Pilnie! Szukam opiekunki - okolice Bonn - Pan 87-lat - 1400Euro

Oferta ważna do: 06.07.2016 Obecnie Pilnie szukamy! Opiekunkę z komunikatywną znajomością j. niemieckiego do 87-letniego seniora - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EURO! Miejsce pracy:okolice Bonn Opis podopiecznego: Pan Wilhelm porusza się na wózku...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-06-06 09:26:01

Adiutor_Kontakt
New member
Od: Toruń

Pilnie! Szukam opiekunki - okolice Bonn - Pan 87-lat - 1400Euro

Oferta ważna do: 06.07.2016

Obecnie Pilnie szukamy!
Opiekunkę z komunikatywną znajomością j. niemieckiego do 87-letniego seniora - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EURO!
Miejsce pracy:okolice Bonn
Opis podopiecznego: Pan Wilhelm porusza się na wózku. Jest spokojnym i rozmownym staruszkiem. Lubi rozwiązywać krzyżówki i grać w szachy.
Planowany czas pracy: 2 miesiące
Zakres obowiązków:
Do obowiązków opiekunki należy przede wszystkim pomoc w codziennej higienie oraz zajęcie się domem - zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą starszą
gotowość wyjazdu na około 2 miesiące

ADIUTOR ZAPEWNIA:
wysokie zarobki w Euro
opieka koordynatora - całodobowo
elastyczne terminy wyjazdów
składki ZUS opłacane także w czasie pobytu w Polsce
premie za polecenie opiekunki
legalna, bezpieczna praca (A1)
możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń
bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie
bezpłatne kursy językowe
szkolenia dla opiekunek - z pierwszej pomocy oraz podstaw opieki
Zapytaj o inne oferty pracy - dla opiekunek oraz o nasze bezpłatne kursy językowe!

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 080 880 - ODDZWONIMY DO CIEBIE

Kim jesteśmy?
Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie  bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w innych miastach w Polsce. W Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu i Łodzi - aktualnie prowadzone są bezpłatne szolenia z języka niemieckiego. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy. Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl

#2 2016-06-06 22:08:33

pigwa
Member

Re: Pilnie! Szukam opiekunki - okolice Bonn - Pan 87-lat - 1400Euro

Przeczytałam dopiero teraz.
Nie jest to ogłoszenie dla mnie,bo pracuję na Gewerbe,ale jedno rzuca mi się na oczy w tej ofercie.A oferta jest o0kreslana jako pilna-czyli wszystko jest konkretne-tak sądzę.Dlaczego wiec o zarobkach mówi się w tym przypadku-DO!1400euro?
Czy stawka nie jest ustalona?
Jak wspomniałam-oferta nie jest dla mnie,ale ciekawość moja w tym temacie jest wielka.Jak można mieć konkretną ofertę pracy i proponować zarobki DO!jakiejś kwoty?Zazwyczaj wysokość wynagrodzenia w określonym przypadku jest zawsze jasna.
I tak to jest z ogłoszeniami z agencji.Zarobek możliwy jest wyśrubowany,a jak szuka się pracy-okazuje się,że oferty za wyższą kwotę bywają,ale ta jest za...   Taki wabik na opiekunki to jest.Tylko po co?
Zanim z polskich agencji zrezygnowałam,też oddzwaniałam na takie ogłoszenia pełna nadziei.Traciłam i czas i kasę na połączenia.
Kiedy wreszcie wszyscy zaczniemy stosować konkrety?

#3 2016-06-07 12:43:52

karotomka
New member

witam,
poszukuje opiekunki/opiekuna do osoby starszej w Berlinie: 86-letnia pani (172 cm, 68kg)
Pani leżąca po zwichnięciu bioder, b.słabo widząca. Przeszła operacje serca. Nie trzyma moczu – na pieluchach.
Potrzebna pomoc przy pielęgnacji ciała, jedzeniu i piciu, dojściu do toalety (przy pomocy balkonika) – możliwe czasem pobudki
w nocy, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, zmianie pieluch, towarzyszeniu u lekarza, fryzjera itp. oraz czynności związane
z gotowaniem, zakupami oraz sprzątaniem.
Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik stojący, winda
w wannie.
W 140 m mieszkaniu z podopieczną mieszka jej bratanek (może doraźnie pomóc).
Wymagany komunikatywny język niemiecki.
Wymagana działalność gospodarcza (lub gotowość jej otworzenia),oferta od zaraz!!
Zarobki: 1500 euro netto/30 dni
prosze o kontakt: bms Szczecin tel. 516081017 lub e-mail: biuro@b-m-s.eu

#4 2016-06-08 13:03:05

Adiutor_Kontakt
New member
Od: Toruń

pigwa napisał:

Przeczytałam dopiero teraz.
Nie jest to ogłoszenie dla mnie,bo pracuję na Gewerbe,ale jedno rzuca mi się na oczy w tej ofercie.A oferta jest o0kreslana jako pilna-czyli wszystko jest konkretne-tak sądzę.Dlaczego wiec o zarobkach mówi się w tym przypadku-DO!1400euro?
Czy stawka nie jest ustalona?
Jak wspomniałam-oferta nie jest dla mnie,ale ciekawość moja w tym temacie jest wielka.Jak można mieć konkretną ofertę pracy i proponować zarobki DO!jakiejś kwoty?Zazwyczaj wysokość wynagrodzenia w określonym przypadku jest zawsze jasna.
I tak to jest z ogłoszeniami z agencji.Zarobek możliwy jest wyśrubowany,a jak szuka się pracy-okazuje się,że oferty za wyższą kwotę bywają,ale ta jest za...   Taki wabik na opiekunki to jest.Tylko po co?
Zanim z polskich agencji zrezygnowałam,też oddzwaniałam na takie ogłoszenia pełna nadziei.Traciłam i czas i kasę na połączenia.
Kiedy wreszcie wszyscy zaczniemy stosować konkrety?

Witam,
Stawki są różne przy tym samym kontrakcie - to zależy od rodzaju umowy z opiekunką - zlecenie i ZUS od średniej krajowej czy własna działalność - dlatego trudno jest podać ostateczną kwotę wynagrodzenia. Poza tym zawsze można negocjować smile
Pozdrawiam,
Aneta Wierniewska
Adiutor

#5 2016-06-08 18:21:25

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

karotomka napisał:

witam,
poszukuje opiekunki/opiekuna do osoby starszej w Berlinie: 86-letnia pani (172 cm, 68kg)
Pani leżąca po zwichnięciu bioder, b.słabo widząca. Przeszła operacje serca. Nie trzyma moczu – na pieluchach.
Potrzebna pomoc przy pielęgnacji ciała, jedzeniu i piciu, dojściu do toalety (przy pomocy balkonika) – możliwe czasem pobudki
w nocy, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, zmianie pieluch, towarzyszeniu u lekarza, fryzjera itp. oraz czynności związane
z gotowaniem, zakupami oraz sprzątaniem.
Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik stojący, winda
w wannie.
W 140 m mieszkaniu z podopieczną mieszka jej bratanek (może doraźnie pomóc).
Wymagany komunikatywny język niemiecki.
Wymagana działalność gospodarcza (lub gotowość jej otworzenia),oferta od zaraz!!
Zarobki: 1500 euro netto/30 dni
prosze o kontakt: bms Szczecin tel. 516081017 lub e-mail: biuro@b-m-s.eu

To ja się na to piszę od sierpnia lub koniec lipca (chodzi o Berlin)

Reklama