czy jest ktoś tutaj z Olching?

Witam. Może ktoś jest w tym miasteczku?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-06-22 11:09:02

Monia73
Member

czy jest ktoś tutaj z Olching?

Witam.  Może ktoś jest w tym miasteczku?

Reklama

Podobne tematy :

HR Investment Sp. z o. o. Sosnowiec lub Wrocław czy ktoś słyszał?? - witam, jestem tutaj nowa, znalazłam ofertę z HR Investment, nigdy nie byłam w Niemczech, nie pracowałam jako opiekunka, ale sytuacja mnie zmusza do wyjazdu...

ja założyłam działaność w niemczech, to nie jest trudne. - ja jezdziłam z różnymi firmami, interkadra, promedika, ale rozwiazalam ze wszystkimi umowe bo doszlam do wniosku ze nasz praca nie jest proporcjonalna do zarobkow...

Czy ktoś coś słyszał o tych firmach lub współpracował z nimi - Witam czy ktoś zna te firmy lub słyszal o jakiej z tych firm. Proszę o pomoc - Global servis ,Majster med...

VERITAS - czy ktoś zna???? - Witam. Mam jechać ale jeszcze się waham. W sumie to czytam o samych karach i żadnym wolnym. Ktoś był, widział?

Czy ktoś potrzebuje doładowania do ALDI TALK (e-plus) ? - Cześć dziewczyny, w mojej poprzedniej Stelli nie było Internetu, dlatego sama go sobie organizowałam i zostało mi niewykorzystane doładowanie 15 euro z e-plusa (również do Aldi Talk), które można wykorzystać do internetu lub telefonu...

Stopka forum