Kurs niemieckiego w Białymstoku

Kurs przeznaczony dla osób ze słabo komunikatywną znajomością języka niemieckiego Czas trwania kursu: 45 godzin lekcyjnych, zajęcia 3 razy w tygodniu po 2 godziny Koszt całego kursu: ok...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2016-04-20 13:19:42

interkadra333
Member
Od: 122904438

Kurs niemieckiego w Białymstoku

Kurs przeznaczony dla osób ze słabo komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Czas trwania kursu: 45 godzin lekcyjnych, zajęcia 3 razy w tygodniu po 2 godziny
Koszt całego kursu: ok. 150 zł
Początek kursu: maj

InterKadra gwarantuje:

zarobki powyżej 1000 euro netto
pewne, legalne zatrudnienie

Kontakt:  tel. 666 826 909 / e-mail: m.michaluk@interkadra.pl

Każdy uczestnik kursu otrzyma możliwość udziału w  kursie z transferu i chorób otępiennych, całkowicie opłacony przez InterKadrę, który kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Reklama

Podobne tematy :

miesięczny kurs niemieckiego dla opiekunów wyjeżdżających do Niemiec. - Witam, ruszamy z Letnią Akademią Języka Niemieckiego , kurs specjalistyczny dla opiekunek wyjeżdżających do niemiec...

Kurs na kucharza / online / dyplom po niemicku - Potrzebujesz kursu Kucharza ? Nie musisz dalej szukać w naszej firmie zrobisz kurs stacjonarny lub tak samo ważny online...

Kurs podstawowych zwrotów z języka niemieckiego dla opiekunek - Sama bardzo długo się uczyłam tego jeżyka. Nie szło mi dobrze - więc wiem drogie koleżanki opiekunki dopiero uczące się niemieckiego jak to bywa trudno,żeby coś umieć w tym języku i móc się porozumieć z podopiecznym...

KURSY J.NIEMIECKIEGO DOFINANSOWANE 87% - Drogie Panie Opiekunki i Panowie Opiekunowie, firmy wysyłające Państwa do pracy w roli Opiekunów w Niemczech zazwyczaj wymagają komunikatywnej znajomości języka niemieckiego...

Zostań opiekunem ! Kurs online (internetowy) + certyfikacją - Możesz zostać opiekunem ! Kurs można odbyć w formie online (tylko prze z internet) Oferujemy szkolenie na opiekuna osób starszych i dzieci...

Stopka forum