POLSKIM firmom i agenturkom -dziekuje -nein

Szukam pracy od 28.12.12 do konca stycznia 2013 =w temacie praca prywatnie -zastepstwo,zima dluga i kasy potrzebuje "na Wyngiel".Dziewczyny wie ktoras lub potrzebuje ?Piszcie do mnie jakby co.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2012-11-30 18:31:21

ahha
Member

POLSKIM firmom i agenturkom -dziekuje -nein

Szukam pracy od 28.12.12 do konca stycznia 2013 =w temacie  praca prywatnie -zastepstwo,zima dluga i kasy potrzebuje "na Wyngiel".Dziewczyny wie ktoras lub potrzebuje ?Piszcie do mnie jakby co.

#2 2012-11-30 23:54:35

namolna
Member

Re: POLSKIM firmom i agenturkom -dziekuje -nein

ahha napisał:

Szukam pracy od 28.12.12 do konca stycznia 2013 =w temacie  praca prywatnie -zastepstwo,zima dluga i kasy potrzebuje "na Wyngiel".Dziewczyny wie ktoras lub potrzebuje ?Piszcie do mnie jakby co.

Ahha,mogę się podpiąć? Jak coś to mów! I do mnie też piszcie,(jak już napiszecie do ahha),ja też na "wyngiel". Pozdrawiam ahha i wszystkie opiekunki,te na" biało" i te na" czarno"...

#3 2012-12-01 12:46:23

ahha
Member

namolna napisał:

ahha napisał:

Ahha,mogę się podpiąć? Jak coś to mów! I do mnie też piszcie,(jak już napiszecie do ahha),ja też na "wyngiel". Pozdrawiam ahha i wszystkie opiekunki,te na" biało" i te na" czarno"...

jasne droga kolezanka podpinaj sie - jak to mowia "w kupie razniej" i kupy nikt nie ruszy.Pozdrowionka.

#4 2012-12-01 13:53:13

namolna
Member

Dobre! Dzięki za pozwoleństwo.

#5 2012-12-01 17:21:58

graża27
New member

jestem nowa na forum .Jestem u babci w Warentrup k/Dotmunt ,jeżeli jest ktoś w pobliżu i chciałby pogadać po naszemu ,to czekam na kontakt.
Na forum zaglądam codziennie wieczorem.
Pozdrawiam Ogół

#6 2013-01-19 22:52:37

kropka_48
New member

Poszukuje pracy jako opiekunka.Posiadam prawo jazdy czynne,doswiadczenie 8 letnie,referencje,dobry niemiecki.
Pracowalam z osoba chora na Alzheimera,diabetyczka,inkontynencja.Moja Babcia zmarla.
Nie odpowiadam na ogloszenia polskim firmom.

#7 2013-01-20 20:46:58

ulka
Member

kropka_48 napisał:

Poszukuje pracy jako opiekunka.Posiadam prawo jazdy czynne,doswiadczenie 8 letnie,referencje,dobry niemiecki.
Pracowalam z osoba chora na Alzheimera,diabetyczka,inkontynencja.Moja Babcia zmarla.
Nie odpowiadam na ogloszenia polskim firmom.

A jaki jest Twój niemiecki?

#8 2013-01-21 15:31:41

Milena65
Member

Dziewczyny znacie jakies firmy ,posredniköw zatrudniajäcych opiekunki w Niemczech na opieke godzinowä...
Obecnie pracuje na Gewerbe 24h...ale pomalu mam dosc...mieszkam w niemczech..i chcialabym zaczäc normalnie pracowac...mieszkam w okolicy Münser-Hamm

Dzieki

#9 2013-01-21 18:43:46

ulka
Member

Milena65 napisał:

Dziewczyny znacie jakies firmy ,posredniköw zatrudniajäcych opiekunki w Niemczech na opieke godzinowä...
Obecnie pracuje na Gewerbe 24h...ale pomalu mam dosc...mieszkam w niemczech..i chcialabym zaczäc normalnie pracowac...mieszkam w okolicy Münser-Hamm

Dzieki

Jak masz czas zajrzyj do urzędu pracy, tam mają  sporo zleceń.

#10 2013-01-21 18:51:53

iza46
Member

Wklejam z forum gowork"
uwaga na - 2013-01-21 18:47:26 odpowiedz | cytuj
Firmenname: Helping Hands
Straße : Schillerstrasse 1
Ort: 74246 Eberstadt ich ogloszenie z my polacy dzis Treść:
Szukamy kobiet do opieki nad starszymi osobami w Niemczech , okolice Heilbronn . Praca z zameldowaniem , zameldowanie w Polsce jest obowiazkiem. Znajomosc jezyka niemieckiego konieczna ( komunikatywny jezyk niemiecki!!!!).Pelne wyzywienie , zakwaterowanie (wlasny poköj ), zwröt kosztöw podrözy (do uzgodnienia), oraz dni wolne -do uzgodnienia. Czas trwania opieki , okres 3-4 miesieczny lub na zyczenie dluzszy . Jestesmy powazna , Niemiecka Firma : www . helping-hands-service .de , kontakt dwujezyczny : polski i niemiecki . Interesenci , prosze o kontakt mailowy , lub telefoniczny : 0049 071311373303 ( prosze o wiadomosci tez na sekretarke ). Godz . urzedowania : Poniedzialek-Czwartek od 12 do 16 Godziny . Za wszystkie zgloszenia serdecznie dziekujemy . A oto odpowiedz na kuzynki meila ,gdyz ta firma zatrudnia przez polska agencje o czym nie informuje a na ich stronie jest wyraznie taka informacja zawarta.Oto odpowiedz powaznej agencji niemieckiej"
Ich glaube Sie haben eine ähnliche benannte Firma im Internet gefunden , denn Unser MItto und schon gaernicht Text ist aus nserer Web seite . Entschuldigung , sie müssen da was verwechselt haben . Und ausserdem wird keine Agentur Interne daten oder Informationen Ihnen aushändigen , nach dem motto : mit welcher Firma wir zusammenarbeiten . Profesjonalität gehört zu einer guten Firma dazu . Bitte suchen sie die richtige Internet Seite mit unsere Firma und Informieren Sie sich dort , MfG "a pozniej reakcja link ich strony"Gleichfals , doch ich weiss immer noch nicht um was es Ihnen geht , bitte belestigen Sie mich nicht mehr mit gequatsche die mich wirklich nicht interessiert , , auf niemehrwiedersehen . MfG
Zostałeś zablokowany przez tego użytkownika"prawda w oczy kole!czytaja po polsku a odpowiadaja po niemiecku:)

#11 2013-01-21 19:29:05

awa50
New member

Witam, jestem tu nowa ( nie wiem jak zacząć tu pisać:) ) ,ale chyba dobrze zaczęłam.
Czytam to forum od jakiegoś czasu, chcę w lutym wyjechać i tym razem chciałabym bez agencji spróbować, trochę mam obawy, ale już jeżdziłam
przez agencje i mam ich dość. Problem, że nie mam żadnych kontaktów, kto tak załatwia pracę sad
Dziewczyny jak znajdujecie takich pośredników? Może któraś coś podpowie. Pozdrawiam was wszystkie.

#12 2013-03-10 11:49:11

hana dob2
New member

Witam wszystkie panie ' jestem tu nowa od dziś ,,,mam propozy. wyjazdu don  niem. co powinnam wiedzieć podpisując umowe ,z agencją prosze pomuszcie jestem zielona w tym tem.

#13 2013-03-10 12:04:30

urszula47
Member

hana dob2 napisał:

Witam wszystkie panie ' jestem tu nowa od dziś ,,,mam propozy. wyjazdu don  niem. co powinnam wiedzieć podpisując umowe ,z agencją prosze pomuszcie jestem zielona w tym tem.

Jaka to firma?dziewczyny moze wiedza i doradza czy warto?umowa  umowa,jezeli chodzi o zlecenie to trzeba wiedziec z jaka firma sie jedzie!Sa takie ktore nie placa.lub potracaja bezpodstawnie kary i to niemale.

#14 2013-03-10 14:18:30

jakniew
Member

hana dob2 napisał:

Wszystko jest omawiane włącznie z doświadczeniami na tym forum, więc poświęć trochę czasu na poczytanie. Jeśli masz wątpliwości, poproś najpierw o umowę do zapoznania się z nią, udaj się do prawnika na konsultację i "odzielenisz się".

#15 2013-03-10 15:40:06

hana dob2
New member

witam dziewczyny ,,,co wiecie o Promedyce 24 czekam na opi........prosze  musze sie upewnić jakie pytania powinnam zadać przed podpisaniem umowy na co zwrucic uwage ,

Ostatnio edytowany przez hana dob2 (2013-03-10 15:45:33)

#16 2013-03-10 16:01:17

amelia
Przyjaciel Forum

hana dob2 napisał:

witam dziewczyny ,,,co wiecie o Promedyce 24 czekam na opi........prosze  musze sie upewnić jakie pytania powinnam zadać przed podpisaniem umowy na co zwrucic uwage ,

Nie gniewaj się, że Ci tak prosto z mostu powiem. Wyskoczyłaś trochę jak "Filip z konopii".
To że Ty musisz się upewnić to nie znaczy, że dostaniesz wszystko gotowe do rączki.   
Myślisz, że Ci ktoś teraz  o PR będzie opisywał.
Jak przeczytasz to forum to wszystko znajdziesz. To nie jest jedno czy 2 zdania. Tu są całe strony.
Ja się już tutaj tak "naprodukowałam" i inne osoby też, że już mdło mi się się robi na samą myśl o tej "wspaniałej" firmie!

A  może znajdzie się ktoś bardziej wyrozumiały i miłosierny niż ja.

(zwrócić a nie zwrucić)- przepraszam, ale myślę, że to tez w pewnym stopniu porada).
==============

#17 2013-03-10 17:38:54

urszula47
Member

hana dob2 napisał:

przeczytaj watek nieudany wyjazd ,posty Amelii jak byla na rozmowie/zrobila to dla nowicjuszek/BRAWO!!!!A firma Pr24 to jazda w ciemno i nie ma litosci,gdy Ci cos nie pasuje /malo jedzenia,wstawanie 5 razy w nocy i opieranie calej rodziny/wracasz na wlasny koszt lub...po 16 godzinach koczowania na przystanku.Podpisac umowe smieciowa  to nie sztuka.

Reklama