Opinie A&J Partners

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z agencją pracy A&J Partners. Jesteśmy agencją z ogromnym doświadczeniem, której zaufało setki Pań. Wystarczy wejść na stronę: ajpartners...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-06-13 15:16:41

A&J PARTNERS
New member

Opinie A&J Partners

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z agencją pracy A&J Partners.

Jesteśmy agencją z ogromnym doświadczeniem, której zaufało setki Pań.

Wystarczy wejść na stronę: ajpartners.pl lub zadzwonić pod numer 12 265 56 23

Prosimy o zamieszczanie opinii:)

Reklama

Podobne tematy :

Agentur Helfende Hande opinie - Agencja z siedzibą w Austrii pośrednicząca w zatrudnieniu opiekunek osób starszych na terenie Niemiec i Austrii...

PERSONALSERVICES 24 - opinie - Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Opinie o agencjach pracy ze Śląska - Hej wszystkim, szukam ofert agencji pracy ze Śląska. Miałam prace przez agencję Smart HR http://www...

Darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie z A&J Partners:) - Rusza darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie dla osób zainteresowanych pracą Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech...

A&J Partners - Witam serdecznie wszystkich na tym forum. Mam serdeczną prośbę, która z pań możne mi naświetlić coś o firmie A&J Partners z Bytomia...

Stopka forum