Daily Help. Prośba o ocenę.

Witam serdecznie Planuję przenieść się z powodów finansowych z firmy P... do Daily Help. Czy ktoś z Was miał z tą firmą bliższy kontakt? Pracował, bądź pracuje dla nich? Za wszelkie uwagi będę niezmiernie wdzięczna Pozdrawiam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2016-05-11 21:25:26

Kati_73
New member

Daily Help. Prośba o ocenę.

Witam serdecznie
Planuję przenieść się z powodów finansowych z firmy P... do Daily Help.
Czy ktoś z Was miał z tą firmą bliższy kontakt? Pracował, bądź pracuje dla nich?
Za wszelkie uwagi będę niezmiernie wdzięczna
Pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

ZAGINĘŁA OPIEKUNKA!!!PROŚBA O UDOSTĘPNIANIE - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1481480638595984&set=gm.1919903328272022&type=3 Zginięcie zgłoszone na polską i niemeicką policję,ślad urywa się 2...

Bravecare Warszawa - prośba o opinię - Dzień dobry, bardzo proszę o opinie wyżej wspomnianej firmy ( Bravecare Ul. Płochocińska 19, 03-191 Warszawa )...

prośba o pomoc - Witam wszystkie opiekunki i opiekunów..Jestem tu nowa.Bardzo proszę pomóżcie mi doświadczone panie i panowie znalezieniu dobrej firmy ,z którą można spokojnie wyjechać do pracy w opiece w Niemczech,która płaci na czas ,odprowadza składki...

promedica24 prośba o pomoc - Witam serdecznie wszystkich na forum! Piszę ponieważ szukam pomocy i wsparcia osób które tak jak ja mają problem z firmą promedica24 Otóż pracowałam u nich przez jakiś czas i cieszyłam się, że mam opłacane składki emerytalne które ze względu na mój wiek sa dla mnie bardzo ważne...

Prośba o podpowiedź w kwestii umowy (de) o pracę - Bardzo potrzebuję wsparcia kogoś doświadczonego i rozeznanego w temacie. Sytuacja zmusiła mnie do podjęcia dość drastycznych kroków i wyjazdu jako pomoc domowa do DE...

Stopka forum