Private Care 24

Dwa tygodnie temu przyjechałam za pośrednictwem Private Care 24, agencji z Warszawy do Nehren w zupełnie nowe miejsce. Podopieczna co prawda z demencją, ale bardzo miła...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2016-02-03 10:27:45

Anna1981
New member

Private Care 24

Dwa tygodnie temu przyjechałam za pośrednictwem Private Care 24, agencji z Warszawy do Nehren w zupełnie nowe miejsce. Podopieczna co prawda z demencją, ale bardzo miła. Stan zdrowia oraz warunki mieszkaniowe zgadzają się dokładnie z wcześniejszym opisem. Zrekrutowana zostałam przez biuro w Katowicach, rekrutacja odbywała się sprawnie, bardzo dokładnie, ale pracownicy szybko znaleźli mi ofertę taką jaką chciałam. Profesjonalnie wyjaśnili mi warunki zatrudnienia, kupili bilet. Zarabiam podobnie, jak w innych agencjach zarabiałam. Jedno mnie tylko martwi - czy otrzymam wynagrodzenie na czas? Czy ktoś pracuje w tej agencji i może mi potwierdzić, że 15.02. będę miała wypłatę na koncie? Naczytałam się dzisiaj dużo negatywnych opinii o agencji, ale teraz jest już za późno, bo podpisałam umowę. Proszę o odpowiedź osoby, które już pracowały z ta firmą.

#2 2016-02-03 19:20:21

..?eto
Member

Re: Private Care 24

Anna1981 napisał:

Dwa tygodnie temu przyjechałam za pośrednictwem Private Care 24, agencji z Warszawy do Nehren w zupełnie nowe miejsce. Podopieczna co prawda z demencją, ale bardzo miła. Stan zdrowia oraz warunki mieszkaniowe zgadzają się dokładnie z wcześniejszym opisem. Zrekrutowana zostałam przez biuro w Katowicach, rekrutacja odbywała się sprawnie, bardzo dokładnie, ale pracownicy szybko znaleźli mi ofertę taką jaką chciałam. Profesjonalnie wyjaśnili mi warunki zatrudnienia, kupili bilet. Zarabiam podobnie, jak w innych agencjach zarabiałam. Jedno mnie tylko martwi - czy otrzymam wynagrodzenie na czas? Czy ktoś pracuje w tej agencji i może mi potwierdzić, że 15.02. będę miała wypłatę na koncie? Naczytałam się dzisiaj dużo negatywnych opinii o agencji, ale teraz jest już za późno, bo podpisałam umowę. Proszę o odpowiedź osoby, które już pracowały z ta firmą.

Aniu trzymam kciuku za to , żeby pieniązki byly na czas i żeby wszystko dobrze Ci się z firmą układalo.
Może z Toba tak będzie.Przyjmij takie myślenie bo, podobno pozytwyne myślenie przyciąga pozytywne skutki.
Powodzenia! smile

#3 2016-02-03 19:27:51

festynka
Member

Aniu do 15 już niedługo ,ja też trzymam kciuki ,ale powinno być dobrze,chyba już takich przewałek nie robią w dzisiejszych czasach,
nikogo tutaj nie ma pracującego w tej agencji ? nawet żadna pani z biurka się nie odzywa aby dać dobrą opinie o agencji-cisza straszna.
Ale fajnie ,że trafiłas na fajną babcię.Będzie dobrze .Nakręcaj się pozytywnie.

#4 2016-02-06 16:09:13

kulka61
New member

spokojnie nie denerwuj się ja juz jestem od 2 lat wtej firmie płacą na
czas

#5 2016-04-13 19:35:14

Madzik 168
Member

Płacą na czas?
Znaczy którego?
Dziś już 13 ty i martwię się.
Rozmawiałam z Panią z administracji z Warszawy to twierdziła,że przelewy poszły po pierwszym ale podała mi nr tel.do pań z księgowości z Torunia bym u źródła zaczerpnęła informacji.
Tak zrobiłam , wczoraj zostałam zdawkowo poinformowana że mają czas do 15ego...
Wg kodeksu pracy wypłata wynagrodzenia powinna być najpóźniej do 10 każdego miesiąca.
Mam obawy...

#6 2016-04-13 20:19:43

urszula47
Member

Madzik 168 napisał:

Płacą na czas?
Znaczy którego?
Dziś już 13 ty i martwię się.
Rozmawiałam z Panią z administracji z Warszawy to twierdziła,że przelewy poszły po pierwszym ale podała mi nr tel.do pań z księgowości z Torunia bym u źródła zaczerpnęła informacji.
Tak zrobiłam , wczoraj zostałam zdawkowo poinformowana że mają czas do 15ego...
Wg kodeksu pracy wypłata wynagrodzenia powinna być najpóźniej do 10 każdego miesiąca.
Mam obawy...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Umowa-z … 00008.html    zawsze trzeba zadac w umowie wpisu o terminie wyplaty ,okresu wypowiedzenia tez.Wiekszosc umow jest delikatnie mowiac naciagana. Kodeks pracy obowiazuje przy umowie o prace a nie cywilno prawnej.Z podatkami tez trzeba uwazac ,gdyz urzad skarbowy sciga zleceniobiorce a nie zleceniodawce.

#7 2016-07-12 10:20:47

Madzik 168
Member

Dziewczyny,w private care 24 ,która wypłata jest większa? Ta z euro czy plus bo płacą w dwóch transzach?

Reklama