danzigepflege.eu

umowa zlecenie w polsce. podatki i ubezpieczenie w niemczech. brak zameldowania. o więcej szczegółów nie miałam nerwów pytać....

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2016-05-09 20:15:02

barbara.b
Member

danzigepflege.eu

umowa zlecenie w polsce. podatki i ubezpieczenie w niemczech. brak zameldowania. o więcej szczegółów nie miałam nerwów pytać....

#2 2016-05-09 21:20:31

mobilna
Member

Re: danzigepflege.eu

Podatki i ubezpieczenie bez zameldowania ?
Coraz więksi geniusze.

#3 2016-05-10 09:26:07

barbara.b
Member

Re: danzigepflege.eu

daj spokój. prezes zarządu rocznik 92. już z różnymi kombinacjami się spotkałam ale jak to usłyszałam to nawet nie chciałam z babką rozmawiać. zadzwonili koło 19 wieczorem. w tle darło się dziecko. gdy powiedziałam, że już różne rzeczy słyszałam ale o czymś takim jak polska umowa zlecenie i niemieckie składki i podatki bez jakiejkolwiek dodatkowej niemieckiej umowy- sezonowej, mini, midi czy cokolwiek pani powiedziała, że pan z biura rachunkowego mi to wytłumaczy. myślę " aha, to zadzwonią jutro. dobrze, bo po 19 nie mam siły na taką dyskusję ". a tu pani przejmuje wrzeszczące dziecko i chce mi podać pana od rachunkowości.
po pierwsze zastanawiam się jaka opiekunka pracuje dla takich ludzi a po drugie jak trzeba być głupim, czy bezczelnym aby nie bać się konsekwencji takiej działalności. rozumiem wielkie firmy opłacające prawników. ale jak jakiś pikuś rocznik 92 bierze się za takie przekręty z żoną i dzieckiem na karku to ja nie wiem. ludzie nie mają wyobraźni. a mi coraz mniej chce się wyjeżdżać..

Reklama

Stopka forum