PRACA dla OPIEKUNKI - 1450Euro

www.pomocwdomu.pl Obecnie pilnie szukamy: Opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego WYSOKIE WYNAGRODZENIE - 1450 EUR brutto Miejsce pracy: Dänischenhagen Opis podopiecznego: Do opieki jest Pan w wieku 87 lat, Pan ma początkującą demencję, cukrzycę, problemy ze słuchem, jest po wylewie...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-06-24 10:01:28

Adiutor_Kontakt
New member
Od: Toruń

PRACA dla OPIEKUNKI - 1450Euro

www.pomocwdomu.pl

Obecnie pilnie szukamy:
Opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego
WYSOKIE WYNAGRODZENIE - 1450 EUR brutto
Miejsce pracy: Dänischenhagen
Opis podopiecznego: Do opieki jest Pan w wieku 87 lat, Pan ma początkującą demencję, cukrzycę, problemy ze słuchem, jest po wylewie. Do domu przyjeżdżają pielęgniarki oraz przychodzi pomoc domowa.
Do obowiązków opiekunki należy gotowanie oraz codzienna pomoc panu Dieterowi. 
Planowany czas pracy: 6 tygodni
Opiekunka ma własny pokój, dostęp do Internetu.

WYMAGANIA:
doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym
Zapytaj o nasze bezpłatne szkolenia językowe!

GWARANTUJEMY:
bezpieczną, legalną pracę
wysokie wynagrodzenie w Euro
składki ZUS opłacane od średniej krajowej-A1
całodobową opiekę koordynatora
zwrot kosztów dojazdu
darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
wysokie premie za polecenie kolejnych opiekunek
bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 tel. 56 655 10 11.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 170 970 - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

www.pomocwdomu.pl

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie  bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w całej Polsce. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl

#2 2016-06-24 11:25:30

ariana123
Member

Re: PRACA dla OPIEKUNKI - 1450Euro

1450 brutto!!!!!   Ile to u Was będzie netto?   zatrudniacie na działalności czy gewerbie?

Jeszcze jedno-osobiście wszystkie firmy z Torunia omijam szerokim łukiem.

Ostatnio edytowany przez ariana123 (2016-06-24 11:26:51)

#3 2016-06-26 10:50:19

Agnes44
Member

Re: PRACA dla OPIEKUNKI - 1450Euro

ariana123 napisał:

1450 brutto!!!!!   Ile to u Was będzie netto?   zatrudniacie na działalności czy gewerbie?

Jeszcze jedno-osobiście wszystkie firmy z Torunia omijam szerokim łukiem.

ja też.

pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Agnes44 (2016-06-26 10:50:59)

Reklama