

A to dopiero zagadka - kwoty za dodatek żywieniowy? Że będą Ci potrącać czy dopłacać? big_smile big_smile
Takich głupot jak żyję nie słyszałam.
Świstak, dobrze Ci radzi - zapytaj w firmie. A jak się już dowiesz, to nas oświeć, o co chodzi z tym dodatkiem żywieniowym wink i cóż to za firma chce Ci potrącać albo dopłacać do jedzenia big_smile

#21 2013-05-08 16:13:09

kasia63
Member

katia32 -od takiej firmy co daje niezrozumiałą umowę naszpikowaną karami za jakieś nie wiadomo co to ja bym wiała!Mało to innych firm?Wpakujesz się nie daj Boże w jaki kanał!Przejrzyj forum -sa firmy na które dziewczyny nie narzekają.Mocno bym się zastanowiła!!!!

#22 2013-05-09 09:15:12

katia32
Member

mówią,ze to jest standardowa umowa ;-(
pomoze mi ktos

#23 2013-05-09 09:41:09

swistak
Member

katia32 napisał:

mówią,ze to jest standardowa umowa ;-(
pomoze mi ktos

katia ja bym tej umowy nie podpisala a wiesz dlaczego? bo te wszystkie kary moga Cie dopasc juz w pierwszym miesiacu pracy i dostaniesz polowe albo i wcale.....kara za zepsucie to jakies nieporozumienie przewaznie dostajemy prace u  ludzi starszych,gdzie wszystkie przedmioty
wraz z ich domem,mieskaniem maja iles tam lat---to wszystko leciwe i w kazdej chwili sie zepsuje a to sa starzy ludzie,ktorzy nie pomysla inaczej ze ze starosci tylko ze ty zepsulas  wiec uwazaj----umowa do kitu niech ci to usuna albo szukaj dalej badz cierpliwa jak znasz jezyk i troche sie na opiece znasz cen sie nie daj z siebie ofiary zrobic bo to normalne rzecz zuzyta rzecz sie zepsuje jak nie zaraz to za tydzien albo miesiac a ty bedziesz za to placila ---wiec zastanow sie dobrze zanim podpiszesz

ja mialam takie przypadki seria...jedno za drugim sie psulo poczawszy od zapchanych zlewow gdzie ekipa musiala przyjechac ze specjalna ssawka ktora 100letnie rury z tluszczu itp (nie bede opisywac zeby nie obrzydzac) musiala przepchac.....a wszystkie termy podgrzewacze czajniki ekspresy itp---pomysla jak seryjnie jedno za drugim skapucieje to ty " bedziesz miec to na sumieniu"   chyba ze jakas normalna  rodzina jak w moim przypadku - skwitowali  czekali tylko kiedy to sie posypie

tyle moje uwagi

#24 2013-05-09 12:33:45

gosik
New member

Witam wszystkie kobiety i nie tylko , jestem tutaj nowa, własnie zjechałam do Polski . Szukam kobiet z okolic Belm i Osnabruk, które były lub są zatrudnione przez K. Gdulę. Mam niemiłe doświadczenie z tym facetem, czuję się oszukana i zawiedziona. Pozdrawiam, czekam na odpowiedź

#25 2013-05-09 21:42:57

katia32
Member

czyli szukać dalej ;-(

#26 2013-05-10 13:46:57

swistak
Member

katia32 napisał:

czyli szukać dalej ;-(

wiesz co
dziewczyny na forum tutaj duzo pisza o firmach z ktorymi wspolpracuja no chodzi o dobre firmy....ostatnio amelia i nie tylko ,dobrze sie wyraza o seniovicie
zagladnij moze tam na ich stronke napisz do nich dasz rade co wiecej???---dmuchaj na zimne    :-))))

#27 2013-05-11 13:49:47

gosik
New member

a tak na marginesie ktoś zna tego "posrednika"  wiem szukam dalej , ale chciałabym nawiązać kontakty z kobitkami z tamtych okolic

#28 2013-05-15 15:15:10

tererozy
New member

Firmy biorą od klientów dużą kasę i jeszcze z kasy chorych, nie dajcie się dziewczyny, legalna praca to w granicach 1000- 1400 euro mniej to kpina.

#29 2017-05-09 15:00:42

Maksik2508
New member

Agencji pośrednictwa jest na prawdę dużo i warto sprawdzić każdą ofertę. Spora baza firm jest na https://www.opiekunki24.pl/ więc warto tam zaglądać. Dodatkowo można dodać swoją wizytówkę więc jest większa szansa na dobrą pracę.

#30 2017-08-17 15:18:33

Simply Jobs
New member

Dzień dobry,

Oferujemy legalną pracę jako opiekun osób starszych w Niemczech , zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech u Klienta indywidualnego. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała pomoc Podopiecznemu w życiu codziennym, troska o jego dobre samopoczucie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Zapewniamy:

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę

- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS od średniej krajowej(4263zł)

- zarobki zaczynają się od 1250 euro netto (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

- wyjazdy 2-3 miesięczne lub dłuższe

- pomoc naszego biura w razie ewentualnych problemów, stały kontakt

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi (w Niemczech)
- uśmiech, zaangażowanie oraz szacunek do osób starszych
- odpowiedzialność, cierpliwość
- mile widziane prawo jazdy - ale nie jest konieczne

To nas wyróżnia:

- do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny
- rozwiązujemy wszystkie pojawiające się problemy
- zawsze służymy pomocą
- jesteśmy otwarci na negocjację
- zapewniamy przyjazną atmosferę pracy
- nasze warunki pracy są lepsze niż u konkurencji
- doceniamy lojalnych i zaangażowanych pracowników
- warunki współpracy i umowa są przejrzyste
- cenimy długotrwałą współpracę
- rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników – Wasze uwagi są dla nas w

Kontakt:

tel: 725-900-869
e-mail: klaudia.stachowicz@simplyjobs.com.pl
www.simplyjobs.com.pl

#31 2017-09-30 01:41:50

Patka91
Member

Prawda jest taka, że bez pośrednika jest większe ryzyko. Z pewnym pośrednikiem, podkreślam pewnym, nie pozostaniemy na lodzie w razie sytuacji kryzysowej.

#32 2018-01-26 18:32:57

Opiekunka z Polski
Member

Też jeżdżę z pośrednikiem i zdaje sobie sprawę, że wtedy nie dostaje całości gotówki, ale mimo wszystko czuję się z tym lepiej, mniej się stesuje. Moim pośrednikiem jest Procare i problemów nie mam, niestety różne już historie słyszałam o niektórych pośrednikach. Jak dobrze trafisz, to pośrednik naprawdę pomaga.

Reklama