Germania z Koszalina

Cześć Wam! Wracałam ostatnio do Polski, siedziałam w autobusie obok kobiety z Koszalina. Pogadałyśmy sobie i wyszło, że pracuje przez firmę "Germania"...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2012-10-16 10:27:37

kira
New member

Germania z Koszalina

Cześć Wam! Wracałam ostatnio do Polski, siedziałam w autobusie obok kobiety z Koszalina. Pogadałyśmy sobie i wyszło, że pracuje przez firmę "Germania". Oczywiście zupełnie nie kojarzyłam. Podobno mała firma, ale bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Szefowa to podobno świetna kobitka, bardzo ugodowa i sympatyczna. Szybko załatwiają pracę i nawet organizują kursy niemieckiego, ale nie wiem jak to dokłądnie z tym wygląda. Ta kobieta z którą siedziałam bardzo sobie chwaliła, jej kolezanki, które też wyjeżdżały były zdowolone, więc chyba coś jest na rzeczy.

#2 2012-10-16 10:33:21

ania55
Member

Re: Germania z Koszalina

Dobra rzecz ten kurs, czytałam gdzieś, że jest rzeczywiście solidny i uczą tam naprawdę przydatnych rzeczy. Kurs jest niestety płatny. Nie chcę wprowadzic nikogo w błąd, ale wydaje mi się, że koszt to ponad 400 zł. Tę informację trzebaby jeszcze dokłądnie sprawdzić. No i nie ma gwarancji, że po kursie dostanie się od razu pracę. Wiadomo, ze z tym to różnie. Ale jak nie w tej agencji to po kursie większe szanse, żeby załapać się gdzie indziej.

#3 2012-11-16 17:13:24

rml
New member

Re: Germania z Koszalina

Potwierdzam dobrą opinię na temat firmy "Germania". Nie korzystałam z kursu, ponieważ mieszkam niemal na drugim końcu Polski i pracę załatwiałam z panią Marią telefonicznie. Właścicielka, wspomniana już pani Maria, to bardzo miła kobieta i bardzo pomocna. Pieniądze ZAWSZE na czas, jak tylko poprosiłam o zaliczkę, to albo tego samego dnia albo następnego była wysyłana na konto. Świetny kontakt, żadnych problemów z odbieraniem telefonów, itp. Może nie proponują nie wiadomo jak wysokich zarobków, ale nie obiecują gruszek na wierzbie i do końca wywiązują się z ustalonych warunków.
BARDZO POLECAM!!!

Reklama

Stopka forum