Witam na forum

Właśnie przeczytałem artykuł w Newsweek o opiekunkach na którym dowiedziałem się o forum. Jestem Opiekunem Medycznym, Trenerem i promotorem profilaktyki zdrowotnej(nie popularne :) )...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2016-04-17 11:41:58

deraltenbetreuer
New member

Witam na forum

Właśnie przeczytałem artykuł w Newsweek o opiekunkach na którym dowiedziałem się o forum. Jestem Opiekunem Medycznym, Trenerem i promotorem profilaktyki zdrowotnej(nie popularne :) ). Pracując w De. stworzyłem wizytówkę ;http://deraltenbetreuer.eu/ by lepiej u uczciwiej móc pracować z pdp.
Pozdrawiam wszystkich bywalców na forum.

Reklama

Podobne tematy :

Przyklejony: Witam na Forum - Witajcie jestem Żaneta pochodze z dolnego slaska - legnica

Witam:) - Witam Wszystkie Opiekunki:) Niebawem i ja zawitam poza granice Naszego kraju,ok 10 sierpnia mój pierwszy wyjazd...

PRZEMIANA FORUM - Niekorzystna:(Widac ,ze moderatora tu nie ma.Wyłacznie reklamy,reklamy ,reklamy.Zrobił się reklamowy śmietnik,żeby nie użyć brzydszego słowa:( Nt...

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex - witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

witam serdecznie wszystkich - Jestem tu pierwszy raz i chciałabym poznać opinię na temat zatrudnienia się w Niemczech jako opiekunka ...

Stopka forum