Ja chcę do Szwajcarii

Czy znacie jakieś firmy szwajcarskie, które zatrudniają w tym kraju?-oczywiście przy opiece? Napisałam do jednej ale trzeba mieć kurs ukończony jako opiekun...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2016-05-25 22:29:34

izi300
Member

Ja chcę do Szwajcarii

Czy znacie jakieś firmy szwajcarskie, które zatrudniają w tym kraju?-oczywiście przy opiece?
Napisałam do jednej ale trzeba mieć kurs ukończony jako opiekun...ja  nie ma więc nawet nie wnikałam czy szwajcarski, polski czy jaki. Wiadomo...papierologii musi stać się zadość.

Reklama

Podobne tematy :

Czym do Szwajcarii najszybciej znacie jakieś połączenia ? - Witam Do Szwajcarii znacie kochane jakieś BUSY ( nie autobusy ) by dojechać szybciej niż 24 H w normalnym ? Tanie linie może ?

Jestem na przedwczesnej emeryturze i chcę dorobić jako opiekunka. - Mam 54 lata, jestem kobietą w pełni sprawną, pracowitą, zajmuję się juz 5 lat mamą chorą na otępienie i Alzheimera...

Poszukiwana opiekunka i pomoc domowa w Szwajcarii (chłopiec 12 lat) - Dla swojego klienta prowadzimy rekrutację: Rodzina lekarzy poszukuje kobiety która zajmie się domem i ich 12 letnim synem...

Opiekunka w Szwajcarii - Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu bezskutecznie szukam forum gdzie można ,,spotkać" Polski pracujące jako opiekunki w Szwajcarii...

PILNE! Szukam opiekunki do 1,5 rocznego dziecka w Szwajcarii od zaraz - PILNE !!!! Praca od początku września 2015 na czas dłuższy. Poszukuję doświadczonej opiekunki do 1,5 rocznego chłopca w Genewie, Szwajcaria...

Stopka forum