centrum językowe Konik

Cześć. Korzystałam kiedyś z ich usług, tzn. z kursów niemieckiego i potem zaraz znaleźli mi pracę. Bardzo miło się z nimi współpracowało. Potem jednak dostałam lepszą ofertę i przeszłam do innej agencji...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2012-10-18 11:10:10

czikita
New member

centrum językowe Konik

Cześć. Korzystałam kiedyś z ich usług, tzn. z kursów niemieckiego i potem zaraz znaleźli mi pracę. Bardzo miło się z nimi współpracowało. Potem jednak dostałam lepszą ofertę i przeszłam do innej agencji. Wiadomo, że życie się zmienia i myślę o tym, żeby znów popracować u nich, ale natknęłam się na rózne opinie i nie wiem, czy cos się nie pogorszyło od czasu, gdy ja tam pracowałam. Jeśli poracowałyście u nich lub pracujecie, proszę o Wasze opinie. Z góry dziękuję!

#2 2012-10-18 11:22:35

piona777
New member

Re: centrum językowe Konik

Ja wyjechałam z nimi, żeby Cię nie skłamać, chyba 3 razy, ostatnio wróciłam pod koniec września. Teraz tez przeszłam do innej firmy, chciałam zobaczyć jak to będzie i powiem Ci, że dużej róznicy nie widzę, no ale to dopiero moje początki z obecną agencja. Co to Konika to też byłam u nich na kursie, to mnie właśnie zachęciło, że na początek nie wymagali znajomości niemieckiego i oferowali bezpłatny kurs. Pochodziłam trochę, język podszkoliłam i naprawdę było widać( a raczej słychać ) efekty smile Z kursu jestem bardzo zadowolona. Co do samej agencji to tez raczej wszystko w porządku. Raz miałam nieprzyjemną sytuację z rodziną podopiecznej i Panie w biurze w Polsce nie bardzo wiedziały a może nie chciały mi pomóc. Musiałam wstawać co noc, bo Pani cierpiała na bezsenność i krzyczała. Widaomo, że tak się spać nie da. Prosiłam ich żeby załatwili jej jakieś środki nasenne, ale stwierdzili że jest jej to niepotrzebne i mnie olali. I tak za jakiś czas stamtąd zjechałam, bo to było tylko na wymianę. Potem za to dostałam super pracę i wyszło na zero, więc nie mam do nich dużych wyrzutów. Raz na wozie raz pod wozem.

#3 2012-10-23 17:39:32

Łucja3
New member

Witam Panie
Ja również korzystałam u nich z kursu ale  przez Skaypa bardzo mila Pani lektor , powiem tak szczerze że zdziwiłam się  że tak szybko się nauczyłam języka chociaż przyznam że podstawy języka już umiałam. Wysłały mnie Pani na zlecenie do Freudenstadt i powiem szczerze bardzo miła rodzina teraz 15 listopada znowu jadę tam z powrotem i jak na razie nie narzekam na firmę bardzo miłe Panie. Wiadomo każdy ma swoje dobre i złe dni.

#4 2013-06-19 19:31:26

renia1311
Member
Od: ...

Witam. Dzięki za te opinie, chociaż tylko 2. Czy ktoś jeszcze zna tą firmę? Wysłałam do nich zgłoszenie, ze względu na kurs językowy. I zależy mi na wyjeździe. Proszę o opinie na temat Konika. Dziękuję

#5 2013-10-17 23:01:45

oszustkonik
New member

Ta firma to oszuści, płacą połowe tego co obiecują, a pozytywne komentarze to chyba sami wypisują. Zwróćcie uwagę, iż wysyłają ludzi jak agencja pracy a nazwali się centrum językowe nie agencja pracy. Po prostu oszuści.

#6 2013-10-17 23:23:35

amelia
Przyjaciel Forum

oszustkonik napisał:

Ta firma to oszuści, płacą połowe tego co obiecują, a pozytywne komentarze to chyba sami wypisują. Zwróćcie uwagę, iż wysyłają ludzi jak agencja pracy a nazwali się centrum językowe nie agencja pracy. Po prostu oszuści.

... chyba masz rację.

#7 2013-10-29 11:31:55

Lilianna
Member

amelia napisał:

oszustkonik napisał:

... chyba masz rację.

Moja kolezanka mowila,ze nie wyplacaja tyle ile ustalaja,omijac ta firme szerokim lukiem sie nalezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8 2013-12-27 20:06:40

janinapaczkowska50
New member

dziedobry // ja wyjechałam pszes firme konik pierwszy raz .Mam wątpliwości co do tej firmy? czy słusznie ? morze mi ktoś powiedzieć o tej firmie cos wiecej

#9 2014-02-18 11:59:32

Opieeekunka
Member

oszustkonik napisał:

Jak to placa polowe tego co obiecuja,nie rozumiem

Reklama