Zmienniczka z działalnością

witam wszystkich może się orientujecie w temacie gdzie można znaleść zmienniczke z działalnością gospodarczą żeby było wszystko legalnie? Moja rodzinka wymaga pracy legalnie a potrzebuje zmiany w okolicach maja...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2016-03-09 11:27:00

MaRtUsInKa29
Member

Zmienniczka z działalnością

witam wszystkich może się orientujecie w temacie gdzie można znaleść zmienniczke z działalnością gospodarczą żeby było wszystko legalnie? Moja rodzinka wymaga pracy legalnie a potrzebuje zmiany w okolicach maja....Pozdrawiam

#2 2016-03-09 12:15:07

urszula47
Member

Re: Zmienniczka z działalnością

Jezeli nie znasz osoby,ktora ma przyjechac to troszke ryzykujesz .Teraz tak sie porobilo,ze wiele firm wystawia jakas osobe z dzialalnoscia i w ten sposob mozesz stracic stelle .Na Twoim miejscu wcale bym sie nie przejmowala,niech dadza pdp na pare tygodni do Pflegehemu ,nawet zaoszczedza gdyz przy 3 Pflegestuffe 4 tygodnie w roku darmowe .Rodzina chce legalnie? Wiec powinnas byc zameldowana i zatrudniona bezposrednio,koszt ok 3000euro niestety.Sorki ,ze tak brutalnie pisze ale to Ty musisz glowkowac aby wszystko bylo legalne i tu i w Pl ,wyreczasz rodzine nawet w szukaniu zmienniczki.

#3 2016-03-09 12:31:27

MaRtUsInKa29
Member

urszula47 napisał:

Jezeli nie znasz osoby,ktora ma przyjechac to troszke ryzykujesz .Teraz tak sie porobilo,ze wiele firm wystawia jakas osobe z dzialalnoscia i w ten sposob mozesz stracic stelle .Na Twoim miejscu wcale bym sie nie przejmowala,niech dadza pdp na pare tygodni do Pflegehemu ,nawet zaoszczedza gdyz przy 3 Pflegestuffe 4 tygodnie w roku darmowe .Rodzina chce legalnie? Wiec powinnas byc zameldowana i zatrudniona bezposrednio,koszt ok 3000euro niestety.Sorki ,ze tak brutalnie pisze ale to Ty musisz glowkowac aby wszystko bylo legalne i tu i w Pl ,wyreczasz rodzine nawet w szukaniu zmienniczki.

nikt mnie nie zmusza do szukania opiekunki moge byc tutaj sama ale sory nie kazdemu wystarczy 12 dni w polsce urlopu zaleznego od urlopu syna PDP, zaczynalam tu przez firme za psie pieniadze teraz jestem na polskiej dzialanosci odprowadzam podatki za ZUS i US rozliczam sie na książce nie ma tu żadnych wałków mój PDP ma pierwsza stuffe dopiero dziadek w pełni kompatybilny ze sie tak wyraze smile mam umowe o prace z rodziną wszelkie inne niezbedne dokumenty w razie kontroli jestem bezpieczna chcialabym miec taka sama zmienniczke zeby chociaz na mc pojchac do domu

#4 2016-03-09 16:38:46

nowa1963
Member

Martusinka, sorry ze tak z malych liter, daj moze ogloszenie np. na MP lub innym forum i niech dzwonia chetne osoby, bedziesz miala mozliwosc porozmawiac i dowiedziec sie wiecej o ew. kandydatce, jak juz kogos wybierzesz to mozecie porozmawiac sobie np. na skype, zycze powodzenia.

#5 2016-03-10 13:28:10

MaRtUsInKa29
Member

nowa1963 napisał:

Martusinka, sorry ze tak z malych liter, daj moze ogloszenie np. na MP lub innym forum i niech dzwonia chetne osoby, bedziesz miala mozliwosc porozmawiac i dowiedziec sie wiecej o ew. kandydatce, jak juz kogos wybierzesz to mozecie porozmawiac sobie np. na skype, zycze powodzenia.

dzięki juz znalazłam z kregu rodziny (bo tak najbezpieczniej ) dziewczyne chętną do założenia dzialalnosci i chetna do rozpoczecia pracy w tym zawodzie smile takze miesieczny urlop zapewniony w domku smile

Reklama