Firma MedVital24z Pyrzyc

Prosze piszczie jesli pracowaliscie dla tej firmy.Mam propozycje wyjazdu, ale nie wiele wiem na temat tej firmy.Malo jest opinii w necie.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2016-03-11 13:50:23

marie_agnes
New member

Firma MedVital24z Pyrzyc

Prosze piszczie jesli pracowaliscie dla tej firmy.Mam propozycje wyjazdu, ale nie wiele wiem na temat tej firmy.Malo jest opinii w necie.

Reklama

Podobne tematy :

Active Intercare - sprawdzona przeze mnie firma - Witam, chciałabym polecić Wam firmę Active Intercare(https://www.active-intercare.pl/) zatrdudniającą osoby do opeki osób starszych...

Dobra firma, polecam - zarobek 1800 euro - HausEngel na prawde jest OK kasa, dziadek, warunki - wszystko ok!!! O Gewerbe troszczy sie firma, nie trzeba sie znac na przepisach...

Active Intercare- firma z Warszawy - Cześć. Jestem z okolic Wawy i szukając firm w poblizu natknęłam się na Active Intercare. Wiem, że sa inne większe firmy z Warszawy, ale zdązyłam je już wypróbować i nie jestem zadowolona...

Opiekunka na teraz/firma/dobra stawka/jezyk komunikatywny/prawo jazdy - Witam Serdecznie, Pilnie poszukuję opiekunki z doświadczeniem nad osobami starszymi w Niemczech na okres tymczasowy lub stały od 14...

Dobra firma, a praca na czarno? - Obecnie jest mnóstwo firm oferujących legalne zatrudnienie, dość różnorodne stawki zależne od doświadczenia, wykształcenia...

Stopka forum