ZASTĘPSTWO

Zastąpię którąś z Pań (oczywiście legalnie) . Od 15 lutego lub maksymalnie od tydzień później na 4 tygodnie. Moje dane: 160 60 kg :-) niemiecki - B1 potwierdzony świadectwem goethe instytut osoba pracująca na etacie (dlatego tylko zastępstwo) brak potencjalnej konkurencji dla kogoś:-) prawko czynne Poszukuje aktywnie, również prtzez agencje, tylko 4 tygodnie...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-02-04 12:15:04

Monia73
Member

ZASTĘPSTWO

Zastąpię którąś z Pań (oczywiście legalnie) . Od 15 lutego lub maksymalnie od tydzień później na 4 tygodnie.
Moje dane:
160 60 kg :-)
niemiecki - B1 potwierdzony świadectwem goethe instytut
osoba pracująca na etacie (dlatego tylko zastępstwo) brak potencjalnej konkurencji dla kogoś:-)
prawko czynne

Poszukuje aktywnie, również prtzez agencje, tylko 4 tygodnie. Jeśli ktoś ma osobę w miarę sprawną i potrzebuje wystartowac do domku na troszkę, to proszę na priv.

#2 2016-03-04 17:56:31

agniecha
New member

Re: ZASTĘPSTWO

witam chciałam sie zapytac czy ktos nie potrzebuje zmienniczki na zastepstwo

#3 2016-04-04 12:15:34

Elka now.
Member

Witajcie drogie opiekunkowo !
Piszę w imieniu mojej znajomej , która poszukuje na miesiąc maj zmienniczki .
To jest jej Stella , jeżeli ta osoba by się sprawdziła i praca by  jej odpowiadała mogłaby się z nią zmieniać .
Tzn ona 2 miesiące , a ta druga 1 miesiąc . To jest praca prywatna .
Bliższych informacji udzielę osobie zainteresowanej na prywat.
Pozdrawiam wszystkie

#4 2016-04-05 02:19:34

baska54
Member

Elka now. napisał:

Witajcie drogie opiekunkowo !
Piszę w imieniu mojej znajomej , która poszukuje na miesiąc maj zmienniczki .
To jest jej Stella , jeżeli ta osoba by się sprawdziła i praca by  jej odpowiadała mogłaby się z nią zmieniać .
Tzn ona 2 miesiące , a ta druga 1 miesiąc . To jest praca prywatna .
Bliższych informacji udzielę osobie zainteresowanej na prywat.
Pozdrawiam wszystkie

Jestem zdecydowana na taką zmianę, ale od połowy maja.
Mam długoletnie doświadczenie,pracowałam w Austrii,Szwajcarii i w Niemczech.
proszę o odp. pozdrawiam Barbara

#5 2016-04-27 12:57:22

kasia63
Member

Koleżanka poszukuje zmienniczki od 19 maja na 4-5 tygodni,praca przez  polską agencję,możliwa stała wymiana.Sztela sprawdzona ,spokojna,bez wstawania i dźwigania-wszystkie inne szczegóły na priv

#6 2016-04-30 20:19:51

Monia73
Member

U mnie trochę się pozmieniało, w lutym się nie udało, i pozostaje mi teraz na zastępstwo tylko lipiec bądź sierpień. 3- 4 tygodnie.
Pozdrawiam

#7 2016-05-03 15:03:16

Marlena28
New member

Szukam opiekunki na zastępstwo na miesiąc do Hamburga istnieje możliwość potem powrotów również

#8 2016-05-03 15:16:58

aligator
Member

Pilnie poszukuję opiekunki na zastępstwo. Może być nawet bardzo młoda osoba z doświadczeniem przy zmianie pampersów u osoby leżącej. Obecna zmienniczka ma 20 lat i doskonale sobie radzi.

#9 2016-05-04 11:56:54

jolkem
Member

Marlena28 napisał:

Szukam opiekunki na zastępstwo na miesiąc do Hamburga istnieje możliwość potem powrotów również

Mam kolezanke która szuka obecnie pracy ,jest od razu dostepna. Proszę o kontakt na e-maila kcb2@wp.pl

#10 2017-07-25 22:04:16

grazyna123
New member

Drogie Opiekunki
Mam na Imię Grażyna,mam 56 lat
5 -letnie doświadczenie w Opiece w Niemczech
mam Referencje z poprzednich rodzin,
Język komunikatywny,miła sympatyczna,spokojna Cierpliwa.
I szukam nowej pracy,może być również zastępstwo .
Interesują mnie wyłącznie ,prywatne oferty od innych Opiekunk
Nie interesują mnie oferty z  Firm.
Tel.0048505692524
z góry Dziekuje

#11 2017-07-27 18:54:26

grazyna123
New member

Drogie Opiekunki
Mam na Imię Grażyna,mam 56 lat
5 -letnie doświadczenie w Opiece w Niemczech
mam Referencje z poprzednich rodzin,
Język komunikatywny,miła sympatyczna,spokojna Cierpliwa.
I szukam nowej pracy,może być również zastępstwo .
Interesują mnie wyłącznie ,prywatne oferty od innych Opiekunk
Nie interesują mnie oferty z  Firm.
Tel.0048505692524
z góry Dziekuje

#12 2017-07-28 12:17:53

barbara.b
Member

WidzeWidzę doczekałas się nie tylko emerytury Ale i choroby psychicznej.

#13 2017-07-28 14:54:02

barbara.b
Member

..?eto napisał:

barbara.b napisał:

WidzeWidzę doczekałas się nie tylko emerytury Ale i choroby psychicznej.

Tłumoku co ty widzisz?
Żeby widzieć nie wystarczy mieć  tylko oczy.
Trzeba mieć znacznie więcej, a ty tego  po 100kroć tłumoku nie masz.
Takie opiekunki , jak ty przynoszą wstyd Polsce i  sprawiają, że  źle się mówi o Polakach.
Więc zamknij wreszcie ten swój szczek i zamilcz.
Obyś wypracowała emeryturę i dożyła jej.
No tak, ale krusowski pętak będzie miała  jakąś tam emeryturę żebraczą.
Byłaś pętakiem, jesteś pętakiem i będziesz pętakiem.

Nie jestem na krusie tylko na umowie o pracę w Polsce i odprowadzam składki do ZUS. Pracując w opiece odprowadzam składki do niemieckiej kasy chorych lub ewentualnie do ZUS w zależności od tego z kim wyjeżdżam. W temacie napisze tylko tyle, że bardzo często osoby niezrownowazone psychicznie wyzywajace kogoś tu na forum próbują zranić kogoś uderzając w czuly punkt. Na szczęście są na tyle puste, że nie potrafią znaleźć tego punktu i próbują się utożsamiać z osoba, która chcą obrazić i walą tekstami, które ich osobiście by urazily obnazajac się całkowicie. Przykro mi, że ludzie mieli i mają Cię całe życie za tłumoka. Z pewnością nie bez przyczyny. A jak widzisz starość również nie chroni przed głupota.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-07-28 14:55:16)

#14 2017-07-28 18:42:21

andrea
Member

Panie po co się obrażacie, po co taki język.
A właściwie czy to u nas Polaków nie jest normalne?

#15 2017-07-30 22:22:50

Franciszka
Member

..?eto
    Member

Re: Opiekunka - Alkoholiczka

"...Byłam , jak wspominałam na spotkaniu z moimi znajomymi w ogólnopolskim  ośrodku buddyjskim.
Solidnie podładowałam akumulatory i wyciszyłam się , co obserwuje u siebie z ogromna przyjemnością.
Nadeszła upragniona stabilizacja.
Życzę wam dziewczyny takiej stabilizacji i spokoju niezależnie od tego w jakim miejscu  swojego życia jesteście.
Pozdrawiam".

???
Nie będę komentować takich "postów". Mam wielką nadzieję, że karma istnieje...Gdyby to forum było takie jak powinno być, to ...?eto wyleciałabyś z niego szybciej niż myślisz. Za posty skierowane do barbaryb. żądam, żeby ciebie usunięto z tego forum raz na zawsze.

#16 2017-07-31 09:19:40

barbara.b
Member

Franciszka napisał:

..?eto
    Member

"...Byłam , jak wspominałam na spotkaniu z moimi znajomymi w ogólnopolskim  ośrodku buddyjskim.
Solidnie podładowałam akumulatory i wyciszyłam się , co obserwuje u siebie z ogromna przyjemnością.
Życzę wam dziewczyny takiej stabilizacji i spokoju niezależnie od tego w jakim miejscu  swojego życia jesteście.
Pozdrawiam".

???
Nie będę komentować takich "postów". Mam wielką nadzieję, że karma istnieje...Gdyby to forum było takie jak powinno być, to ...?eto wyleciałabyś z niego szybciej niż myślisz. Za posty skierowane do barbaryb. żądam, żeby ciebie usunięto z tego forum raz na zawsze.

Franciszka, ona ma jakieś osobiste problemy ze sobą. Może kompleksy. Sama nie wiem. Niech sobie pisze. Mi osobiście było by wstyd. Niczym się nie popisala. Taka krytyka spływa po mnie jak woda po kaczce. Żeby się tym przejąć musiała bym szanować człowieka, który to mów i i widzieć jakiś poziom wypowiadanych słów. Biedna kobieta, która na emeryturze nie ma nic lepszego do robienia niż wyzywanie się na forum na kimś kogo nie zna. Mam nadzieję, ze tak nie skoncze. I cieszę się, że istnieją tacy ludzie. Byc może Ci normalni dzięki takim jak zeto sa lub będą bardziej doceniani.a i sama czuje się podbudowana bo pomimo trudnego dzieciństwa i trudnej młodości wciąż jeszcze jestem normalna i potrafię myśleć i wyrażać to co myślę...

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-07-31 09:21:53)

#17 2017-07-31 13:26:45

bozencina50
Member

Franciszka napisał:

..?eto
    Member

Pozdrawiam".

???

Franciszka nie przesadzaj smile
"Gdyby to forum było takie jak powinno być " - a jakie powinno być ? Nudne , przewidywalne , gdzie ludzie sobie lajkują , ciuciają i cmokają?Pelne wazeliny ? Może dla tego ,że jest ono takie jakie jest , lubimy je big_smile big_smile

Niestety , jako człowiek z wrodzonym poczuciem sprawiedliwości wink  , muszę zająć stanowisko.
Barbar .b niejednokrotnie tu  na forum  obraziła wiele osob stosując niewybredne epitety i gdyby forum działało jak powinno , jej rownież by  nie było.
A tak na poważnie , to gdyby to forum było by takie jak inne , to wiekszość nas piszących , tylko by je czytało big_smile big_smile
Baśka nie zrozum mnie żle , ja osobiscie lubie cię , pomijajac twoje analizy psychologiczne dotyczące forumowiczów  . Twoje posty czesto mnie rozsmieszają i mnie osobiscie bylo by przykro,  jak by cie zabrakło smile
...? eto  , chyba za bardzo osobiscie reagujesz na posty Barbary. Zreszta w swoich postach niekiedy też nie jesteś , nazwijmy to ,  delikatna. Lubie natomiast twoje poczucie humoru smile
Pozdrawiam was dziewczyny obie z urlopu.Jeszcze smile

#18 2017-08-01 12:17:03

mobilna
Member

Eto
Ty może wiecej sie nie wyciszaj w tym  Osrodku Byddyjskim czy innym ustrojstwie.
To twoje wyciszenie to agresywne i pełne zacietrzewienia  posty w kierunku barbary ?
Czy moze emerytura jest tak kiepska że masz przysłowiowego " wkórwa " na cały swiat.

#19 2017-08-01 23:20:55

Owadek1
New member

Witam .Drogie Panie. Czy pracowała któraś z was dla firmy Agencja Zatrudnienia IDEA. Pozdrawiam

Reklama