zarobki w Miranex - porównajmy swoje stawki!

hej, ja w Miranex zarabiam 1050 euro, a wy??

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Miranex - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-02-24 11:56:40

Irmina_k
Member

zarobki w Miranex - porównajmy swoje stawki!

hej, ja w Miranex zarabiam 1050 euro, a wy??

Reklama

Podobne tematy :

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie! - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Zarobki opiekunek osób starszych w Polsce - Drogie Panie co sądzicie o zarobkach opiekunek w Polsce? Czemu ona są takie niskie, przecież praca jest tak samo ciężka jak gdzie indziej...

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex - witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

Stawki za sztelle u Małżeństwa- jakie uwazacie za minimum? - Wg mnie nie ma znaczenia czy tylko jeden malzonek jest chory czy oboje. Oboje sa w domu i to ma znaczenie...

OPIEKUNKA DO NIEMIEC - WYSOKIE ZAROBKI - PREMIA ZA ŚWIĘTA!!! - Pilnie poszukujemy opiekunki dla 104-letniej Pani Hedwig mieszkającej w Kornwestheimie (okolice Stuttgartu), matki naszej dobrego i sympatycznej KLientki od ZARAZ! Miejsce pracy: D-70806 Kornwestheim Pacjentka: rocznik 1913, 155cm, 50kg, Pflegestufe III (nowa) Choroby: żadne, jedynie w tym wieku słabość starcza...

Stopka forum