Dobre i z łe agencje pracy w UK

Witam Drogie Panie. Postanowiłam utworzyć nowy wątek, aby przestrzec, bądź polecić innym Paniom agencje pracy w UK. Oczywiście na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiadomo, czy nadal będziemy mogły pracować na Wyspach po 23-m czerwca, ale miejmy nadzieję, że tak...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2016-06-06 11:52:28

FlowerPower
New member

Dobre i z łe agencje pracy w UK

Witam Drogie Panie.

Postanowiłam utworzyć nowy wątek, aby przestrzec, bądź polecić innym Paniom agencje pracy w UK. Oczywiście na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiadomo, czy nadal będziemy mogły pracować na Wyspach po 23-m czerwca, ale miejmy nadzieję, że tak. Niestety ja się sparzyłam na "wiarygodnej i renomowanej" polskiej agencji, która wysłała mnie do dość dużej firmy zajmującej się opieką. Dlatego Drogie Panie na podstawie swoich doświadczeń chciałabym pomóc innym. Jeżeli będziecie zainteresowane pogadanką tutaj na forum, to zapraszam. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia :-)

Ostatnio edytowany przez FlowerPower (2016-06-10 11:21:37)

#2 2016-06-06 22:49:13

matecznik
New member

Re: Dobre i z łe agencje pracy w UK

Co to za agnecja i na czym się sparzyłaś ?

#3 2016-06-10 11:23:55

FlowerPower
New member

matecznik napisał:

Dzień dobry.

Odpowiadam Tobie z przyjemnością.

Chciałabym bardzo polecić dwie firmy, dzięki którym "wyszłam na prostą" , będąc w UK. Przyleciałam na Wyspy dzięki agencji polskiej, rekrutującej do Cleeve Care. Oczywiście robiłam research w necie na temat agencji zatrudniających panie na stanowisko opiekunek przed wyjazdem, jednak intuicja oraz właśnie krzywdzące komentarze mnie zmyliły. Trafiłam na oszustów, co można potwierdzić czytając opinie o Cleeve na stronie : http://www.poloniagloucester.co.uk/content/forum/970
Wszystko to co tam inni napisali jest prawdą. Niestety. Również i ja zostałam w perfidny sposób oszukana. Dlatego przestrzegam inne Panie przed pracą dla tej firmy. Nie dajcie się zwieźć zapewnieniom, że teraz coś się zmieniło i będziecie szanowane i zarabiały godne pieniądze według ustaleń. To naprawdę "obóz pracy", gdzie nie będziecie miały czasu na sen, jedzenie, życie prywatne, a w dodatku wciąż będziecie inwigilowane i zastraszane, a pieniądze, które Wam obiecano, to tylko wynagrodzenie "w chmurce" ;-) Praca i kontakt z klientami był bardzo budujący, to fakt. Reszta, jak wspomniałam. Przypadkiem otrzymałam informację o rekrutacji do Henley Care (dzięki firmie Cekal). I nie żałuję po stokroć, że dzięki niesamowitemu wsparciu Właścicieli tychże firm, zrezygnowałam z pracy w Cleeve. Mogę potwierdzić z całą stanowczością, że Henley Care to solidna firma, gdzie będziecie szanowane, będziecie pracowały w sympatycznej atmosferze, gdzie dba się o pracowników i gdzie możecie liczyć na życzliwość i zrozumienie. Jeżeli zdecydujecie się na pracę w UK, dzięki Cekal bądź Henley Care, to nie będziecie żałowały. I nie musicie mieć obaw, że coś będzie nie tak po przylocie do Anglii. Zostaniecie otoczone opieką i wszelką możliwą pomocą na starcie. Tylko tę pracę, jako opiekunka należy lubić, być osobą empatyczną i wrażliwą, mieć do niej predyspozycje, cierpliwość, no i oczywiście szczere chęci do pracy i doskonalenia zawodowego. Pozdrawiam i życzę powodzenia po ewentualnej decyzji o podjęciu pracy w UK jako opiekunka. Jagoda

#4 2016-07-07 14:21:44

Yagga66
Member

FlowerPower napisał:

matecznik napisał:

Dzień dobry.

Odpowiadam Tobie z przyjemnością.

Chciałabym bardzo polecić dwie firmy, dzięki którym "wyszłam na prostą" , będąc w UK. Przyleciałam na Wyspy dzięki agencji polskiej, rekrutującej do Cleeve Care. Oczywiście robiłam research w necie na temat agencji zatrudniających panie na stanowisko opiekunek przed wyjazdem, jednak intuicja oraz właśnie krzywdzące komentarze mnie zmyliły. Trafiłam na oszustów, co można potwierdzić czytając opinie o Cleeve na stronie : http://www.poloniagloucester.co.uk/content/forum/970
Wszystko to co tam inni napisali jest prawdą. Niestety. Również i ja zostałam w perfidny sposób oszukana. Dlatego przestrzegam inne Panie przed pracą dla tej firmy. Nie dajcie się zwieźć zapewnieniom, że teraz coś się zmieniło i będziecie szanowane i zarabiały godne pieniądze według ustaleń. To naprawdę "obóz pracy", gdzie nie będziecie miały czasu na sen, jedzenie, życie prywatne, a w dodatku wciąż będziecie inwigilowane i zastraszane, a pieniądze, które Wam obiecano, to tylko wynagrodzenie "w chmurce" ;-) Praca i kontakt z klientami był bardzo budujący, to fakt. Reszta, jak wspomniałam. Przypadkiem otrzymałam informację o rekrutacji do Henley Care (dzięki firmie Cekal). I nie żałuję po stokroć, że dzięki niesamowitemu wsparciu Właścicieli tychże firm, zrezygnowałam z pracy w Cleeve. Mogę potwierdzić z całą stanowczością, że Henley Care to solidna firma, gdzie będziecie szanowane, będziecie pracowały w sympatycznej atmosferze, gdzie dba się o pracowników i gdzie możecie liczyć na życzliwość i zrozumienie. Jeżeli zdecydujecie się na pracę w UK, dzięki Cekal bądź Henley Care, to nie będziecie żałowały. I nie musicie mieć obaw, że coś będzie nie tak po przylocie do Anglii. Zostaniecie otoczone opieką i wszelką możliwą pomocą na starcie. Tylko tę pracę, jako opiekunka należy lubić, być osobą empatyczną i wrażliwą, mieć do niej predyspozycje, cierpliwość, no i oczywiście szczere chęci do pracy i doskonalenia zawodowego. Pozdrawiam i życzę powodzenia po ewentualnej decyzji o podjęciu pracy w UK jako opiekunka. Jagoda

Kolejna, która się napiła i potem wypisuje "Tylko tę pracę, jako opiekunka należy lubić, być osobą empatyczną i wrażliwą, mieć do niej predyspozycje, cierpliwość, no i oczywiście szczere chęci do pracy i doskonalenia zawodowego"
Te bzdety zostaw na rozmowę rekrutacyjną.
Nasza wrażliwość została skutecznie stępiona przez tą właśnie pracę, a wykonujemy ją dla pieniędzy. Trzymamy na dystans własne emocje i stosunek do pdp mamy wyłącznie zawodowy. Skreślanie dni do powrotu do domu daje nam siłę.

#5 2016-07-27 09:54:07

FlowerPower
New member

Żal mi Ciebie... Każdy sądzi po sobie. Życzę więcej optymizmu i wiary w innych :-)

#6 2016-09-18 18:33:06

goska.dziag@gmail.com
New member

Odradzam ideal pflege ktora wspołpracuje z ideal group z warszawy nie płaca zus co mc

Reklama